SAVO FILMS - FIlmy Ślubne Premium

Szymon Korzeniowski

SAVO FILMS - FIlmy Ślubne Premium

Wrocław

(10)
Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

Tworze filmy ślubne z myślą o tym, że chcę stworzyć coś wyjątkowego. Nie stawiać na ilość i szablonowość. Coś więcej niż branżowy standard.
Chodziłem do szkoły filmowej na kierunku postprodukcji obrazu. Samo to nigdy o niczym nie świadczy ale wspominam o tym żebyście wiedzieli że jest to moja pasja i całkowicie się temu poświęcam😊


Oferuje Wam:
- Uchwycenie waszych emocji i przyjazną atmosferę.
- Stworzenie niezapomnianej i wzruszającej pamiątki na całe życie.
- Estetyczne ujęcia z jakością 4K 120 kl/s oraz 240 kl/s (zwolnione tempo).
- Nagrywanie w dniu wesela od przygotowań do końca oczepin.
- Dodatkowe ujęcia w plenerze w wspólnie wybranym miejscu.
- Dopasowanie się do Waszych potrzeb, montuje filmy godzinne, jak i w formie 15-minutowego teledysku.
- Wspomnienia skrupulatnie umieszczone na teledysku w procesie kilkudziesięciogodzinnego montażu filmowego.
- Dojazd na terenie całej Polski i Europy.
- Dbałość o szczegóły, kulturę osobistą oraz dyskretne filmowanie z jednoczesnym nakręceniem wszystkich najważniejszych momentów.
- Więcej operatorów do nagrywania, Twój ślub mogą nagrywać nawet 3 osoby.
- Montaż live wraz z pokazem na weselu teledysku- skrótu wcześniejszych chwil.


Koniecznie skontaktuj się w celu uzyskania indywidualnej wyceny odpowiadającej Waszym oczekiwaniom.
Zachęcam do kontaktu! :)

PRZEDZIAŁ CENOWY

3000 zł - 5500 zł

SPRZĘT

Panasonic

Sony

Oferta - SAVO FILMS - FIlmy Ślubne Premium

Filmowanie z powietrza (DRON)

250 zł - 500 zł

Podziękowanie dla rodziców w formie teledysku

500 zł - 1000 zł

Reportaż Ślubny

3800 zł - 5800 zł

Sesja narzeczeńska w formie teledysku

800 zł - 1500 zł

Opinie - SAVO FILMS - FIlmy Ślubne Premium

5

10 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość filmu

Ceny

Atmosfera

W

Wojtek

Szymon na weselu był zadbał o jak najlepsze ujęcia z tego dnia! Jego kreatywność i umiejętność uchwycenia najpiękniejszych chwil sprawiły, że film z naszego wesela jest niezapomnianym i wzruszającym wspomnieniem.

4 miesiące temu

MS

Małgosia S

Szymon okazał się wspaniałym "gościem" na naszym weselu- niesamowicie kulturalny, przyjemny i miły w sposobie bycia. Współpraca (a raczej przebywanie) z nim była samą przyjemnością- byliśmy cały czas komplementowani. Myślę, że to bardzo ważne, żeby czuć się wyjątkowo w tym ważnym dniu. Razem z fotografką prowadzili nas przez całą ceremonię. Ale nie było "ustawianek" do zdjęć czy do filmowania, wszystko wychodziło bardzo naturalnie. Mam wrażenie, że Szymon filmował chwilę, chwytał atmosferę i emocje i o to nam najbardziej chodziło. Z punktu widenia profesjonalnego Szymon jest rzeczowy, komunikatywny, punktualny. Rozmowy telefoniczne, podpisanie umowy, przybycie na przygotowania i wcześniejsze filmowanie dronem- wszystko odbyło się zgodnie z planem. Gorąco polecam Szymona na ten najpiekniejszy moment!

4 miesiące temu

MD

Monika D

Dzięki pracy Szymona mamy wyjątkowa pamiątkę z naszego dnia! To nie jest jakiś kiczowaty film, tylko prawdziwy reportaż. Super współpracuje się z Szymonem, daje świetne propozycje, równocześnie jest otwarty na sugestie. Pamiętam nagrywanie pleneru (zimno/ śnieg) a Szymon z przygotowaną dla nas herbatą ❤️ Poza tym Szymona poznałam wcześniej przy realizacji innych projektów i wiem, że można mu zaufać, bo efekt nigdy mnie nie zawiódł 🙂

10 miesięcy temu

B

BeataŁ

Jesteśmy z mężem niezwykle zadowoleni z cudownych zdjęć i wideo z naszego wesela, które stworzył dla nas Szymon. Wracamy do nich z niezwykłym sentymentem i cieszymy się, że trafiliśmy właśnie na niego! Ten wyjątkowy dzień wymaga wyjątkowej oprawy, a Szymonowi udało się w cudowny sposób uwiecznić ten klimat i emocje, jakie panowały w nas wszystkich. Wideo to dla nas wspaniała pamiątka na całe życie! Szymon ma bardzo dobre oko do ujęć, super wyczucie, jest bardzo uprzejmy i miał z nami świetny kontakt, co sobie bardzo cenimy, gdyż atmosfera miała dla nas niezwykłe znaczenie. Jeżeli szukacie kogoś pełnego pomysłów, kto wykona dla Was niesztampowe i wyjątkowe ujęcia to serdecznie polecam Savo Films!

10 miesięcy temu

K

Katarzyna

Bardzo polecam Szymona! My z mężem jesteśmy oczarowani efektami jego pracy. Robi przepiękne zdjęcia i niezwykłe filmy. Jeśli szukacie kogoś zaufanego i bardzo zdolnego to szczerze polecamy!

10 miesięcy temu

DK

Damian K

Profesjonalista jakich mało!Czas realizacji ekspresowy. Byliśmy w stałym kontakcie mailowym i telefonicznym. Pan Szymon wykazał się ogromną pomysłowością, gdyż proponował mi wiele elementów, które można dodać i okazały się strzałem w dziesiątkę. Pełen energii podczas całej uroczystości, praca dużo ponad normę prezentowaną przez innych kamerzystów. Zapewne dlatego efekty są takie fantastyczne.Polecam serdecznie, nie będziecie żałować.

10 miesięcy temu

D

DK

Szymon, który tworzył materiał video na moje wesele, był po prostu wyjątkowy! Niezwykle profesjonalny i pełen pasji. Jego podejście do tworzenia filmów było niezwykle artystyczne i kreatywne. Efekt końcowy był absolutnie niesamowity i przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Nie tylko udało mu się uchwycić najważniejsze momenty z dnia ślubu, ale także uwiecznić emocje i atmosferę, która panowała w trakcie całego wydarzenia. Byłam zachwycona jakością nagrania, kolorystyką i montażem. Wszyscy goście, którzy obejrzeli film, byli pod wrażeniem i zachwyceni jego poziomem. Jestem szczególnie wdzięczna za to, że Szymon był niezwykle elastyczny i otwarty na moje sugestie. Był zawsze dostępny, aby odpowiedzieć na moje pytania i wyjaśnić wszystkie wątpliwości. Ogólnie rzecz biorąc, mogę jedynie polecić Szymona każdemu, kto szuka profesjonalnego i artystycznego tworzenia filmów z ważnych wydarzeń. Jest niezwykle utalentowany i pełny pasji, a jego praca jest po prostu niezwykła.

10 miesięcy temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Przygodę w uchwyceniu emocji razem z zakochanymi, zacząłem bardzo szybko po złapaniu swojej pierwszej kamery. ok 7 lat temu.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Moja oferta wyróżnia się bardzo estetycznym, delikatnym uchwyceniu emocji, filmowym obrazem wysokiej jakości oraz dopasowaniem do potrzeb pary młodej.

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Każdy ślub jest dla mnie małym wyzwaniem które witam z serdecznym uśmiechem. Tworzenie wspomnień i bycie ich świadkiem. Dopasowywanie się indywidualnie do każdej pary. Przyjacielska atmosfera. Daje mi to bardzo dużo radości

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Często z powodu nieśmiałości przed obiektywem pary pytają się mnie jak mają się zachowywać. Odpowiadam: naturalnie, emocjonalnie i w ogóle tak jakby mnie tam nie było. Przyjazna atmosfera która jest zawsze, zdecydowanie to ułatwia.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

W mojej podstawowej ofercie znajduje się film (o długości do ustalenia) oraz teledysk z dnia ślubu i wesela.

Z jakim wyprzedzeniem Młodzi powinni zarezerwować u Ciebie termin?

Przyjmuje rezerwacje nawet na 2 lata do przodu :)

Jakie filmy cieszą się obecnie największą popularnością?

Zdecydowanie krótsze i bardziej dynamiczne formy, wciąż zawierające ujęcia pozwalające dokładnie przypomnieć sobie ten dzień w każdym detalu.

Czy warto robić film w trakcie sesji plenerowej?

No jasne że tak! to jest moja ulubiona forma filmowa i zawsze wychodzi to pięknie

Czy realizujesz również ujęcia z drona?

Oczywiście. Ujęcia nagrywane są profesjonalnym dronem, na którego mam licencje

Jaki jest u Ciebie czas oczekiwania na film?

Na teledysk - około 4-6 tygodni Na film - do 3 miesięcy

Kontakt - SAVO FILMS - FIlmy Ślubne Premium

SAVO FILMS - FIlmy Ślubne Premium

facebook website instagram youtube Usługodawca oświadczył, że jest przedsiębiorcą. NIP: 8822142687

Zobacz kamerzystów na wesele w Twoim województwie: