Makijaż Jolanta Boska

Jolanta Boska

Makijaż Jolanta Boska

Warszawa

(21)
Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

Dbam, aby makijaż Panny Młodej był do niej dopasowany, piękny i trwały.
Działam w branży ślubnej od dawna, znam ją od podszewki, i kocham Was malować!
Na codzień zajmuję się wykonywaniem makijaży do programów tv dla TVN Style i Canal+, komercyjnych sesji zdjęciowych, teledysków i reklam. Prowadzę też szkolenia. Sama też się stale szkolę.
Jako charakteryzatorka potrafię również czesać-wykonuję proste eleganckie fryzury.
Doświadczenie zdobyte przez lata pozwala mi sprawić, że Wasze makijaże będą upiększające i ponadczasowe!
Zapraszam serdecznie do kontaktu.

PRZEDZIAŁ CENOWY

300 zł - 2000 zł

Oferta - Makijaż Jolanta Boska

Makijaż ślubny z dojazdem

300 zł - 2000 zł

Podstawowy pakiet dla Panny Młodej i jej otoczenia kosztuje 2000 zł- zawiera makijaż próbny, ślubny plus do 3 makijaży Gości Panny Młodej oraz dojazd w Warszawie i promieniu 30 km od mojego miejsca zamieszkania. Każdy dodatkowy makijaż "ponad pakiet" to koszt 300 zł.
Makijaż Pana Młodego oraz mini zestawy poprawkowe są w cenie pakietu.
Cena nie zawiera kosztów dojazdu powyżej 30 km.
Powyżej- koszt dojazdu wynosi 2,5 zł za każdy przejechany km.

Próbny makijaż ślubny

350 zł - 350 zł

Na makijaż próbny poświęcam więcej czasu, aby na spokojnie przetestować jego optymalną wersję oraz aby wykonać próby uczuleniowe. Szczególnie dużo uwagi poświęcam skórze-to podstawa w makijażu!
Cena nie zawiera kosztów dojazdu-liczonego 2 zł/km

Opinie - Makijaż Jolanta Boska

4.97

21 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Ceny

Atmosfera

Wygląd salonu

JP

Joanna P

Serdecznie polecam Panią Jolę! Mój makijaż ślubny oraz makijaż moich gości był piękny, naturalny, dopasowany do naszych typów urody i przede wszystkim bardzo trwały. Pełen profesjonalizm, lepiej nie mogłam trafić. Serdecznie dziękuję :)

7 miesięcy temu

JK

Joanna K

Pani Jola wykonała mi piękny, trwały makijaż ślubny oraz upięła włosy. Ponieważ się nie maluję na co dzień, obawiałam się, że będę wyglądać nienaturalnie. Pani Jola idealnie wyczuła moje potrzeby i wyglądałam bardzo dobrze do końca imprezy (czyli do 5 rano!). Upięcie włosów było również bardzo naturalne, ale eleganckie. Atmosfera w trakcie przygotowań była bardzo miła, Pani Jola elastycznie podchodziła do naszych potrzeb (makijaż dziewczyn w wieku 20 lat, dojrzałe kobiety i starsza pani - każdy makijaż bardzo dobry), nie było żadnej atmosfery nerwowości, czy napięcia. Od samego początku bardzo dobrze się bawiłam. Serdecznie polecam wykonanie wcześniej próby, bo jest to bardzo mile spędzony czas na rozmowę o tym, czego się potrzebuje. Jeżeli kiedykolwiek będę jeszcze potrzebowała profesjonalnego makijażu na 100% zwrócę się do Pani Joli.

1 rok temu

Ż

Żaneta

Pani Jola malowała mnie do ślubu, makijaż, który wykonała był piękny, naturalny i taki jak chciałam. W trakcie ślubu i sesji plenerowej w ogóle nie musiałem się przejmować jak makijaż wygląda, bo wszystko trzymało się idealnie. Serdecznie polecam :)

1 rok temu

avatar

Karolina M

Jola wykonywała fryzurę dla mnie i mojej swiadkowej. Fale, które zrobiła były przepiękne!!! Goście byli pod wielkim wrażeniem. Fryzura wytrzymała nawet na poprawiny mimo szaleństwa na parkiecie i tańców. Serdecznie polecam za zaangażowanie i profesjonalizm.

1 rok temu

PW

Patrycja W

Pani Jola robi piękne makijaże dostosowane do konkretnej osoby dzięki czemu wyglądają one bardzo naturalnie i pięknie ? mimo że nie maluje się na codzien czułam się świetnie w takim makijażu, mąż mnie poznał bez problemu i wszyscy byli zachwyceni efektem. Pani Jola malowała też inne kobiety w rodzinie, których efekt też bardzo zadowolił. Atmosfera w trakcie pracy pani Joli też jest cudowna!

2 lata temu

avatar

Adrianna P

Serdecznie polecam! Makijaż był dla mnie (panny młodej), mamy, babci z mojej rodzinki. Wszystkie zachwycone ! Dla mnie najważniejsze było, aby makijaż był naturalny i nieprzerysowany- tak też było, elegancko, z gustem :) a Pan Młody zachwycony :) Serdecznie dziękuję i polecam Panią Jolę z całego serca :)

2 lata temu

AK

Ania K

Lepszej wizażystki na ślub nie mogłam sobie wymarzyć! Jola to przemiła, zaangażowana w swoją pracę osoba i kontakt jest świetny od pierwszego próbnego makijażu. W moim przypadku konieczna była dodatkowa próba z innym podkładem i nie było to problemem. W makijażu czułam się jak ja, tylko w lepszej wersji, nic bym w nim nie zmieniła :) Na weselu słyszałam od gości, że nie jestem przesadzona i dalej siebie przypominam. A na zdjęciach nawet z bliska widać, że nie było "tapety". Właśnie na takim wrażeniu mi zależało! Inne malowane panie też były bardzo zadowolone z atmosfery poczas przygotowań, no i oczywiście z efektu :)

2 lata temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Pomijając malowanie swojej siostry na ślub,co dało mi motywację do edukacji w tym kierunku, po skończonej szkole makijażu-07.07. 2007 malowałam swoją pierwszą Pannę Młodą, pamiętam ją do dziś!

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Mam długoletnie doświadczenie i stale się szkolę-ostatnio u makijażysty Kim KW ! :) Służę pomocą w ustaleniu logistyki dnia ślubu. W razie potrzeby-jestem w stanie zorganizować większy "beauty-team". Biegle posługuję się językiem angielskim, co przydaje się na niemal każdym ślubie. Ponadto, każda osoba otrzymuje ode mnie mini zestaw do poprawek!

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Wyzwaniem było przykrycie makijażem bardzo świeżego lima na oku Panny Młodej, ale wszystko szczęśliwie się udało i nie było ani śladu po wypadku! Tak naprawdę trudne są sytuacje gdy malowana osoba nie ma sprecyzowanych oczekiwań i pyta co chwile kogoś z otoczenia czy „jest ok”. Nie jest łatwo spełnić oczekiwania kilku osób na raz!

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

wycena oferty

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Moja oferta to przede wszystkim makijaże próbne, oraz całodzienne pakiety na wyłączność, aby dany dzień spędzać z tylko jedną Panną Młodą.

Z jakim wyprzedzeniem zarezerwować u Ciebie termin?

Najwiecej zapytań o dostępność terminu mam w listopadzie, po Nowym Roku i w maju. Zatem w tych okolicach polecam się pytać! Niemniej nigdy nie prowadzę zapisów na dłużej niż rok naprzód.

Jakich informacji potrzebujesz w trakcie rezerwacji?

Potrzebuję informacji o terminie i dokładnym miejscu przygotowań. Potrzebuję też wiedzieć, czy do zakresu usług wchodzą makijaż i fryzura próbna, czy tylko makijaż. Jako, że z wyprzedzeniem przyjmuje zapisy na pakiety z dojazdem, dokładną ilość usług (4 i powyżej) w dniu ślubu możemy ustalić bliżej daty Uroczystości.

Kiedy i jakie szczegóły jeszcze doprecyzowujesz z Panną Młodą lub Panem Młodym?

Bliżej daty ślubu ustalam ostateczną ilość osób zainteresowanych makijażem, oraz inspiracje dotyczące wizerunku. Ustalam również dokładną godzinę przybycia na miejsce przygotowań, ustalamy które pomieszczenie zostanie przeznaczone do tego celu oraz proszę Parę Młodą o stworzenie listy kolejności wykonania makijaży-jest to bardzo pomocne w dniu ślubu.

Jak wygląda realizacja usługi?

Realizacja usługi w dniu ślubu wyglada tak, że Panna Młoda o nic już nie musi się martwić- wszystko jest ustalone, jest po makijażu próbnym, i w wyznaczonym miejscu i czasie organizuję swoje stanowisko i czekam na pierwszą Panią.

Co jest u Ciebie najchętniej wybierane?

Najchętniej wybierany jest podstawowy pakiet z dojazdem , plus zazwyczaj 1-2 makijaże więcej. W ostatnich latach Panny Młode coraz chętniej decydują się na skorzystanie z kompleksowej usługi- makijaż oraz upięcie w ramach pakietu.

Wolne terminy

Kontakt - Makijaż Jolanta Boska

Makijaż Jolanta Boska

facebook instagram

Makijaż Jolanta Boska poleca