SR VIDEOS

Michał Szczepaniak

SR VIDEOS

Gniezno

O nas

O mnie:
Hej! Tu Michał. Jestem pasjonatem video z okolic Gniezna. Pracuję na profesjonalnej kamerze marki BlackMagic z obiektywami z niską przysłoną oraz stabilizatorach Ronin, dzięki czemu słabe oświetlenie nie jest problemem, a ujęcia są płynne i estetyczne. Stawiam na nowoczesne, dynamiczne formy filmowe, obfite w kinowe kadry.
Dźwięk nagrywany jest z mikrofonów kierunkowych oraz rejestratora audio Tascam, przez co w kościele nie zostanie utracone żadne słowo, a grana na sali weselnej muzyka, w filmie zachowa swą oryginalną, studyjną jakość.
Jestem profesjonalistą – zajmuję się ponadto filmowaniem innych uroczystości i eventów, produkcją teledysków muzycznych, spotów reklamowych, filmów promocyjnych.
Posiadam niezbędne kwalifikację upoważniające do filmowania w obiektach sakralnych.
Do każdego zlecenia podchodzę z wielkim zaangażowaniem i pasją. Współpraca ze mną to komfort i pewność dobrze wykonanego zadania. Maksymalny czas oczekiwania na gotowy materiał to 4 miesiące. Pracuję na terenie całego kraju.
Zapraszam do współpracy!

SPRZĘT

Sony

Oferta - SR VIDEOS

Sesja narzeczeńska w formie teledysku

1300 zł - 1300 zł

Teledysk ślubny to pierwsza opcja w mojej ofercie. Jest to film o długości ok. 4 min, ze skrótem całego dnia weselnego (od przygotowań do oczepin), pod wybrany utwór muzyczny.

Film ślubny

2500 zł - 3200 zł

Film ślubny to druga opcja w mojej ofercie. Jest to film o długości 30 min (2200 zł) lub 60 min (2900 zł), zawierający ujęcia z całego dnia weselnego (od przygotowań do oczepin). Wybierając tę opcję, dostajemy w gratisie teledysk ślubny (skrót filmu).

Opinie - SR VIDEOS

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Jako filmowiec w branży weselnej pracuję od 3 lat. Natomiast z filmowaniem jestem związany od roku 2015.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Moja praca to moja pasja, dlatego nie ma mowy o rutynie. Do każdego zlecenia podchodzę z wielkim zaangażowaniem. Współpraca ze mną to komfort i pewność dobrze wykonanego zadania.

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Każde nowe wesele jest dla mnie wyzwaniem. Nie dlatego, że uczę się to robić, ponieważ zrealizowałem już ich wiele, ale dlatego, że jestem pasjonatem - lubię to, co robię, odrzucam rutynę. Każde zlecenie to dla mnie nowa przygoda.

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Pary Młode najczęściej pytają m. in. o ujęcia z drona, o to czy posiadam uprawnienia do filmowania w obiektach sakralnych (bo słyszeli od znajomych, że coś takiego kamerzysta musi mieć). Wszystko to posiadam :)

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Moja podstawowa oferta zawiera dwa pakiety: teledysk i film ślubny. Szczegóły oferty znajdziecie w ogłoszeniu.

Z jakim wyprzedzeniem Młodzi powinni zarezerwować u Ciebie termin?

Najlepiej jak najwcześniej :)

Jakie filmy cieszą się obecnie największą popularnością?

Aktualnie największą popularnością cieszą się teledyski weselne. Są to nowoczesne, dynamiczne formy filmowe, którymi można dzielić się ze znajomymi poprzez wysłanie linku z serwisu YouTube. W mojej ofercie posiadam usługę realizacji takiego właśnie teledysku. Wybierając natomiast opcję pełnego filmu ślubnego, teledysk jest również w pakiecie.

Czy warto robić film w trakcie sesji plenerowej?

Oczywiście. Ujęcia zrealizowane podczas sesji plenerowej z pewnością wzbogacą film weselny i teledysk.

Czy realizujesz również ujęcia z drona?

Oczywiście. Posiadam profesjonalnego drona oraz kategorię otwartą A1/A3, czyli tę niezbędną do latania dronami przeznaczonymi m. in. do filmowania. Mój dron jest legalnie zarejestrowany w Urzędzie Lotnictwa Cywilnego.

Jaki jest u Ciebie czas oczekiwania na film?

Maksymalny czas oczekiwania na gotowy materiał to 2 miesiące.

Kontakt - SR VIDEOS

SR VIDEOS

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Zobacz kamerzystów na wesele w Twoim województwie: