Ślubiektywnie -  Film i Zdjęcia

Damian Pszonak

Ślubiektywnie - Film i Zdjęcia

Pokaż telefon

Trafiłeś do miejsca, gdzie ślubiektywnie tworzymy najpiękniejsze wspomnienia ślubne dla Was,
Profesjonalni artyści w dziedzinie filmu i zdjęć, zaopiekują się Waszymi cyfrowymi pamiątkami. Będąc dobrymi duchami tego dnia, zapewnimy Wam bezstresową atmosferę towarzysząc Wam już od rannych godzin przygotowań, aż do późnych godzin nocnych. Tak aby żadna chwila z tego dnia nam nie umknęła.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i przykładowymi pracami

Ślubiektywni

2600 zł - 5500 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Sesja narzeczeńska

600 zł - 600 zł

Cena sesji narzeczeńskiej na terenie Krakowa. Inne miejsca uzgadniane indywidualnie.
W Pakiecie Film + Zdjęcia sesja narzeczeńska za darmo na terenie Krakowa

Reportaż Ślubny

3000 zł - 3000 zł

2000 zdjęć dla Was, z podstawową korekcją
300 z nich profesjonalnie edytowanych z autorską kolorystyką do wglądu w katalogach zdjęć
1 spersonalizowany pendrive zawierający to wszystko!

Dojazd na terenie całej polski w Cenie! Brak dopłat do ślubów zagranicznych.

Możliwe dopasowanie pakietu i ceny specjalnie dla Was, poprzez kontakt w wiadomości prywatnej. Więcej zdjęć obrobionych? Kolejny fotograf, album, a może sesja na drugim końcu świata? Napisz do nas!

Filmowanie z powietrza (DRON)

600 zł - 600 zł

Profesjonalne ujęcia z Drona specjalnie dla Was

Podziękowanie dla rodziców w formie teledysku

800 zł - 1200 zł

Realizujemy wyjątkowe podziękowania dla rodziców, chcesz zobaczyć jak one wyglądają? Napisz do nas.

Film ślubny

3500 zł - 6000 zł

2 operatorów filmowych realizujących dla Was nagrania od przygotowań, aż do późnych godzin nocnych
Film o wybranej długości od 25 do 80 minut
Gotowy w 60 dni
Ujęcia z drona

Możliwe dopasowanie pakietu i ceny. Chcesz aby na ślubie był jeden operator? Może potrzebujesz nagrań tylko z kościoła lub chcesz mieć film z podróży do okoła świata? Napisz, a na pewno stworzymy coś specjalnie dla Was

Pakiet: Reportaż + Plener

3500 zł - 3500 zł

2000 zdjęć dla Was, z podstawową korekcją
300 z nich profesjonalnie edytowanych z autorską kolorystyką do wglądu w katalogach zdjęć
1 spersonalizowany pendrive zawierający to wszystko!

+ Plener w dowolnym miejscu na świecie! z którego otrzymacie około 100 dodatkowych zdjęć.

Plener ślubny

600 zł - 600 zł

Plener ślubny jest darmowy w pakiecie Foto + Video.

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Poznawanie nowych i niezwykłych osób, a co za tym idzie ich wyjątkowych historii.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Po 3 latach pracy z firmami w produkcjach filmowych i animacjach komputerowych, dla rozrywki na przyjęcia ślubne w rodzinie zabierałem aparat z jednym obiektywem. Po kolejnej sytuacji, gdzie stworzony przeze mnie film lub zrobione zdjęcia wyglądały lepiej niż te u "profesjonalnej" osoby do tego zatrudnionej. Postanowiłem, że połącze przyjemne z pożytecznym i zacznę wykonywać limitowaną ilość ślubów w roku. Tak też powstało ślubiektywnie.pl

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Od grudnia 2018 roku. W branży ślubnej jestem świeży, ale niech to nie zmyli Was co do moich umiejętności i doświadczenia filmowego.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Staramy się regularnie rozwijać i kupować nowe elementy wyposażenia filmowego. Obecnie pracuję na: Sony a7 mkIII + sony a6500 + sony a6300 Obiektywy: G-master 24-70 f2.8 | 50mm 1.8 | 16 mm 1.4 | 30mm 1.4 | 18-105 f4 | 85 1.8 | Dziwięk: Zoom h4n i zoom h1plus mikrofony rode na aparatach i system mikrofonow krawatowych. Do tego statywy, oświetlenie, gimbal itp

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Zdecydowanie ulubionym elementem jest pierwszy taniec. To chwila, którą wiele par bardzo sie stresuje, natomiast podczas samego tańca widać jak stres ustępuje radości.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

W dobie facebooka, instagrama i innych social media jestem w stanie podesłać specjalny pakiet zdjęć na tą platformę w 48h a teledysk ślubny w 7 dni :) Jest to specjalna usługa dla tych, którzy chcą "na świeżo" podzielić sie swoim szczęściem z innymi. Uniwersalny czas oddania całego pakietu foto + video to 60 dni od wesela lub od dnia pleneru ślubnego.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Nie tworzę ofert typu brąz, srebro czy platyna. Staram sie wybierać zlecenia w których mam możliwość być z Wami od początku przygotowań aż do oczepin :) Tak wiec nawet podstawowa oferta daje mi przekrój ujęć z całego dnia Waszego ślubu i Wesela. Film: Od przygotowań, aż do oczepin (2.00) Teledysk ślubny 3-5 minut Film ślubny do 30 minut po koloryzacji i profesjonalnym montażu. Energiczny i spersonalizowany pod klienta Film w jakiości FHD (1080p) Doręczony na stylowym pendrivie w ręcznie robionym pudełku Materiał gotowy do 60dni  | 1 operator | 2 operatorów Dodatkowo płatne: Dodatkowy operator Teledysk z sesji plenerowej Go Pro na weselu Teledysk w 7 dni Jakość 2k / 4k Dron Vlogi ślubne Video Zaproszenia/Podziekowania Zdjęcia: Od przygotowań, aż do oczepin (2.00) 500+ Fotografii przekazanych na spersonalizowanym Pendrivie w ręcznie robionym drewnianym pudełku 30 wywołanych zdjęć w formacie 15 x 21 Ręcznie wykonany spersonalizowany album stworzony przez zaprzyjaźnione studio hand-madeMateriał gotowy do 60dni Dodatkowo płatne: Dodatkowy fotograf (800+ zdjęć)Sesja plenerowa w inny dzień Polaroid na weselu Pakiet zdjęć w 48h (30-50 szt)

Jaki jest Twój styl?

Styl jest dostosowany do pary młodej. Formę filmu ustalamy na wcześniejszym spotkaniu i w zależności od tego jacy jesteście dobieramy odpowiednie udzwiękowienie, montaż czy tez obróbkę. Jeśli miał bym się gdzieś ukierunkować wybrał bym styl Boho/rustykalny

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Póki co, wszyscy powiedzieli "Tak" Bardziej poważnie, na pewno wspólną cechą sa oczekiwania względem twórców i to, aby byli jak najmniej widoczni w czasie uroczystości i to staram sie zapewnić :)

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Piękny mały kościółek w górach z dużymi oknami, przez które wpadały by mocne promienie słońca. Para młoda krocząca środkiem uśmiechająca się ku sobie, a przed nimi dzieci sypiące kwiaty. Ceremonia z pięknym kazaniem i księdzem cieszącym sie z Waszego szczęścia. Wesele w plenrze, może w namiocie, może w starej stodole udekorowanej na styl Bogo/Rustykalny. Zimne ognie w czasie pierwszego tańca, Dużo tańca i zabawy zwieńczone ciekawymi i przyjemnymi oczepinami.

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Mimo, że każda para jest wyjątkowa. Ola i Adrian na pewno zapadnie w mojej pamięci na długo. Osoby z którymi się współpracowało jak z przyjaciółmi, których się bardzo długo zna. Ze względu na moje otwarte podejście do produkcji i ich do moich pomysłów. Udało się stworzyć coś wyjątkowego!

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Z osobami, które są otwarte na propozycje, ale jednocześnie mają swój plan w głowie. Uśmiechniętymi i pewnymi siebie.

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Plener w Krakowie. Luty. Próbujemy dostac sie na kopiec kraka. Ja plus fotograf ze sprzętem za bagatela spore pieniążki i para młoda w lakierkach i balerinach )Oczywiście cały strój ślubny) Cały Kraków już był bez białego puchu, ostatnimi miejcami były kopce, niespodziewaliśmy sie tylko takiego oblodzenia. Po kolejnych krokach oglądam sie a tu pani młoda zjeżdza na czworaka 5 metrów w dół, zaraz za nią pan młody, który próbowął ją uratować. Żeby tego było mało, kiedy tak przyglądałem się (i nagrywałem) całe zajście, moja noga również straciła kontakt z podłożem i pojechałem w ślad za nimi. Teraz przyprawia mnie to wspomnienie o uśmiech na twarzy, wtedy przy 0 stopni ze sprzętem i w otoczce zmęczenia... wcale nie było tak śmiesznie :)

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Jak dobrze wyjść na ujęciach? Zawsze odpowiadam, zeby sie dużo uśmiechali do obiektywu :)

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Że jest ona moją pasją. Kocham tworzyć filmy!

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Najważniejsze jest chyba podejście wykonawcy do ślubu. Nietraktowanie tego jako kolejnego zlecenia za kasę do kieszeni, ale możliwość stworzenia dla pary młodej czegoś wyjątkowego, niezapomnianego. Czegość co będą oglądać z wypiekami na twarzy i łzami w oczach.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Duże doświadczenie w montażu i nagraniach dla firm. Prowadzi to za sobą wyjątkowy powiew świeżości w branży ślubnej. Na szczęście coraz częściej spotykany :)

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Jestem przyjemną osobą w komunikacji, otwartą na negocjacje i często bardziej ceniącą możliwość wykonania lepszego ujęcia niż dodatkowe pieniądze na koncie.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Oferuję wykonanie zdjęć lub filmu w błyskawicznym czasie, dzięki temu ze robię maksymalnie 2 śluby w miesiącu. Sprawdźcie w ofercie. Co więcej jako (chyba) jedyny oferuję vlogi ślubne :D

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Ciężko o ulubione zdjęcie, film, piosenkę. Sztuka ma to do siebie, że ciągle sie rozwija i ewoluuje, a ja staram się podążać wraz z nią.

Kontakt

Ślubiektywnie - Film i Zdjęcia

website facebook youtube vimeo

Kraków

255 km od Warszawy

104 km od w Kielc

Zobacz kamerzystów na wesele w Twoim województwie: