Konsultantka ślubna Włocławek

Liczba ofert: 3

Liczba ofert: 3

Wyczyść

Filtry

← Wszystkie kategorie
Endorfina  konsultant ślubny Jolanta Ostrouch

Endorfina konsultant ślubny Jolanta Ostrouch

Włocławek Konsultantka ślubna

Endorfina jest to miejsce, które stworzyłam, aby wykorzystać swoje umiejętności, pomagając innym w tych wszystkich najważniejszych dla nich dniach, oraz by spełnić jednocześnie swoje wielkie marzenie, jakim od zawsze było prowadzenie profesjonalnej firmy organizującej śluby i przyjęcia. Odbyty w tym celu kurs oraz zdobyty tytuł Konsultanta ślubnego, stanowią dziś potwierdzenie wielu wcześniejszych sukcesów i pochwał osób, którym pomagałam w przygotowaniach do dnia ślubu, przyjęć komunijnych i sylwestrowych oraz bali. Praca przy organizacji tych wydarzeń przekonała mnie, że indywidualne potrzeby i wizje dotyczące wszelkich uroczystości można zaspokoić jeśli tylko słucha się Klienta, odkrywa się jego potrzeby i z pasją podchodzi się do postawionych przed sobą wyzwań. W oparciu o tę myśl, zdobyte doświadczenie i wiedzę, jako konsultant ślubny oferuję kompleksową pomoc, prezentuję ciekawe inspiracje i znajduję najlepsze rozwiązania, dopasowane do Waszych potrzeb i towarzyszących im okoliczności. W rezultacie – robię to, co kocham, zaś Wy przeżywacie bez stresu i zmartwień najważniejsze i jednocześnie najpiękniejsze chwile ;l.

  • Kompleksowa organizacja ślubu
  • Kompleksowa organizacja wesela
  • Wybór stylizacji ślubnej
43 zdjęcia Ilość zdjęć

W okolicy Włocławka

Revel Wedding and Events

Revel Wedding and Events

Warszawa Konsultantka ślubna

Dojeżdzam do Włocławka

Revel Wedding & Events spełni Twoje marzenia. Sprawimy, że dzień ślubu będzie najpiękniejszym dniem w Twoim życiu. Zajmujemy się kompleksową organizacją oraz koordynacją ślubów i przyjęć. Nasza oferta zaczyna się od przygotowania koncepcji dnia ślubu, przygotowanie scenariusza, kosztorysu aż po pełną organizację ślubu i wesela. Indywidualne podejście oraz dbałość o każdy szczegół są naszą specjalnością. Czuwamy nad spokojnym przebiegiem Waszego dnia. Swoje zawodowe doświadczenie przełożyliśmy na kompleksową organizację przyjęć weselnych oraz ceremonii ślubnych tworząc Agencję Revel Wedding & Events.

  • Kompleksowa organizacja wesela
  • Dobór fryzury i makijażu
  • Kompleksowa organizacja ślubu
  • Wybór stylizacji ślubnej
15 zdjęć Ilość zdjęć
PREMIUM
Wild Roses Events

Wild Roses Events

Płock Konsultantka ślubna

Dojeżdzam do Włocławka

Celebruj chwilę. Od detalu budującego odpowiedni nastrój jak światło świec, muzyka, rodzaj i ułożenie kwiatów przez scenariusz, który odpowiada Waszej wizji aż po jego realizację. Naszą misją jest kreować niepowtarzalne przyjęcia, bo wiemy jak ważna to dla Was chwila. Specjalizujemy się w organizowaniu ślubów, przyjęć weselnych oraz imprez okolicznościowych. Wspierając Was w organizacji przyjęcia Wasze potrzeby i oczekiwania stawiamy zawsze na pierwszym miejscu. Zależy nam na tym, by stało się ono wyjątkową okazją, a sam proces organizacji był miłym doświadczeniem. Bazujemy nie tylko na własnym doświadczeniu, ale też doświadczeniu i umiejętnościach wielu sprawdzonych i wyjątkowych podwykonawców, z którymi współpracujemy. Ich różnorodność daje nam nieskończone możliwości organizowania niepowtarzalnych przyjęć. Towarzysząc Wam na każdym etapie jesteśmy otwarci, bo chcemy mieć pewność, że to co wspólnie kreujemy jest jak skrojony na miarę garnitur i odpowiada Waszej wizji. Dbamy o detale, bo lubimy uczucie, że każdy kolejny element pasuje do poprzedniego. Chcesz poznać szczegółową ofertę? Napisz do nas. Nie możemy się doczekać żeby usłyszeć o Waszych wielkich planach i stać się ich częścią.

1 zdjęcie Ilość zdjęć
PREMIUM