Osada Młyńska

Tadeusz

Osada Młyńska

Oryszew-Osada 9, Żyrardów

(11)

O nas

Osada Młyńska to unikatowy folwark z początku XX w. wpisany do ewidencji zabytków i w pełni otoczony murem. Całość jest miejscem ekologicznym urządzonym zgodnie z intuicyjnymi zasadami feng shui, z poszanowaniem przyrody oraz historii. Chcemy dzielić się spokojem i unikalną atmosferą, która tu panuje. Organizujemy tu wszelkiego typu imprezy okolicznościowe.

couple-man-woman

LICZBA GOŚCI

od do

USTAWIENIE STOŁÓW

Prostokątne

OPIS MIEJSCA

Dekoracje

Oferta - Osada Młyńska

Menu weselne - Wariant 1

Opinie - Osada Młyńska

4.8

11 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd sali

Ceny

Atmosfera

A

Aleksandra

Urokliwe miejsce, urządzone w wiejskim stylu pięknie koresponduje z naturalnym krajobrazem. Wymarzone miejsce na nieszablonowe wesele.

5 lat temu

dziękuję za opinię

IO

Ilona O

Miejsce magiczne i bardzo fotogeniczne! Można zrobić wspaniałą sesję ślubną już w dniu ślubu :). Bardzo dobra obsługa, kreatywna i zdolna Właścicielka, polecam!

5 lat temu

dziękuję za opinię

T

Tomasz

Wesele wspominam doskonale, obiekt bardzo urokliwy, dużo zieleni, ładnie i z umiarem udekorowany (nie przeładowany ozdobami). Właściciele wspaniali, widać że zależy im żeby wszyscy byli zadowoleni (zarówno młodzi jak i goście). Nie jest to miejsce dla każdego, nie ma tu pałacowych wnętrz i przepychu, na szczęście my szukaliśmy innych wrażeń. Mieliśmy do wyboru sale industrialną i klimatyczną stodołe, obie zachwycały. My wybraliśmy drugą opcję, bo mogła pomieścić więcej gości. Jak się okazało stodoła też występuje w wielu odsłonach i nie musi to być typowo wiejski klimat z pieczonym prosiakiem. Wrażenia z wystroju ciężko opisać, ale byliśmy zachwyceni. Nie jest to też najtańsza dostępna opcja, ale moim zdaniem cena jest adekwatna do jakości. Goście byli oczarowani, my również bardzo ciepło wspominamy Osadę i chętnie polecamy wszystkim zainteresowanym.

5 lat temu

KL

Kasia L

Byłam na wspaniałym weselu w Osadzie! Gdyby to było bliżej mojego miejsca zamieszkania, na pewno sama wyprawiłabym tam wesele. Atmosfera absolutnie magiczna, ale też na luzie, bez zbędnego zadęcia. Właściciele pomocni i zawsze obecni :)

5 lat temu

EP

Edyta P

Piękne miejsce, idealna alternatywa do sal weselnych, jakie do tej pory widziałam. Daje możliwość zorganizowania wesela na łonie przyrody, a jednocześnie jest zapewniona cała potrzebna infrastruktura. Polecam serdecznie.

5 lat temu

dziekuję za opinię

WK

Wojciech K

Ocena: 10/10 Byłem tu na weselu w roli świadka. Więc brałem też udział w sprawach organizacyjnych. Poznałem Osadę \"od zaplecza\". Właściciele - wspaniali ludzie! Widać w ich oczach pasję do tego co robią. Rewelacyjny kontakt! Jeśli miałbym opisać jednym słowem to wesele...Niezapomniane! Myślę, że jest kilka czynników: miejsce, niepowtarzalny klimat, coś innego niż sztampowe sale weselne. Zawsze wydawało mi się że jestem ignorantem jeśli chodzi o takie rzeczy....ale tu coś się zmieniło;) zobaczyłem jak mały detal, ozdoba wpływa na końcowy efekt. To miejsce ma w sobie coś magicznego...zwłaszcza po zmroku gdy jest cudnie oświetlone! I ten drewniany parkiet! No bajka! Już dziś wiem, że kiedyś zorganizuję tu własne wesele ;) Z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce! Wojtek

5 lat temu

dziękuję bardzo za opinię

TK

Tomasz K

Miejsce magiczne - super klimat zarówno w środku jak i na zewnątrz. Jedno z ciekawszych miejsc w okolicach Warszawy. Bardzo sympatyczni właściciele!!!

5 lat temu

dziękuję za opinię

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

4 lata

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Wynajem Osady i zewnętrzny katering

Kontakt - Osada Młyńska

Osada Młyńska

Oryszew-Osada 9 96-317 Żyrardów

Zobacz sale weselne w Twoim województwie: