avatar

Restauracja Pod Aniołami

Ul. Przemysłowa 23, Sulechów

(10)

O nas

Oferta - Restauracja Pod Aniołami

Menu weselne - Wariant 1

149 zł - 169 zł

Menu weselne - Wariant 2

189 zł - 269 zł

Opinie - Restauracja Pod Aniołami

4.64

10 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd sali

Ceny

Atmosfera

avatar

Agnieszka D

Czytając opinie o restauracji „Pod Aniołami” miałam nadzieję, że uniknę niespodziewanych i ukrytych kosztów związanych z organizacją przyjęcia weselnego i poprawin. Niestety dwa tygodnie przed weselem okazało się, że w cenie PREMIUM, który gwarantował nam bardzo szeroki zakres dań i usług z wyłączeniem alkoholu, było jeszcze wiele ukrytych przez lokal kosztów, m.in. dodatkowo płatna klimatyzacja (800zł), dopłata 15 zł od osoby za przystawki postawione na stole biesiadnym, kawa i herbata podana wyłączne we wcześniej przygotowanych termosach (brak możliwości wyboru herbaty i kawy), kawa z ekspresu dodatkowo płatna (10zł od osoby), stłuczenie 2 kieliszków 70zł. Poprawiny, które wyceniono na 3.000 zł ( oczywiście z dań z wesela) nie zawierały napojów gorących, czyli herbaty i kawy, za którą dodatkowo należało dopłacić 8 zł od osoby. Na koniec usłyszałam, że musimy jeszcze dopłacić 2 zł od osoby za mycie kieliszków w poprawiny. Mimo zapewnień, że niczego nie zabraknie w poprawiny zabrakło ciasta, mimo, że w dniu wesela dodatkowo z firmy zewnętrznej zamówiliśmy CANDY BAR. Para Młodych i Rodzice! Pytajcie o wszystko na samym początku, bo myślę, że właściciele celowo ukrywają ważne kwestie związane z kosztami. Bądźcie czujni i nie dajcie się naciągnąć!

1 rok temu

IM

Iga M

Bardzo ładnie i z gustem urządzona restauracja. Przestronna sala balowa. Klimatyczna okolica. Moja siostra zorganizowała tam swoje wesele. Było fantastycznie. Eleganckie nakrycia dużo miejsca do tańczenia i zabawy. Obsługa kelnerska dbała by gościom nic nie brakowało i był porządek na stołach. Jedzonko bardzo smaczne, urozmaicone , świeże i elegancko podane. Bardzo mi sie tam podobało i mam nadzieję że jeszcze tam zawitam na jakieś imprezie.

1 rok temu

M

Marta

Elegancka restauracja, klimatyczna okolica. Świetnie nadaje się na imprezy weselne czy też inne uroczystości. Pierwszorzędna obsługa, kuchnia wspaniała. Potrawy elegancko serwowane. Elegancka i przestronna sala bankietowa. Po prostu super.

1 rok temu

I

Iwona

Idealne miejsce na wesele. Bawiłam tam na wspaniałej imprezie. Elegancki lokal, pięknie urzadzony i zadbany ogród. Wesele dopracowane w każdym szczególe. Pyszne jedzenie, wspaniałe ciasta. Dużo miejsca do tańczenia i odpowiednio dobrana muzyka. Do tego obsługa sprawna i kulturalna.

1 rok temu

M

Monika

Wesele było fantastyczne. Pięknie urzadzony lokal, ładny i zadbany ogród. Świetne jedzenie i bardzo dobra obsługa. Dawno się tak dobrze nie bawiłam. Muzyka pierwsza klasa duży parkiet do tańczenia. Spokojnie polecam.

1 rok temu

JK

Joanna K

Przepiękna sala, nie wymaga właściwie dodatkowego dekorowania, zarówno duża i mała sala. Piękny ogród, w którym goście chętnie odpoczywali oraz plac zabaw dla dzieci. Obsługa na najwyższym poziomie zwłaszcza nieoceniona pomoc i zaangażowanie pani menager. Jedzenie przepyszne, każdy z naszych gości je zachwalał. Było go tez bardzo duzo. Możliwość noclegu i dobra lokalizacja. Idealne miejsce na wesele na wysokim poziomie ale również przyjazne dla portfela. Zdecydowanie polecam!!!

4 lata temu

MJ

Magdalena J

Organizacyjnie wszystko wyszło bez zarzutu. Pyszne jedzenie, piękna, klimatyczna sala i ogród, sprawna i przyjemna obsługa. Goście byli zachwyceni niemalże wszystkim. Z czystym sumieniem polecam, byliśmy bardzo zadowoleni.

6 lat temu

Kontakt - Restauracja Pod Aniołami

Restauracja Pod Aniołami

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

ul. Przemysłowa 23 Sulechów

Zobacz sale weselne w Twoim województwie:

Zobacz innych usługodawców w mieście Sulechów: