Juliette Atelier
Juliette Atelier Warszawa
(35)
Zobacz profil
Biały Raj
Biały Raj Warszawa
(32)
Zobacz profil
Salon Sukien Ślubnych Arvena
Salon Sukien Ślubnych Arvena Szczecin
(9)
Zobacz profil
Czar Bieli
Czar Bieli Pyskowice
(26)
Zobacz profil
Classa Moda Ślubna

Brygida

Classa Moda Ślubna

Kościuszki 3, Katowice

(23)

WYJĄTKOWE CENY - KOLEKCJA 2019 - O SZCZEGÓŁY PYTAJ W SALONIE.
tel. 32/ 253 06 69

Salony Mody Ślubnej Classa to miejsce, w którym Panny Młode znajdują idealnie dobraną kreacje.
Od długich lat zajmujemy się kreowaniem wizerunku Panny Młodej projektując kreacje, lekkie pełne powabu, klasyczne i eleganckie z starannie dobranych materiałów.
Firma Classa to zespół profesjonalistów, ludzi z pasją, których celem jest by każda Panna Młoda czuła się piękna i wyjątkowa.

1800 zł - 4400 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

32 - 56

ROZMIARÓWKA

53

ILOŚĆ SUKIEN

scissors-2

Projekt indywidualny

INDYWIDUALNY PROJEKT

INFORMACJE DODATKOWE

Szyjemy indywidualne projekty

DODATKOWY ASORTYMENT

Biżuteria

Suknie ślubne

Suknie ślubne

Opinie

4.75

23 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

A

Aleksandra

Piękne modele, można się rozmarzyć! :) Niedawno zakupiłam suknię z kolekcji 2018, każda z nich jest piękna... :):)

3 lata temu

M

Maja

Piękne suknie z nowej kolekcji, jestem na etapie wyboru spośród kilku w tym salonie, także napewno w tym tygodniu wyjdę z umową na którąś z nich :):) Polecam salon, bo w nowej kolekcji znajdziecie coś dla siebie ;) Atmosfera w salonie na plus!

3 lata temu

KI

Katarzyna I

Suknię ślubną wybieraliśmy razem z mężem, w salonie Classa w Katowicach. Musze przyznać, że Panie w salonie nie miały z nami lekko! :) Zatem dziękujemy za niesamowitą cierpliwość, za dziesiątki odebranych telefonów, za trafne doradztwo- bo na mój widok goście zmarli...:) Padł niejeden komentarz, że suknia jest dobrana przede wszystkim do urody. Gdybym mogła wróciłabym ponownie, ale może lepiej wrócę z siostrą hihi Serdecznie pozdrowienia z Warszawy Państwo Gołkowscy ;)

4 lata temu

K

Karolina

Dziękuję serdecznie za wspaniałe wspomnienia, wzruszenia, radość z sukni i welonu! Za te wszystkie emocje i bardzo miłą obsługę. Wielkie podziękowania!

4 lata temu

K

Karolina

Dziękuję serdecznie za wspaniałe wspomnienia, wzruszenia, radość z sukni i welonu! Za te wszystkie emocje i bardzo miłą obsługę. Wielkie podziękowania!

4 lata temu

EW

Elżbieta W

Emocje jakie towarzyszyły mi przy zakupie sukni ślubnej, podczas przymiarek i odbioru - niezapomniane :) Było to dla mnie bardzo miłe przeżycie! Atmosfera bardzo wesoła, opieka pań, szczere doradztwo i profesjonalizm. Jeżeli miałabym polecać salon sukien ślubnych to tylko ten, w którym zakupiłam swoją wymarzoną suknię ślubną - Salon Classa :) Polecam!!

4 lata temu

IF

Izabela F

profesjonalny i bardzo celny dobór sukienki,przymiarki odbiór zgodnie z planem, przystępne ceny plus dodatkowe rabaty:)

4 lata temu

SC

Salon C

C.D Podczas Pani wizyt w salonie (przymiarek i dodatkowych konsultacji ponadprogramowych), w salonie oczekiwała swojej przymiarki następna klientka, która zjawiła się na umówioną godzinę punktualnie, i to Pani opóźniała jej wizytę w salonie (a przypominamy, że Pani konsultacja tego dnia była wyłudzeniem kolejnych zmian w projekcie). Jeżeli zauważyła Pani, że klientka jest poddenerwowana, to tylko z tego powodu, że to Pani przedłuża swoją wizytę. Należy również pamiętać, że obiekt jest monitorowany i że jesteśmy w posiadaniu Pani zdjęć, które ukazują jak suknia prezentowała się na Pani sylwetce, jak była dopasowana w momencie odbioru sukni. Była Pani zadowolona z odbioru, który nastąpił 13 dni przed ślubem (regulaminowo odbiór następuje 2 tygodnie przed ślubem). Proszę nie sugerować, że Pani suknia jest modelem z ekspozycji, o czym świadczą słowa Pani znajomej \" cale bym się nie zdziwiła, jakby twoja suknia była podłożona z ekspozycji\". Jesteśmy szanującą się firmą i nie stosuje się takich zabiegów. Pani Justyno, Pani suknia ślubna została odszyta na miarę, nastąpiło fachowe pobranie wymiarów przy składaniu zamówienia,na 1 przymiarce suknia była dopasowywana, w kolejnych etapach leżała idealnie. Po Pani powrocie, na 3-4 dni przed weselem zostały przedstawione różne rozwiązania, jak dodatkowo dopasować Pani suknię, jednak każda z propozycji została przez Panią odrzucona, i w żaden sposób nie pozwoliła Pani sobie pomóc. Wrzask i żądanie \"naprawcie mi teraz suknię\" nie jest rozwiązaniem w sprawie ponieważ suknia nie została \"zepsuta\", to z Pani winy suknia nie leżała jak powinna, ponieważ - jak Pani wspomniała, przestała Pani karmić piersią po odebraniu sukni co skutkowało, że biust zmienił kształt. Byłyśmy zaskoczone Pani zachowaniem i Pani decyzją, nie załatwia się konfliktu w taki sposób, jaki Pani zaprezentowała w salonie. W celu konfrontacji zostały pobrane nowe miary, a po porównaniu ich z wymiarami przy odbiorze jednoznaczne było, że Pani zeszczuplała.

4 lata temu

SC

Salon C

Odpowiedź kierowana jest do wypowiedzi z dnia 11 lipca 2017. Pani Justyno, W Pani opinii jest mnóstwo nieścisłości, co poniżej zostanie wyjaśnione. Przede wszystkim, należałoby zauważyć kwestię zmian wprowadzonych w trakcie przymiarek (kiedy suknia ślubna została odszyta zgodnie z zamówieniem) a przecież pierwotnie zamówiła Pani oryginał sukni LD 2094 Ecru, z odszyciem na miarę indywidualną. Do zmian dopuszczono tylko, pod warunkiem własnego żądania klienta, po informacji, że nie gwarantujemy, że suknia będzie zapewniała wtedy komfort podczas wesela, ze względu na liczne zmiany, które naruszają konstrukcję krawiecką - Pani podpis świadczy o tym, że zgada się Pani z nami. Ponadto, zalecałyśmy dokupienie biustonosza samoprzylepnego lub taśmy do ciała, ponieważ wyrażała Pani chęć wystąpienia bez biustonosza. Proszę nie podważać kompetencji fachowców i nie ingerować w dziedzinę sztuki krawieckiej mówiąc, że \"materiały są najgorszej jakości, a suknia jest źle odszyta\", przecież była Pani zadowolona ze swojej sukni. Myślę, że zbyt dosłownie odebrała Pani określenie siatka \"laserowo\" cięta - była mowa o wykończeniu siatki cielistej, z naszej strony i za naszymi namowami była propozycja obszycia brzegów siatki zdobieniem (jak zakłada oryginalny projekt w/w modelu) natomiast, na Pani życzenie - a jesteśmy w posiadaniu aneksów i zapisów Pani konwersacji i próśb - siatka została wyrównana i pozostawiona saute, co dało wrażenie całkowitego braku okrycia na dekolcie i bardzo obniżonych plecach - na Pani żądanie. Przebieg przymiarek został zakłócony przez Pani emocje i niezdecydowanie, świadczy o tym fakt, że podnosiła Pani głos na personel. Prosimy nie obrażać kompetentnej obsługi salonu, która służyła pomocą i dobrą radą. C.D --->

4 lata temu

M

Monika

Ja swoją suknię zamówiłam w salonie Classa w Katowicach - panie nie oceniają po wyglądzie i do każdego podchodzą indywidualnie - są obiektywne i na siłe nie wciskają dodatków -pytają o budżet wiec nie było sytuacji że napalilam się na droższa suknie niż zakladałam -zmiksowałam gorset i spódnicę z dwóch różnych modeli i efekt był taki jak sobie wyobrażałam...Mąż padł jak mnie zobaczył i o to chodziło! ;) Polecam

4 lata temu

M

Monika

Ja swoją suknię zamówiłam w salonie Classa w Katowicach - panie nie oceniają po wyglądzie i do każdego podchodzą indywidualnie - są obiektywne i na siłe nie wciskają dodatków -pytają o budżet wiec nie było sytuacji że napalilam się na droższa suknie niż zakladałam -zmiksowałam gorset i spódnicę z dwóch różnych modeli i efekt był taki jak sobie wyobrażałam...Mąż padł jak mnie zobaczył i o to chodziło! ;) Polecam

4 lata temu

K

Klientka

Nie polecam salonu Classa w Katowicach przy ulicy Kościuszki 3. Panie mile do czasu zapłacenia zaliczki a potem jedno wielkie oszustwo I wyłudzenie pieniędzy. Panie kłamią w żywe oczy i nie liczą się zupełnie ze zdaniem klientki która przecież płaci za suknie, w moim przypadku 4000 zł. Po długiej i trudnej rozmowie udało mi się wynegocjować zmianę siateczki na dekoldzie z koloru sukni na kolor cielisty, zostałam bardzo dosadnie doinformowana, że taka usługa jest bardzo pracochłonna, wymaga wyprucia starej i wszycia nowej siateczki metodą krawiecka i siateczka będzie cięta LASEROWO - koszt 650zł – sporo, ale zgodziłam się, ponieważ zależało mi aby suknia była taka jaką sobie wymarzyłam. Niestety otrzymałam suknie z naszyta siatka RĘCZNIE a nie wszyta w gorset tak jak uzgodniłam z Panią w salonie i zgodziłam się na idące za tym koszty, natomiast sama siateczka została krzywo wycięta najzwyklejszymi nożycami co skutkowało brakiem estetyki, szczępami i zębami po nożycach. Mimo moich uwag Panie w salonie patrząc mi w oczy dalej upierały się, że siateczka jest cieta laserem, jest prosta i nie widzą nic co wypadało by poprawić – żenujące! Szanowne przyszłe Panny Młode, nie dajcie się na mówić na usługę cięcia laserem bo ten salon takiego nie posiada, a klientki ufając płacą za coś czego nie ma. Zachowanie Pań z salonu poniżej poziomu. Jakiekolwiek słowa uwagi wywoływały u Pan złości, atakując i obrażając klientkę. Nie zdarzyło się to tylko mi, również byłam świadkiem jak jedna klientka która była w salonie podczas mojej przymiarki przymierzała swoją suknie pokłuciła się z Panią w salonie.. Suknie nie sa szyte od podstaw tylko dopasowywane do rozmiaru co świadczy fakt że na pierwsze przymiarce moja suknie była już w pełni gotowa łącznie z wykończeniem dekoldu, który miał być jeszcze do przeróbki - wymagała tylko skrócenia. Panie tak mnie zamotały, wmówiły, że suknia leży idealnie, że zapłaciłam resztę pieniędzy I odebrałam suknie, która była za wielka o minimum jeden rozmiar, między mój biust a gorset można było wsadzić męską pięść. W domu po konsultacji z rodzina każdy był przerażony dlaczego mój gorset nie dolega do piersi, czego Panie w salonie nie widziały, twierdząc, że wszystko leży tak jak powinno, a ewentualne niedociągnięcia tłumaczyły likwidacją 3 guzików z tyłu z których zrezygnowałam. Panie nawet nie próbowały pomóc, nie zależało im na tym, że wyglądam źle mając na sobie suknie z za dużym gorsetem i wmawiając mi, że to moja wina i ze nie da się nic z tym zrobić odsyłając mnie z kwitkiem i za dużą suknie 2 dni przed ślubem. Suknia za4000 zł zapakowana była w najzwyklejszy foliowy worek zapięty zszywkami – śmiech na sali, a raczej wstyd!! Po pierwszym otwarciu sukni w domu, worek się potargał i gdyby nie to, że zaopatrzyłam się w profesjonalny futerał na ubrania nie miała bym w czym sukni przewieź do miejsca ślubu. Na szczęście Pani z innego salonu zwęziła mi gorset, naprawiła krzywą i rozciągniętą siateczkę – DAŁO SIĘ!! Suknie była idealna. Ten salon wyłudził pieniądze, zapłaciłam za coś czego nie było, suknia była daleka do tej na jaką się umówiłam i zapłaciłam naprawdę dużo pieniędzy. Nie zostawię tego tak, jesteście oszustami. Aha, na odchodne Pani w salonie obraziła mnie, mówiąc mi, że jestem niespełna zmysłów skoro odebrałam suknie a teraz mam jakieś „urojone” problemy.. Dziewczyny zastanówcie się 3 razy zanim wybierzecie się do tego salonu i zostawicie tam bardzo dużo pieniędzy, a taki stres jaki przyszło mi przeżyć 2 dni przed ślubem nie jest niczym dobrym dla Panny Młodej.

4 lata temu

avatar

Izabela G

Mogę polecić z czystym sumieniem ten oto salon. Bardzo miła atmofera, Panie chętnie służą pomocą. Salon piękny i suknie również. Cieszę się że zakupiłam tutaj moją wymarzoną suknię.

4 lata temu

AG

Aleksandra G

Bardzo miła atmosfera panuje w salonie zarówno ze względu na wystrój jak i obsługę. Dziękuję za profesjonalne porady, nie nachalny sposób obsługi oraz cierpliwość.

5 lat temu

BK

Bogusława K

Salon już od wejścia urzeka ekskluzywnym wystrojem. Rozglądając się po salonie bardzo łatwo można obejrzeć suknie, które wiszą w dostępnym miejscu. Konsultantki ślubne pozwalają przede wszystkim dotykać sukien i je przymierzyć. Poza tym była to bardzo miła, uprzejma i SZCZERA Pani. Ceny nie są wygórowane dzięki czemu mogłam pozwalić sobie na zakup tej sukni. Poza tym specjalne oferty promocyjne są wspaniałe i bardzo duże!

5 lat temu

IG

Iwona G

Salon godny polecenia. Miła atmosfera , salon znajduje się w dobrym miejscu.

5 lat temu

A

Agnieszka

Szczerze polecam ten salon! Panie konsultantki nie próbują za wszelką cenę sprzedać sukni, ani zachwalać klientki, mimo niekorzystnego wyglądu. Służą dobrą radą i można czuć się pewną, że wybierze się dobrą suknię, odpowiednią do figury, twarzy i charakteru. Obsługa na wielki plus!

5 lat temu

KG

Katarzyna G

Nowa obsługa salonu bardzo fajna, z poprzednią Panią było trochę ciężej. ceny w miare ok. Suknie śliczne.

5 lat temu

K

Klaudia

Suknia była idealna. Brak zastrzeżeń. Obsługa miła.

5 lat temu

KT

Katarzyna T

Jestem bardzo zadowolona i cieszę się z zakupionej sukni ślubnej. Salon piękny czysty i przejrzysty., obsługa w mojej ocenie profesjonalna. Polecam wszystkim wszystkim przyszłym paniom młodym. Pozdrawiam.

6 lat temu

A

Ania

Polecam salon Classa w Zabrzu! Suknia piękna, leciutka, przemiła obsługa. Bardzo dobry kontakt i pomoc w doborze koronek, dodatków. Wykonanie bez zarzutów.

6 lat temu

Patrycja Ł

Profesjonalna obsluga. Każda Panna Młoda z pewnoscia znajdzie tu cos dla siebie. Nawet gdy wzorowi sukni brakuje czegoś do tej \"wymarzonej\" to nie będzie problemu żeby na jej podstawie stworzyć swój \"ideał\". Gorąco polecam.

6 lat temu

AK

Angelika K

Super obsługa na wysokim poziomie, baaaardzo sympatyczna Pani :) duży wybór sukienek w miarę akceptowalnych cenach :) każdy model można modyfikować według własnych upodobań, by odnaleźć swoją jedyną niepowtarzalną suknię!

6 lat temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Uśmiechniętą Pannę Młodą, która odbiera swoją wymarzoną suknię ślubną.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Od projektowania własnej sukni ślubnej.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Od 1984 roku. Historię mamy długą, ale minęło to jak jeden dzień :)

Na jakim sprzęcie pracujesz?

nie dotyczy

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Moment zaślubin, gdyż wówczas wszystkie oczy zwrócone są na Pannę Młodą i jej suknię.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

W naszych salonach posiadamy kilkaset sukien ślubnych do zakupu od ręki. Przy projektach szytych na miarę możemy wykonać usługę w nagłych przypadkach w ciągu miesiąca czasu. Terminy standardowe dla wykonania takiej usługi, to 6 miesięcy przed ślubem.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Suknie ślubne projektowane z pasją w naszym studiu projektowych. Na indywidualne zamówienia projektujemy suknie dla druhen.

Jaki jest Twój styl?

Klasyka zawsze jest w modzie, ale nie stronimy od sukien w których możemy poczuć najnowsze trendy mody.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Każda Panna Młoda chce wyglądać najpiękniej i wyjątkowo, a my jesteśmy od tego aby spełniać te marzenia.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Z naszymi sukniami każdy ślub jest wymarzony, gdyż do każdej sukni dokładamy pasję i wielkie serce.

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Każda Panna Młoda uśmiechem zapada w naszej pamięci.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Zdecydowane Panny Młode wysłuchujemy i spełniamy ich oczekiwania, a tym niezdecydowanym doradzamy i służymy doświadczeniem.

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Przez te 30 lat naszej pracy było ich mnóstwo, ale do dzisiejszego dnia każdą pamiętamy.

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Najczęściej pytają o doradztwo stylu sukni ślubnej. Zawsze służymy fachowym doradztwem.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Pasja, doświadczenie i znajomość najnowszych trendów - to nasze atuty.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

j.w.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

j.w.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Do każdej Panny Młodej podchodzimy indywidualnie. Tworzymy kolekcje w krótkich seriach.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Szyjemy suknie ślubne w rozmiarach 32 - 56. Oznacza to, że każda Panna Młoda znajdzie swoją wymarzoną suknię ślubną.

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Ulubione zdjęcia, to zdjęcia naszych Panien Młodych, które systematycznie wysyłają na naszego FB.

Kontakt

Classa Moda Ślubna

Kościuszki 3 Katowice

49 km od Bielsko-Białej

18 km od Zabrza

Poniedziałek

11:00 -18:00

Wtorek

11:00 -18:00

Środa

11:00 -18:00

Czwartek

11:00 -18:00

Piątek

11:00 -18:00

Sobota

10:00 -14:00

NA PRZYMIARKI SUKIEN PROSIMY UMAWIAĆ SIĘ TELEFONICZNE. tel 32 / 253 06 69

Polecani z kategorii salony ślubne

Anna Kara Warszawa
Anna Kara Warszawa Warszawa
(6)
Zobacz profil
Wedding Projekt - bride plus size
Wedding Projekt - bride plus size Toruń
Zobacz profil
Atelier Viola Piekut
Atelier Viola Piekut Warszawa
(27)
Zobacz profil
PATRYCJA KNYT Atelier
PATRYCJA KNYT Atelier Warszawa
(3)
Zobacz profil

Zobacz salony ślubne w Twoim województwie: