Plan IDEALNY - Wedding Planners

Marlena Gronostaj

Plan IDEALNY - Wedding Planners

Sasankowa 11, Poznań

Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

Magiczne słowo "TAK" zostało wypowiedziane i zastanawiacie się co dalej?
Nie musicie! A może macie plan na swój ślub, jednak codzienne zobowiązania pochłaniają mnóstwo Waszego czasu i obawiacie się, że nie będziecie w stanie dopilnować wszystkich spraw związanych z ceremonią i przyjęciem?

Sprawimy, że Wasz Ślub będzie dokładnie taki, jak sobie wyobrażaliście. Dopniemy wszystko na ostatni guzik. Dopilnujemy, by planowanie uroczystości zaślubin i przyjęcia weselnego było nareszcie wolne od obowiązków, stresu i kłopotów.
Przeprowadzimy Was przez cały proces twórczy, aby namalować Wasz Ślub jak najpiękniejsze dzieło, które na zawsze pozostanie w Waszej pamięci i pamięci Waszych gości.

Zapraszamy Was na niezobowiązujące spotkanie :)


Marlena Gronostaj tel.: 669 308 418
Sandra Tomaszewska tel.: 724 160 325

e-mail: [email protected]


IG: @planidealny

PRZEDZIAŁ CENOWY

500 zł - 12000 zł

Oferta - Plan IDEALNY - Wedding Planners

Kompleksowa organizacja i koordynacja dnia ślubu i wesela

Pomożemy Wam kompleksowo zorganizować ceremonię ślubu oraz przyjęcie i zabawę weselną. W pierwszej kolejności zadbamy o odpowiednie miejsce i oprawę. Dopasujemy indywidualnie do Waszych potrzeb: fotografa na ślub, filmowca, zespół lub DJ-a na wesele, pracownię florystyczną oraz wszystkich podwykonawców niezbędnych do stworzenia Waszej wyjątkowej uroczystości.
Stworzymy spójny klimat w kościele, plenerze i na sali. Dołożymy wszelkich starań, aby w Dniu Ślubu dopieszczony był każdy detal i wszystko działało jak w zegarku. Dzięki temu, że stworzymy dla Was harmonogram ślubu jesteśmy pewne, że nic nam nie umknie, a plan Waszego Ślubu będzie Planem Idealnym.
W ten sposób w Dniu Ślubu Wam pozostanie już tylko spojrzeć sobie głęboko w oczy, wypowiedzieć przysięgę i cieszyć się tą szczególną chwilą.

Organizacja dnia ślubu i wesela bez koordynacji

W Dniu Ślubu chcecie mieć przy sobie tylko najbliższych? Żaden problem! Pomożemy Wam przygotować wszystko aż do wyznaczonej daty, aby przede wszystkim zminimalizować stres i zaoszczędzić Wasz czas i pieniądze.
Będziemy Was wspierać od momentu wyboru wymarzonej lokalizacji poprzez dobór najlepszych podwykonawców w branży, motywu lub koloru identyfikującego Waszą uroczystość a także przygotujemy harmonogram Waszego ważnego dnia, abyście mieli nad wszystkim kontrolę.
Według tego planu: w Dniu Ślubu będziecie już tylko Wy, Rodzina i Przyjaciele.

Koordynacja dnia ślubu i wesela

Poświęciliście swój czas na przygotowania swojego ślubu i wesela, ale martwicie się czy wszystko będzie grało?
Oferujemy, że w Dniu Ślubu będziemy Wam towarzyszyć i dopilnujemy, by wszyscy podwykonawcy wywiązali się z wcześniejszych ustaleń i zobowiązań. Sprawimy, że będziecie spokojni o przebieg całej ceremonii oraz uroczystości weselnej.

Konsultacje ślubne

Pragniecie sami zorganizować ślub i wesele, ale utknęliście na pewnym etapie przygotowań i nie wiecie co dalej? Wasz budżet ciągle rośnie? Natrafiliście na problem ze znalezieniem odpowiedniego podwykonawcy?

Zgłoście się do nas!

Ślub humanistyczny / Odnowienie przysięgi

Zrealizuj z nami ślub nieoczywisty bez żadnych formalności i skutków prawnych, ale za to w wymarzonej scenerii.
Pozwólcie nam poprowadzić Wasz ślub bez obrzędów religijnych, z przysięgą przygotowaną przez małżonków lub mistrza ceremonii - dokładnie taki, jak sobie wymarzyliście, w którym liczycie się Wy, wasza przyjaźń, miłość i wolność.
Odnowienie przysięgi małżeńskiej to wspaniała okazja do celebrowania wspólnie spędzonych lat. Pozwólcie wrócić wspomnieniom. Zaplanujmy razem tę wyjątkową uroczystość.
Czy tym razem Waszemu “TAK” będą towarzyszyły dzieci? A może wnuki? Proponujemy Wam Plan Idealny na “odnowiny” :)

Dobór fryzury i makijażu

Wybór stylizacji ślubnej

Kompleksowa organizacja ślubu

Kompleksowa organizacja wesela

Opinie - Plan IDEALNY - Wedding Planners

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Jesteśmy nową agencją z otwartymi umysłami i świeżym spojrzeniem! Para agentek, która dobrała się idealnie, aby tworzyć nowe, piękne śluby i wesela.

Wolne terminy

Kontakt - Plan IDEALNY - Wedding Planners

Plan IDEALNY - Wedding Planners

facebook website

Sasankowa 11 62-090 Poznań

146 km od Wrocławia

Poniedziałek

09:00 -19:00

Wtorek

09:00 -19:00

Środa

09:00 -19:00

Czwartek

09:00 -19:00

Piątek

09:00 -19:00

Sobota

09:00 -15:00

Niedziela

09:00 -19:00