Fiołkowe Love

Wioleta Żurawska-Kozłowska

Fiołkowe Love

Poznań

(3)
Pokaż telefon

Agencja Ślubna Fiołkowe Love pomoże Młodym Parom zrealizować wszystkie marzenia ślubne.

Dzień ślubu obarczony jest dużym ładunkiem emocjonalnym. Wzruszenie i radość towarzyszą dużej ilości stresu, spowodowanym Waszą niepewnością; czy wszystko pójdzie tak jak to sobie zaplanowaliście.

My gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie oferując kompleksową i profesjonalną organizację Ślubu od A do Z. Udzielimy fachowej i rzetelnej wiedzy. Dopilnujemy wszystkich szczegółów. Sprawimy, że poczujecie się wyjątkowo, nie tylko w Dniu Ślubu, ale również w trakcie przygotowań. To z Nami zorganizujesz wyjątkowy ślub w miłej atmosferze. Tylko u Nas znajdziesz firmy ślubne, uporządkowane i posegregowane według branży czy województw, tak abyś łatwo mógł znaleźć to czego szukasz.

Skontaktuj się, a my przeprowadzimy dla Ciebie analizę Twoich potrzeb i zaoferujemy najlepsze rozwiązanie na Waszą uroczystość ślubną.
Uśmiech i zadowolenie w oczach Pary Młodej po zakończonym projekcie to największa dla Nas nagroda.

Zaufaj Nam i poczuj się wyjątkowo- Zatrudnij Fiołkowe Love Profesjonalną Agencję Ślubna!

Wioleta Żurawska-Kozłowska

Właścicielka, założycielka i pomysłodawczyni Agencji Ślubnej Fiołkowe Love. Dyplomowana konsultantka ślubna.
Swoją wiedzę i doświadczenie zdobywała w najdłużej działającej agencji ślubnej na rynku. Pasjonatka tematyki ślubnej. Ślubna czarodziejka. Mistrzyni logistyki. Geniusz organizacji. Anioł Stróż i prawa ręka Pary Młodej. Charakteryzuje się świetną organizacją pracy. Potrafi idealnie odnaleźć się w każdej sytuacji. W przygotowania uroczystości wkłada całe swoje serce. Uwielbia pracę z ludźmi. Posiada duże zdolności interpersonalne, co sprawia, że łatwo nawiązuję kontakty i buduję relacje. Zawsze sumienna i dokładna. W każdy ślub i wesele wkłada całe swoje serce i maksimum zaangażowania. Jej motto w pracy to: NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH.
Organizacją ślubów i wesel zajmuje się z zamiłowania do pięknych form oraz z powodu wyjątkowych zdolności organizacyjnych.
Miłość do dekoracji i stylizacji powoduje, że nieustannie szuka nowych rozwiązań i pomysłów. Każdy dzień to twórcza podróż, w której odnajduje piękne i nietuzinkowe inspiracje, mogące podkreślić wyjątkowość ślubu i wesela marzeń. Bez pasji nie udałoby się przygotować perfekcyjnie żadnej uroczystości.
Jako zawodowa konsultantka czuwa nad wszystkimi działaniami, po to, aby zdjąć z Młodych i ich rodzin ciężar związany z organizacją ślubu i wesela. Prawdziwa przyjaciółka oraz doradczyni Par w pokonywaniu drogi do najpiękniejszego dnia w życiu.

4000 zł - 20000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Kompleksowa organizacja ślubu

Wśród licznych usług, oferowanych przez naszą firmę, szczególne miejsce zajmuje kompleksowa organizacja ślubów i wesel. Zajmujemy się planowaniem, stylizacją i realizacją uroczystości ślubnych na najwyższym poziomie.

Zorganizowanie przyjęcia weselnego oraz swojej wymarzonej ceremonii ślubnej, to nie lada wyzwanie.
Dlatego z pomocą przychodzi nasza Agencja Ślubna, która specjalizuje się w tej dziedzinie i gwarantuje, że zarówno ceremonia, jak i samo przyjęcie przebiegną zgodnie z planem, a cały ciężar przygotowań spadnie na „ barki ” agencji.

Będziemy pracować dla Was od samego początku do końca – od momentu, w którym Nas zatrudnicie do odjazdu ostatniego gościa. Zadbamy o każdy szczegół i będziemy Wam towarzyszyć podczas całego procesu planowania oraz w dniu Waszego ślubu. Dopilnujemy, by Wasz wielki dzień był spójny, niepowtarzalny, prawdziwie Wasz i oczywiście wyjątkowy!

W ramach kompleksowej organizacji oferujemy szereg usług, dzięki którym Państwa ceremonia i przyjęcie weselne będzie niezapomniane. Należą do nich:
– Motyw przewodni i koncepcja ślubna
– Poszukiwanie i wybór miejsca przyjęcia weselnego
– Wybór cateringu i menu
– Organizacja tortu weselnego
– Organizacja muzyki i atrakcji na przyjęcie weselne
– Organizacja fotograficznego i filmowego reportażu ślubnego
– Organizacja aranżacji kwiatowej
– Organizacja zakwaterowania dla Pary Młodej i Gości
– Oprawa muzyczna/wizualna oraz scena
– Pomoc w wyborze upominków dla gości
– Projekt oświetlenia
– Zarządzanie listą gości i zaproszeniami
– Kreacja i nadwzorowanie produkcji papeterii ślubnej ( winietki, plan i numeracja stołów, księga gości)
– Doradztwo przy zamawianiu obrączek ślubnych
– Dobór pojazdu dla Młodej Pary
– Opiekę nad dziećmi podczas uroczystości weselnej
– Pomoc w wyborze strojów ślubnych Pary Młodej
– Fryzura i makijaż ślubny
– Kosmetyczka
– Lekcje pierwszego tańca
– Organizuizacja strefy relaksu
– Organizacja atrakcji na ślub (fajerwerki, pokaz barmański, foto-budka, foto-lustro, podświetlane litery, fontanny czekoladowe, candy bufet, popcorn bar, muffin bar, donut bar, animatorka dla dzieci)
– Propozycja różnych form organizacji oczepin
– Wybór prezentu lub sposobu podziękowań dla Rodziców
– Stylizacja świadkowej/świadka ( druhen/ drużbów)
– Sprawdzenie umów i negocjacje
– Sporządzenie budżetu ślubnego
– Scenariusz dnia ślubu i koordynacja
– Ostateczne rozliczenie z podwykonawcami
– Usługi dodatkowe uwzględniające indywidualne zamówienia
– Organizacja poprawin
– Realizację najskrytszych marzeń i oryginalne pomysły ????

Na specjalne życzenie zadbamy również o dodatkowe usługi, zapewniające wspaniałe samopoczucie w dniu uroczystości:
– Konsultacje z zakresu medycyny estetycznej
– Zajęcia sportowe z trenerem personalnym
– Opracowanie przez dietetyka planu żywieniowego

Macie Państwo możliwość skorzystania z pełnej palety naszych usług lub wyboru tylko części z nich. Sami na początku współpracy określacie obszary, w których potrzebujecie profesjonalnej pomocy i które chcielibyście powierzyć agencji ślubnej. Niezależnie od zakresu naszej współpracy, gwarantujemy pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do organizacji.

Decydując się na Kompleksową Organizację Ślubu i Wesela, mają Państwo zagwarantowaną naszą pełną dyspozycyjność, również w tym najważniejszym dla Państwa Dniu.
Bez wątpienia będzie to dla Was zabezpieczenie i jednocześnie najlepszy prezent jaki może sobie wręczyć para w tak ważnym czasie!
Naszą współpracę możemy zacząć nawet z 24-miesięcznym wyprzedzeniem.

Kompleksowa organizacja wesela

W ramach naszej częściowej pomocy w organizacji ślubu i wesela, wspieramy przyszłą Parę Młodą w najtrudniejszych elementach całego procesu planowania. Ten pakiet jest idealnym rozwiązaniem dla tych z Was, którzy mają już zarezerwowany lokal weselny i znaleźli już część podwykonawców.

Dostosujemy nasze usługi do Waszych potrzeb i wymagań. Możecie liczyć na nasze kreatywne pomysły, rekomendacje najlepszych podwykonawców i weryfikację podpisanych umów.
Dopilnujemy by w dniu Waszego ślubu wszystko poszło zgodnie z planem oraz aby było to najbardziej magiczne wydarzenie w Waszym życiu. Oczywiście Koordynacja Dnia Ślubu jest również częścią tego pakietu.

Oferowane Usługi:

– Zarządzanie pozostałymi przygotowaniami do ślubu
– Sprawdzenie umów i terminów płatności
– Rozpoznanie potencjalnych problemów i szukanie opcji naprawczych
– Motyw przewodni i koncepcja ślubna
– Scenariusz dnia ślubu i koordynacja

Wybór stylizacji ślubnej

Potrzebujecie kontaktu do dobrego fotografa? Chcecie, żeby na Waszym weselu grał najlepszy zespół, ale nie wiecie, gdzie go znaleźć? Chciałabyś mieć piękny makijaż i fryzurę, ale nie znasz odpowiedniej wizażystki?
Moja baza kontaktów pozwoli na zorganizowanie najpiękniejszego dnia Waszego życia.
Jeśli brakuje Wam pomysłów lub toniecie w ich nadmiarze, pomogę również wybrać najbardziej pasujący do Was styl oraz motyw przewodni ślubu i wesela.
Razem wybierzemy kolorystykę i dodatki. Konsultacje pozwolą Wam uporządkować temat organizacji i nadać jej odpowiedni kierunek.

Opinie

5.0

3 opinie

Dodaj opinię

DK

Daniel K

Dziękujemy

1 miesiąc temu

Źródło: Facebook

NK

Natalia K

Mega!!!

1 miesiąc temu

Źródło: Facebook

JP

Jan P

Super

1 miesiąc temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Największą przyjemność sprawia mi poznawanie nowych, świetnych ludzi i przebywanie z nimi w jednym z najważniejszych dni życia. Cieszę się, że mogę być z nimi w tym dniu. Dużą satysfakcję daje mi też budowanie marki Fiołkowe Love, dbanie o jej rozwój i pozytywny feedback, który otrzymuję od kolegów i koleżanek z branży.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Od kiedy pamiętam wiedziałam, że chcę prowadzić własny biznes - branża ślubna zawsze mnie interesowała. Pomysł zrodził się podczas przygotowań do własnego ślubu 7 lat temu. Wtedy wiedziałam, ze to jest to czego chcę! Organizacją ślubów i wesel zajmuje się z zamiłowania do pięknych form oraz z powodu wyjątkowych zdolności organizacyjnych. Co więcej, chciałam udowodnić sobie samej, że potrafię i mogę. Zawsze byłam osobą, która musi mieć wszystko zaplanowane i lubi działać według określonego harmonogramu. Zależało mi, aby w pracy móc mieć jednocześnie kontakt z ludźmi, ale być osobą podejmującą decyzję. Miłość do dekoracji i stylizacji powoduje, że nieustannie szukam nowych rozwiązań i pomysłów. Każdy dzień to twórcza podróż, w której odnajduje piękne i nietuzinkowe inspiracje, mogące podkreślić wyjątkowość ślubu i wesela marzeń. Bez mojej pasji nie udałoby się przygotować perfekcyjnie żadnej uroczystości.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Na odpowiednim:-)

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Ceremonia zaślubin

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Wszystko zależy od tego, w jakim momencie zgłosi się do mnie Para - czy są oni na samym początku planowania, czy już coś zorganizowali na własną rękę, kiedy mają ustaloną datę itp.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA ŚLUBÓW I WESEL Wśród licznych usług, oferowanych przez naszą firmę, szczególne miejsce zajmuje kompleksowa organizacja ślubów i wesel. Zajmujemy się planowaniem, stylizacją i realizacją uroczystości ślubnych na najwyższym poziomie. Zorganizowanie przyjęcia weselnego oraz swojej wymarzonej ceremonii ślubnej, to nie lada wyzwanie. Dlatego z pomocą przychodzi nasza Agencja Ślubna, która specjalizuje się w tej dziedzinie i gwarantuje, że zarówno ceremonia, jak i samo przyjęcie przebiegną zgodnie z planem, a cały ciężar przygotowań spadnie na „ barki ” agencji. Będziemy pracować dla Was od samego początku do końca – od momentu, w którym Nas zatrudnicie do odjazdu ostatniego gościa. Zadbamy o każdy szczegół i będziemy Wam towarzyszyć podczas całego procesu planowania oraz w dniu Waszego ślubu. Dopilnujemy, by Wasz wielki dzień był spójny, niepowtarzalny, prawdziwie Wasz i oczywiście wyjątkowy! W ramach kompleksowej organizacji oferujemy szereg usług, dzięki którym Państwa ceremonia i przyjęcie weselne będzie niezapomniane. Należą do nich: – Motyw przewodni i koncepcja ślubna – Poszukiwanie i wybór miejsca przyjęcia weselnego – Wybór cateringu i menu – Organizacja tortu weselnego – Organizacja muzyki i atrakcji na przyjęcie weselne – Organizacja fotograficznego i filmowego reportażu ślubnego – Organizacja aranżacji kwiatowej – Organizacja zakwaterowania dla Pary Młodej i Gości – Oprawa muzyczna/wizualna oraz scena – Pomoc w wyborze upominków dla gości – Projekt oświetlenia – Zarządzanie listą gości i zaproszeniami – Kreacja i nadwzorowanie produkcji papeterii ślubnej ( winietki, plan i numeracja stołów, księga gości) – Doradztwo przy zamawianiu obrączek ślubnych – Dobór pojazdu dla Młodej Pary – Opiekę nad dziećmi podczas uroczystości weselnej – Pomoc w wyborze strojów ślubnych Pary Młodej – Fryzura i makijaż ślubny – Kosmetyczka – Lekcje pierwszego tańca – Organizuizacja strefy relaksu – Organizacja atrakcji na ślub (fajerwerki, pokaz barmański, foto-budka, foto-lustro, podświetlane litery, fontanny czekoladowe, candy bufet, popcorn bar, muffin bar, donut bar, animatorka dla dzieci) – Propozycja różnych form organizacji oczepin – Wybór prezentu lub sposobu podziękowań dla Rodziców – Stylizacja świadkowej/świadka ( druhen/ drużbów) – Sprawdzenie umów i negocjacje – Sporządzenie budżetu ślubnego – Scenariusz dnia ślubu i koordynacja – Ostateczne rozliczenie z podwykonawcami – Usługi dodatkowe uwzględniające indywidualne zamówienia – Organizacja poprawin – Realizację najskrytszych marzeń i oryginalne pomysły ???? Na specjalne życzenie zadbamy również o dodatkowe usługi, zapewniające wspaniałe samopoczucie w dniu uroczystości: – Konsultacje z zakresu medycyny estetycznej – Zajęcia sportowe z trenerem personalnym – Opracowanie przez dietetyka planu żywieniowego Macie Państwo możliwość skorzystania z pełnej palety naszych usług lub wyboru tylko części z nich. Sami na początku współpracy określacie obszary, w których potrzebujecie profesjonalnej pomocy i które chcielibyście powierzyć agencji ślubnej. Niezależnie od zakresu naszej współpracy, gwarantujemy pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do organizacji. Decydując się na Kompleksową Organizację Ślubu i Wesela, mają Państwo zagwarantowaną naszą pełną dyspozycyjność, również w tym najważniejszym dla Państwa Dniu. Bez wątpienia będzie to dla Was zabezpieczenie i jednocześnie najlepszy prezent jaki może sobie wręczyć para w tak ważnym czasie!

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Otwartymi, wesołymi, rozgadanymi, pozytywnie zakręconymi.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Charakteryzuję się świetną organizacją pracy. Potrafię idealnie odnaleźć się w każdej sytuacji. W przygotowania uroczystości wkładam całe swoje serce. Łatwo nawiązuje kontakty z ludzi. Prawdziwa przyjaciółka oraz doradczyni Par w pokonywaniu drogi do najpiękniejszego dnia w życiu.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

O sobie mogę powiedzieć...Pasjonatka tematyki ślubnej. Ślubna czarodziejka. Mistrzyni logistyki. Geniusz organizacji. Anioł Stróż i prawa ręka Pary Młodej. Charakteryzuję się świetną organizacją pracy. Potrafę idealnie odnaleźć się w każdej sytuacji. W przygotowania uroczystości wkładam całe swoje serce. Uwielbiam pracę z ludźmi. Posiadam duże zdolności interpersonalne, co sprawia, że łatwo nawiązuję kontakty i buduję relacje. Jestem Zawsze sumienna i dokładna. W każdy ślub i wesele wkładam całe swoje serce i maksimum zaangażowania. Moje motto w pracy to: NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Jako jedni z nielicznych organizujemy śluby w plenerze. Marzy Wam się ślub w wyjątkowej scenerii? Nad morzem? W górach? W ogrodzie albo na zamku? Takie marzenie Młodej Pary może się z Nami ziścić. Oferujemy również ślubne SOS, czyli DORADZTWO I POGOTOWIE ŚLUBNE:-) My zamieniamy marzenia w bajkowy ślub. Niepewność i niewiedzę w uroczystość pełną wzruszeń, niezapomnianą. Rozpościeramy skrzydła nad naszymi klientami dając poczucie bezcennego bezpieczeństwa. Macie pewność, że nie pozwolimy, aby cokolwiek zakłóciło piękno Waszej Ceremonii, a wszystkie sprawy na czas zostaną dopięte na ostatni guzik. Organizacja wesel międzynarodowych stała się naszą kolejną specjalnością. Pomagamy w dopełnieniu formalności i stworzeniu takiego planu wesela, które pięknie połączy różne kultury i tradycje. Współpraca na odległość w języku angielskim nie jest dla nas żadną przeszkodą !

Wolne terminy

Kontakt

Fiołkowe Love

website facebook

Inspiracje ślubne