Sala weselna wedding.pl

Sala weselna Darłowo

Liczba ofert: 7

Liczba ofert: 7

Wyczyść

Filtry

← Wszystkie kategorie

Cena

od do

Liczba gości

Liczba miejsc noclegowych

Opis miejsca

Typ sali

Styl sali

Pomożemy Ci znaleźć najlepszych usługodawców

Wypełnij krótką ankietę i opowiedz nam, czego szukasz w kategorii Sala weselna. Nasi usługodawcy sami się z Tobą skontaktują prezentując swoje oferty.

Dodaj zlecenie
Sala weselna Baltic Korona Restaurant & Cafe Bar

Baltic Korona Restaurant & Cafe Bar

Sala weselna: Darłowo

  • Dekoracje
100 zł Ceny od
110 osób Maksymalna ilość gości
Sala weselna Hotel na Plaży Apollo

Hotel na Plaży Apollo

Sala weselna: Darłowo

Hotel na wesele Wesele w stylu glamour

  • Grill
  • Klimatyzacja
  • Miejsca noclegowe
  • Ogród
  • Parking
240 zł Ceny od
140 osób Maksymalna ilość gości
Sala weselna Gościniec Darłowo

Gościniec Darłowo

Sala weselna: Darłowo

Dwory i pałace na wesele

  • Dekoracje
100 osób Maksymalna ilość gości
Sala weselna Hotel Delfin

Hotel Delfin

Sala weselna: Darłowo

Hotele na wesele

  • Dekoracje
120 osób Maksymalna ilość gości
Sala weselna Dom Weselny Ola

Dom Weselny Ola

Sala weselna: Darłowo

Domy weselne Restauracje na wesele

150 zł Ceny od
Sala weselna Sala Bankietowa Gościrada

Sala Bankietowa Gościrada

Sala weselna: Darłowo

  • Dekoracje
160 zł Ceny od
80 osób Maksymalna ilość gości
Sala weselna Ośrodek Wypoczynkowy Korsarz

Ośrodek Wypoczynkowy Korsarz

Sala weselna: Darłowo

Hotele na wesele

  • Grill
130 osób Maksymalna ilość gości

Pomożemy Ci znaleźć najlepszych usługodawców

Wypełnij krótką ankietę i opowiedz nam, czego szukasz w kategorii Sala weselna. Nasi usługodawcy sami się z Tobą skontaktują prezentując swoje oferty.

Dodaj zlecenie

Gwiazda regionu Sala weselna: Darłowo

Hotel na Plaży Apollo

Hotel na Plaży Apollo

Darłowo
Zobacz profil

Jakie trzeba mieć predyspozycje, by osiągnąć sukces w organizacji przyjęć weselnych?

W procesie organizacji przyjęć weselnych, najważniejszy jest wspólny cel. To właśnie sumienność, dokładność i pełne zaangażowanie naszego zespołu, prowadzą nas do sukcesu. Oprócz wszystkich tych cech, ważna jest również pasja oraz zabawa, obecna przy całym przedsięwzięciu. Równie istotna jest otwartość na innych oraz ich pomysły czy wizje. Należy zawsze myśleć "na przód", po to by być przygotowanym na wszelkie ewentualności, a także wczuć się w pełni, w oczekiwania Pary Młodej i klimat danego przyjęcia weselnego.

Huczne przyjęcia weselne, skromne uroczystości? Które z nich lubicie najbardziej?

Zarówno wesela z większą ilością Gości, jak i te mniejsze, wymagają od nas takiego samego poświęcenia i przygotowań. Ostatnio odbył się u nas obiad weselny, który pomimo niewielkiej ilości osób, przekształcił się w huczną zabawę do białego rana. Najlepszym wyróżnieniem jest dla nas to, że Goście rzeczywiście wybornie się bawią oraz, że niczego im nie brakuje, a efekt naszej pracy jest usytuowany powyżej oczekiwań. Eleganckie kameralne obiady i huczne, duże wesela - oba dostarczają tych samych emocji!

Jaki rodzaj kuchni króluje na Waszych stołach i jakie danie jest Waszą specjalnością?

Nasze stoły weselne, zastawione są głównie daniami kuchni polskiej. Potrawy przyrządzane są w sposób tradycyjny, a podane w sposób nowoczesny, zgodny z kodeksem dzisiejszej estetyki. Zapach, smak i kolory, goszczące na talerzach oraz bufecie szwedzkim, to nasza specjalność. Jednym z wyjątkowych dań, jest u nas tranżerowany udziec wieprzowy, serwowany w gali ognia przez Szefa Kuchni. Również dla niego, przyjemnością oraz wyróżnieniem, jest możliwość patrzenia na uśmiechy Gości, dla których ma przyjemność przyrządzać potrawy w tak niezwykłym dniu.

Co takiego możecie zaoferować Parze Młodej, czego nie mają inne sale weselne?

Nasza sala posiada niebanalną historię oraz elegancję, połączoną z nowoczesnością. Jest to jednak tylko część całego obrazka. Na ten, składa się bowiem wiele elementów takich jak: położenie obiektu, gwarantujące odprężający widok, komfortowe pokoje pozwalające na błogi wypoczynek, po przetańczonej nocy, bogate w smaku dania, obsługa która zawsze jest spostrzegawcza i chętna do pomocy. We wszystkie te aspekty wkładamy nasze serca, jednak to efekt, którym jest zadowolenie naszych wyjątkowych Gości, wpływa na niezwykły klimat i atmosferę tego miejsca. To właśnie Pary Młode, ich Rodziny i Przyjaciele dostarczają nam niezwykłej energii do działania, za każdym razem. Tak już z pewnością pozostanie.

Organizacja przyjęcia weselnego to bardzo odpowiedzialne zadanie. Jak radzicie sobie ze stresem?

Zajmujemy się organizacją przyjęć weselnych od dawna, jednak jak to w życiu bywa, są sytuacje nieznane, które wciąż mogą nas zaskoczyć. Posiadamy wokół siebie zespół profesjonalistów. Wzajemne wsparcie powoduje, że z każdej ewentualnej opresji wychodzimy obronną ręką, a efekt jest czasem pozytywnie zaskakujący. Jest to podstawa naszego działania. W grupie siła!

Jaki jest Wasz przepis na sukces?

Nie istnieje jedna reguła prowadząca do sukcesu. Dla nas liczą się ludzie. Wierzymy, że empatia, zrozumienie potrzeb oraz kreatywność, pozwalają osiągnąć cele związane z tak ważnym i wyczekiwanym przez Pary Młode dniem.