AC. Events & Weddings
AC. Events & Weddings Łódź
Zobacz profil
Agencja Spinki
Agencja Spinki Kraków
(24)
Zobacz profil
Pracownia ARTIS
Pracownia ARTIS Kraków
(20)
Zobacz profil
Wedmake
Wedmake Kraków
Zobacz profil
Powiedziała TAK! wedding & event

Karolina Zawadzka

Powiedziała TAK! wedding & event

Kraków

(2)

O nas

Gratulacje z okazji Waszych zaręczyn !
Teraz czas na najlepsze czyli czas na organizację jednego z najważniejszych dni w Waszym życiu.
Powiedziała TAK! to planowanie i projektowania imprez z pełną obsługą, która tworzy jedyne w swoim rodzaju wesela inspirowane historiami miłosnymi i przygodami naszych niesamowitych par. Od naszego pierwszego spotkania do ostatniego pożegnania na kawie, koncentrujemy się na tym, aby Wasze doświadczenie weselne było tak magiczne, jak tylko sobie wyobrażacie.

Co Wam oferujemy:
- kompleksową lub częściową organizację ślubu i wesela
- koordynację dnia ślubu i wesela
- organizację imprez okolicznościowych

Zaczynamy od poznania Was obojga, Waszych stylów, upodobań, ulubionych potraw i kolorów, a następnie pracujemy nad połączeniem z naszą wyselekcjonowaną listą niesamowitych podwykonawców, aby ożywić Waszą wyjątkową wizję! Sprawdzamy i zarządzamy wszystkimi umowami, konfigurujemy wszystkie spotkania i wizyty.

Działamy na terenie całej Polski :)
Piszcie śmiało o więcej szczegółów, zapraszamy do kontaktu !

PRZEDZIAŁ CENOWY

1000 zł - 8000 zł

Oferta - Powiedziała TAK! wedding & event

Dobór fryzury i makijażu

200 zł - 600 zł

Otrzymasz od nas listę sprawdzonych wizażystek oraz fryzjerów dla Ciebie, rodziny oraz Twoich przyjaciółek. Pomożemy w doborze idealnego makijażu oraz fryzury do Twojej urody oraz całej stylizacji ślubnej.

Kompleksowa organizacja ślubu

1000 zł - 4000 zł

W końcu nadszedł ten wyczekany, wymarzony dzień ! Lecz martwicie się nadmiarem obowiązków i spraw do załatwienia ? Możecie na mnie liczyć – przygotuję dla Was scenariusz dnia ślubu i wesela, dopilnuję obsługę a także skoordynuję cała uroczystość tak, abyście mogli czuć się swobodnie i cieszyć się wspaniałymi chwilami.

Kompleksowa organizacja wesela

1000 zł - 8000 zł

Niezależnie od tego, czy potrzebujecie pomocy od samego początku procesu planowania, czy jesteście już w połowie drogi i zdaliście sobie sprawę, że potrzebujecie pomocy w zebraniu pozostałej części logistyki, możemy pomóc! Oferujemy pełne planowanie usług, a także dostosowane usługi częściowego planowania dla klientów, którzy są w trakcie procesu planowania. Zajmujemy się wszystkim - od znalezienia miejsca, przez negocjacje, zawieranie umów z dostawcami, aż po szczegółowe harmonogramy, plany budżetu oraz rekomendowanych podwykonawców.

Wybór stylizacji ślubnej

200 zł - 600 zł

Jeśli potrzebujecie pomocy w wyborze sukni ślubnej, stylizacji Pana Młodego i pozostałych akcesoriów ślubnych zaproponujemy Wam rekomendowane salony sukien oraz garniturów. Doradzimy w wyborze, podpowiemy co jest w trendach.

Opinie - Powiedziała TAK! wedding & event

5

2 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość przygotowania

Ceny

Atmosfera

E

Ewelina

Niezwykle zorganizowana i zaangażowana młoda osoba, która wykazuje ogromną cierpliwość i emanuje ciepłem. Wszystko zostało dopięte na ostatni guzik a ślub i zabawa weselna przebiegła bez nawet odrobiny stresu. Polecam!

2 lata temu

PZ

Paula Z

Karolina to osoba pełna energii i entuzjazmu z głową pełną świetnych pomysłów! Dzięki niej Nasz najważniejszy dzień w życiu był piękny i wyjątkowy, wszystko przebiegło sprawnie i dokładnie tak jak to sobie wymarzyliśmy! Polecamy z całego serduszka!

2 lata temu

Pytania i odpowiedzi

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Podstawowa oferta Powiedziała TAK! wedding & event jest kompleksowa lub częściowa organizacja ślubu i wesela, koordynacja dnia ślubu i wesela oraz organizacja imprez okolicznościowych jakimi są zaręczyny, urodziny, baby shower, wieczory panieńskie i kawalerskie, rocznice.

Kontakt - Powiedziała TAK! wedding & event

Powiedziała TAK! wedding & event

Polecani z kategorii konsultantka ślubna

Pracownia Ślubów Weddings & Events
Pracownia Ślubów Weddings & Events Kraków
(5)
Zobacz profil
Ślubny Ambaras
Ślubny Ambaras Kraków
Zobacz profil
Making Memories Sp. z. o. o.
Making Memories Sp. z. o. o. Kraków
Zobacz profil
Only you Wedding Planner
Only you Wedding Planner Kraków
Zobacz profil