avatar

Recepcja

"Rypsówka" Hotel & Restauracja

Graniczna, 95, Nowy Sącz

O nas

Hotel & Restauracja „ Rypsówka” to firma z wieloletnim doświadczeniem zarówno hotelarskim jak i restauracyjno- cateringowym. Zapewniamy organizację i koordynację przyjęć okolicznościowych i jubileuszowych, Wesel, Chrzcin, Komunii.

Do dyspozycji gości oddajemy:
klimatyzowaną salę bankietową na 140 osób,
klimatyzowaną salę restauracyjną na 50 osób,
10 komfortowo wyposażonych pokoi hotelowych,
duży parking,
internet bezprzewodowy na całym obiekcie

Ten Wyjątkowy Dzień

W naszym życiu są chwile, które chcemy uczcić w wyjątkowy sposób. Dni, które na zawsze pozostaną w naszej pamięci. Jednym z takich momentów jest ślub. Wspomnienia o nim towarzyszą nam przez całe życie, wywołując uśmiech na twarzach, dlatego planujemy go w najdrobniejszych szczegółach. Oferujemy kompleksową organizację wesela, aby ten dzień był dla Państwa magiczny i wyjątkowy. By spełnić Wasze oczekiwania w najdrobniejszych szczegółach zadbamy o wybór odpowiedniego menu, dekorację sali oraz stworzenie niepowtarzalnej atmosfery. Nasza doświadczona i profesjonalna kadra zadba o każdy detal tej jakże ważnej dla Państwa uroczystości.

Do Państwa dyspozycji oddajemy salę bankietową: jasne, przestronne i subtelnie urządzone wnętrza, klimatyczne oświetlenie. Część taneczna oddzieloną od sali sali jadalnej, z wydzielonym miejscem dla orkiestry lub dj-a. Sala bankietowa jest w całości klimatyzowana, z dostępem do sieci wi-fi, pomieści do 140 osób. Do dyspozycji gości pozostawiamy również ogródek restauracyjny.

Spośród bogatego menu wybiorą Państwo dania, które zadowolą podniebienia smakoszy. Menu weselne ustalamy według Państwa indywidualnych upodobań i oczekiwań w kilku wariantach cenowych.

Dla gości weselnych oferujemy wynajem pokoi hotelowych w promocyjnych cenach.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego lokalu i zapoznania z naszą ofertą. Z chęcią przedstawimy Państwu nasze propozycje , warunki organizacji uroczystości, pokażemy nasze realizacje.


Zapraszamy serdecznie.

PRZEDZIAŁ CENOWY

170 zł

hotel-bed

MIEJSCA NOCLEGOWE

22

couple-man-woman

LICZBA GOŚCI

do 140

house-1

LICZBA SAL

2

USTAWIENIE STOŁÓW

Okrągłe

Prostokątne

OPIS MIEJSCA

Dekoracje

Klimatyzacja

Miejsca noclegowe

Parking

Patio

Opinie - "Rypsówka" Hotel & Restauracja

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Kontakt - "Rypsówka" Hotel & Restauracja

"Rypsówka" Hotel & Restauracja

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Graniczna, 95 33-300 Nowy Sącz

Zobacz sale weselne w Twoim województwie: