Restauracja Aureus

Paweł Rolbiecki

Restauracja Aureus

Bohaterów Westerplatte, 4, Słupsk

(3)
Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

Wesele w Aureusie- niepowtarzalne wnętrza, wyjątkowa atmosfera a także nietuzinkowa kuchnia wspierana miłą obsługą i gościnnością naszych pracowników skłania wiele Młodych Par Małżeńskich do powierzenia właśnie Restauracji Aureus organizacji najważniejszej w ich życiu uroczystości.
Mając pełną świadomość, jak wyjątkowy jest ten wieczór zarówno dla Państwa Młodych, jak i ich rodziców, dzielimy się w pełni naszym wieloletnim doświadczeniem. Dbamy z autentycznym zaangażowaniem, aby żaden nawet najdrobniejszy szczegół podczas realizacji wesela nie umknął naszej uwadze.

Bogate menu weselne kształtuje się na poziomie od 180 zł/os.
W skład ceny menu weselnego wchodzą:
• uroczysty obiad złożony z pierwszego i obfitego drugiego dania,
• dodatkowe mięsiwa lub ryby na ciepło serwowane podczas obiadu,
• przekąski na zimno mięsne i rybne (min. 10-12 rodzajów)
• sałatki (min. 3 rodzaje)
• dania na ciepło serwowane w porze wieczorno-nocnej (min. 3 dania)
• urozmaicające dodatki.

PRZEDZIAŁ CENOWY

215 zł - 250 zł

hotel-bed

MIEJSCA NOCLEGOWE

20

couple-man-woman

LICZBA GOŚCI

od 60 do 300

house-1

LICZBA SAL

1

USTAWIENIE STOŁÓW

Okrągłe

Prostokątne

OPIS MIEJSCA

Grill

Klimatyzacja

Kuchnia

Ogród

Parking

Teren zamknięty

TYP SALI

Dom weselny

Pałac na wesele

Restauracja na wesele

STYL SALI

Wesele w stylu glamour

Wesele w stylu retro

Wesele w stylu romantycznym

Opinie - Restauracja Aureus

5

3 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd sali

Ceny

Atmosfera

KM

Katarzyna M

Ach! Co to było za wesele! Nasze Wesele odbyło się 12.08.2021. Od samego początku współpraca z Właścicielem i Managerem wzorowa! Od początku mogłam liczyć na ogromne wsparcie Managera, który był ze mną w kontakcie na każdym etapie planowania tego wielkiego dnia i służył radą w najtrudniejszych sprawach organizacyjnych :) Sala - co tu dużo pisać - zjawskowa! Gości aż zamurowało po wejściu :) Jedzenie - petarda! Dużo i dobre (kwaśnica to mistrzostwo świata - polecam!) Obsługa Kelnerów na Weselu - fantastyczna! Kelnerzy uśmiechnięci, mili dla gości, a Pani Kasia, która szefowała na naszym weselu obsłudze to kobieta petarda! Uratowała nasz topper na tort, który się połamał i nikt z gości niczego nie zauważył ☺️ Wódka zawsze była na stołach (idealnie zimna :)), talerzyki były wymieniane regularnie ( i niepostrzeżenie ;)) Wbrew panującej opinii parkiet nie jest śliski 😁 Skorzystaliśmy z usług barmana i tajskich lodów proponowanych przez restaurację i tutaj też się nie zawiedliśmy. Drinki i lody były przepyszne, a obaj Panowie otwarci i uśmiechnięci :) Korzystaliśmy z dekoracji dostępnych w Aureusie i nie żałuję - pióra zamiast kwiatów na stołach zaskoczyły wszystkich i wyglądały BOSKO! Pokoje dla gości czyste, a łóżka bardzo wygodne. Czy jest coś co bym zmieniła? Zdecydowanie nie! Ten dzień przerósł nasze (i gości) oczekiwania! Wszystko było dopięte na ostatni guzik. Przy rozliczeniu żadnych niespodzianek, wszystko tak jak na kosztorysie, który otrzymaliśmy dwa tygodnie przed weselem. ☺️ Z całego serca polecam organizację wesela w Aureusie - na pewno nie pożałujecie ❤️❤️❤️ Wielkie Dziękuję z naszej strony dla Właścicieli i Pracowników Aureusa za kawał dobrej roboty i nasze przepiękne wesele. ❤️❤️❤️❤️

11 miesięcy temu

DG

Dominika G

Cudowna, piękna sala jak z bajki. Obsługa na wysokim poziomie . MEEGA oświetlenie . Jedzenie przepyszne. Miejsce godne polecenia.

1 rok temu

P

Paweł

Organizowaliśmy wesele na ponad 180 osób. Załoga stanęła na wysokości zadania. Pysznego jedzenia było aż nadto, obsługa szybka i miła. Sala zapewniła również wiele innych atrakcji. Wszytko wyglądało przepięknie. Goście bawili się świetnie, wesele trwało do 6.30 :). W wielu kwestiach zdaliśmy się na przemiłych właścicieli i to był zdecydowanie właściwy krok. Dziękujemy!

3 lata temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Współpracuje z parami młodymi około 10 lat.

Z jakim wyprzedzeniem Młoda Para powinna zarezerwować u Was termin?

Wesela zazwyczaj rezerwowane są z około 2-3 letnim wyprzedzeniem. Zdarzają się jednak zlecenia "last minute" - w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!

Czy można umówić się wcześniej na obejrzenie sali weselnej oraz degustację menu?

Oczywiście, zachęcamy do odwiedzenia nas na miejscu - ze względu na charakter uroczystości jest to zdecydowanie najlepsza forma zapoznania się z ofertą.

Na ile jest możliwość wprowadzenia modyfikacji w proponowanej przez Was ofercie?

Każde menu budowane jest wspólnie przez nas oraz Parę Młodą - to znaczy, że Państwo młodzi mają całkowitą kontrolę nad każdą pozycją pojawiającą się w menu. Oczywiście uczestniczymy aktywnie w procesie, pomagamy i doradzamy.

Kiedy ustalacie z Parą Młodą szczegóły dotyczące wesela?

Ostateczny kształt menu, atrakcje dodatkowe i cała agenda ustalana jest na około 2-3 tygodnie przed uroczystością.

W jakim stylu przeważnie Młode Pary organizują u Was wesela?

W Aureusie dominują wesela w stylu glamour, eleganckim.

Kontakt - Restauracja Aureus

Restauracja Aureus

website facebook

Bohaterów Westerplatte, 4 76-200 Słupsk

25 km od Slawna

47 km od Lęborka

17 km od Ustki

Zobacz sale weselne w Twoim województwie: