Dom Weselny Chaberek

Mirosław Chaberek

Dom Weselny Chaberek

Budy Czarnockie 36D, Łomża

(3)

O nas

Dom Weselny Chaberek jest idealnym miejscem na zorganizowanie wspaniałego wesela , oraz innych imprez okolicznościowych. Eleganckie wnętrze , profesjonalna obsługa oraz wyśmienite dania kuchni regionalnej.

Nasz Dom Weselny Chaberek jest w stanie pomieścić 250 osób. Należy również dodać, że lokal jest klimatyzowany. Parking, którym dysonujemy pomieści 110 aut.

Serwujemy 5 dań gorących, różne sałatki, surówki, przystawki, napoje, owoce, soki, ciasto. Dzieci do lat 6 są za darmo. Dla dzieci posiadamy rożne atrakcje: zamek dmuchany oraz ciuchcia spalinowa.
Posiadamy również maszynę do śniegu, huśtawkę i windę. Dodatkowo stół słodki wyeksponowany jest na stole podświetlanym love. Za wszystkie te atrakcje nie pobieramy żadnych opłat.

Za wstęp fotobudki, barmanów i innych dodatkowych atrakcji, które Państwo sami organizują nie pobieramy dodatkowych opłat, cała sala jest do Waszej dyspozycji.

Podczas organizacji przyjęcia weselnego w maju, bądź posiadania liczby gości powyżej 180 osób a także gdy ktoś z Waszego rodzeństwa miał u nas wesele fundujemy Wam tort weselny. Oczywiście musi być spełniony tylko jeden z trzech powyższych warunków.

Zapytania prosimy kierować na adres email:
[treść zablokowana]
Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego: [treść zablokowana]
bądź przez nasz profil na facebooku: facebook.com/domweselnychaberek/

PRZEDZIAŁ CENOWY

170 zł - 200 zł

couple-man-woman

LICZBA GOŚCI

od 1 do 250

house-1

LICZBA SAL

1

USTAWIENIE STOŁÓW

Prostokątne

OPIS MIEJSCA

Dekoracje

Oferta - Dom Weselny Chaberek

Menu weselne - Wariant 1

170 zł - 200 zł

Cena za menu weselne uzależniona jest od roku organizacji przyjęcia i zawartości oferty. W celu zapoznania się ze szczegółami zapraszamy do kontaktu telefonicznego, jak i również osobistego obejrzenia sali.

Opinie - Dom Weselny Chaberek

4.93

3 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd sali

Ceny

Atmosfera

ZK

Z. K

Atrakcyjna cena. Przepyszne jedzenie. Super obsługa. Moc atrakcji.

5 lat temu

WW

Wiktoria W

Moim zdaniem wielkim plusem jest lokalizacja. Sala jest na wsi, więc była cisza i spokój. Jedzenie było na prawdę przepyszne. Wielkim zaskoczeniem była dla mnie huśtawka i śnieg :O Jeździła tam też ciuchcia dla dzieci. Chaberek wypada na prawdę dobrze.

5 lat temu

MK

Magdalena K

Właściciele Wspaniali. Obsuga idealna. Wszystko było dopiete na ostatni guzik. Moc atrakcji zarówno dla nas młodych jak i dla gości. Podest wysuwany do góry abyśmy mogli widzieć wszystkich gości. Opuszczana huśtawka w kształcie serca otoczona różami. Pociąg dla dzieci. Dmuchany zamek również dla dzieci. Jedzenie bardzo bardzo smaczne i bardzo duże porcje. Cena stosunkowo nie wielka odnośnie tych wszystkich atrakcji. Jeśli przyszli Młodzi nie chcą się zawieźć i mieć idealne wesele to bardzo gorąco polecam.

7 lat temu

Kontakt - Dom Weselny Chaberek

Dom Weselny Chaberek

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Budy Czarnockie 36D 18-421 Łomża

Poniedziałek

08:00 -22:00

Wtorek

08:00 -22:00

Środa

08:00 -22:00

Czwartek

08:00 -22:00

Piątek

08:00 -22:00

Sobota

08:00 -22:00

Niedziela

08:00 -22:00

Przed przyjazdem prosimy o kontakt telefoniczny: 505-018-026

Zobacz sale weselne w Twoim województwie: