Langner Weddings

Paulina Langner-Bentkowska

Langner Weddings

Ku Rzece 5, Warszawa

Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

Wedding Planner — Organizator ślubów Warszawa

Przygotowania do ślubu i przyjęcia weselnego wymagają wiele wysiłku i przede wszystkim czasu, którego Parze Młodej może po prostu brakować. W efekcie te chwile, które powinny być szczególne, przeradzają się w kłębek stresu i nerwów. Na szczęście to czarny scenariusz, który nie musi się wydarzyć, gdyż pod ręką macie profesjonalnego wedding plannera, który będzie Waszym ślubno-weselnym wsparciem.

Zrozumiałam, że powinnam działać jako konsultantka ślubna w momencie, gdy organizowałam własne przyjęcie weselne. Zdałam sobie wtedy sprawę, że zamiłowanie do happy endów i historii miłosnych chcę przekładać na organizację niesamowitych wydarzeń, szytych na miarę potrzeb Młodej Pary. Doskonale wiem, że dzień ślubu i wesela jest jednym z najważniejszych dni w życiu zakochanych, dlatego z moją pomocą zorganizujecie wymarzoną uroczystość, która na długo zapadnie w Waszej pamięci.

Jako doświadczony konsultant ślubny pomagam parom młodym przejść przez każdy etap przygotowań oraz dbam o to, aby uroczystość przebiegła zgodnie z planem.

Moją pasją jest kreowanie przyjęć weselnych szytych na miarę potrzeb zakochanych. Każdego dnia wkładam w to przedsięwzięcie nie tylko wiele pracy, ale także serce, gdyż moim celem jest po prostu szczęście nowożeńców. Możliwość organizacji i koordynacji wesel jest dla mnie zaszczytem, z tego powodu nieustannie się szkolę i jestem na bieżąco z trendami w branży ślubnej. Znajomość rynku, najlepszych podwykonawców (zespoły, cateringi, domy weselne, fotografowie, kamerzyści, dekoratorzy i inni) i doświadczenie w sprawnym działaniu pozwalają mi zająć się kompleksową organizacją ślubów, nawet w bardzo krótkim czasie.

Dla mnie nie ma rzeczy nie możliwych, liczą się przede wszystkim Wasze potrzeby. Zapraszam do kontaktu, razem zorganizujemy Wasz wymarzony dzień, który pozostawi po sobie piękne wspomnienia.

PRZEDZIAŁ CENOWY

500 zł - 10000 zł

Oferta - Langner Weddings

Kompleksowa organizacja ślubu

Kompleksowa organizacja ślubu i wesela — jako Wasz wedding planner i przyjaciółka, będę oparciem i wsparciem w każdym momencie przygotowań. A w dniu ślubu zadbam o to, aby ten wyjątkowy czas przebiegał zgodnie z harmonogramem, abyście mogli przeżywać niezapomniane chwile na własnym weselu.

Częściowa organizacja ślubu — być może już wybraliście część podwykonawców, jednak terminy naglą, a przed Wami jeszcze wiele do zrobienia — pomogę Wam dopiąć proces przygotowań na ostatni guzik, a w dniu uroczystości będę czuwać nad poprawnością jej przebiegu.

Koordynacja dnia ślubu — dopilnowanie każdego detalu przyjęcia jest czasochłonne, a w efekcie może sprawić, że Młodej Parze zabraknie czasu na zabawę. Doskonale to rozumiem, dlatego jeśli chcecie, aby to agencja ślubna zajęła się czuwaniem nad harmonogramem Waszego dnia, sumiennie się tym zajmę.

Kompleksowa organizacja wesela

Opinie - Langner Weddings

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

.

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

.

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

.

Z jakim wyprzedzeniem Młoda Para powinna się do Ciebie zgłosić?

.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z Tobą?

.

W jaki sposób przebiega Twoja współpraca z Młodymi Parami w trakcie organizacji ślubu i wesela?

.

Jaka jest według Ciebie największa zaleta zatrudnienia wedding plannera?

.

Który wariant Twojej oferty najchętniej wybierają Młode Pary?

.

Kontakt - Langner Weddings

Langner Weddings

website Usługodawca oświadczył, że jest przedsiębiorcą. NIP: 7722427786

Ku Rzece 5 03-194 Warszawa

308 km od Wrocławia

255 km od Krakowa

16 km od Konstancina-Jeziorny

283 km od Gdańska

Zobacz usługodawców w pobliżu: