Hotel Bristol Tarnów

Hotel Bristol Tarnów

Ul. Krakowska 9, Tarnów

(2)

O nas

Hotel Bristol to czterogwiazdkowy hotel, położony w samym centrum Tarnowa, który oferuje swoim gościom najwyższą jakość usług oraz uroczą atmosferę Tarnowskiej starówki. Od Rynku Tarnowskiego dzieli go jedynie 5 minut spacerem (350 m). Pobyt w naszym hotelu pozwoli Państwu zrelaksować się i zapomnieć o codziennych troskach i korzystać z przyjemności naszych usług, a samochód można zostawić na monitorowanym parkingu.

Wysoki standard naszych usług obejmuje organizację wesel i innych imprez okolicznościowych, a także szkoleń i konferencji. Każdy kto marzy by zorganizować przyjęcie weselne w Tarnowie, może liczyć na Hotel Bristol. Do dyspozycji gości oddajemy nasz taras, jak również doskonale wyposażone sale bankietowe oraz jedną z najlepszych restauracji w Tarnowie. Serwujemy tradycyjne potrawy kuchni staropolskiej oraz europejskiej.

Oferta - Hotel Bristol Tarnów

Menu weselne - Wariant 1

180 zł - 180 zł

Menu weselne - Wariant 2

190 zł - 190 zł

Menu weselne - Wariant 3

200 zł - 200 zł

Opinie - Hotel Bristol Tarnów

4.9

2 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd sali

Ceny

Atmosfera

MR

Magda R

Jedzenie, wygląd lokalu i obsługa na medal. Polecam serdecznie.

4 lata temu

MK

Małgorzata K

Klimatyczny zabytkowy hotel mający nieodparty urok, wspaniałego właściciela i wyszkolony, pomocny personel. Mieszczący się w samym centrum Tarnowa, niedaleko dworca - łatwy dojazd i nie brakuje miejsc parkingowych. Sama na co dzień mieszkam w Krakowie i hotel Bristol na dwa dni został moim domem podczas mojego wesela. Właściciel zadbał by wszystkie nasze prośby i potrzeby zostały spełnione. Dekoracja stołów przeszła moje wszelkie oczekiwania- było naprawdę pięknie. Kelnerzy byli chwaleni przez wszystkich gości- 100% profesjonalizmu. Jedzenie - przepyszne co tu dużo mówić od naszych gości słyszeliśmy tylko pozytywne komentarze, a sami zajadaliśmy się ze smakiem. Jeśli ktoś nie lubi klimatu nowych i nowoczesnych domów weselnych- hotel Bristol spełni jego oczekiwania zważywszy że sale można udekorować według własnego pomysłu. Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni i na pewno drugi raz wybralibyśmy to samo miejsce.

5 lat temu

Kontakt - Hotel Bristol Tarnów

Hotel Bristol Tarnów

ul. Krakowska 9 Tarnów

Zobacz sale weselne w Twoim województwie: