Monika Dembińska Make-up Artist

Monika Dembińska

Monika Dembińska Make-up Artist

Warszawa

(4)
Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

Nazywam się Monika Dembińska jestem makijażystką oraz instruktorką makijażu z ponad 10 letnim doświadczeniem zawodowym. Z wykształcenia jestem Magistrem Sztuki. Przygoda z makijażem rozpoczęła się u mnie już w trakcie studiów.

Najbardziej w swojej pracy cenię sobie kontakt z klientem oraz uśmiech na twarzy. Dla mnie każda Panna Młoda jest ważna dlatego makijaż za każdym razem jest inny. Dobieram go krok po kroku zgodnie z upodobaniami oraz urodą przyszłej panny młodej. Moja estetyka to zdecydowanie świeże makijaże, które wydobywają nasze piękno i podkreślają atuty. Wyróżnia mnie profesjonalne podejście, zaangażowanie i wewnętrzny spokój, który przydaje się w tym często stresującym dniu.

Wykonuje makijaże u siebie w studio, jak również dojeżdżam do klienta na terenie Warszawy oraz za dodatkową opłatą na całej terenie Polski.

Zapraszam serdecznie do kontaktu.

PRZEDZIAŁ CENOWY

500 zł - 2500 zł

Oferta - Monika Dembińska Make-up Artist

Makijaż ślubny

500 zł - 600 zł

U mnie w studio na miejscu. Dzielnica Bemowo/Jelonki.

Makijaż ślubny z dojazdem

500 zł - 1000 zł

2,5 zł za każdy kilometr liczone od centrum Warszawy

Próbny makijaż ślubny

500 zł - 600 zł

U mnie w studio na miejscu. Dzielnica Bemowo/Jelonki.

Opinie - Monika Dembińska Make-up Artist

5

4 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Ceny

Atmosfera

JD

Justyna D

Serdecznie polecam wykonanie makijażu ślubnego u Moniki. Podczas makijażu próbnego ślubnego Monika dokładnie przeprowadza wywiad aby poznać nasze potrzeby i dobrać odpowiednie kolory i rodzaj makijażu do nas, dzięki czemu w dniu ślubu makijaż to już formalność i nie musimy się niczym stresować. Makijaż na ślubie trzymał się całą noc i świetnie wyglądał na żywo jak i na zdjęciach. Polecam i dziękuję, że byłaś ze mną w tym dniu.♥️

6 dni temu

AA

Agnieszka A

Z całego serca polecam Monikę do wykonania make-upu ślubnego. Sam makijaż był jeszcze piękniejszy niż chciałam, bardzo precyzyjnie wykonany, utrzymywał się całą noc. Do tego w tak stresującym momencie jak przedślubne przygotowania atmosfera i kontakt z Moniką były również nieocenione 🙂. Bardzo polecam!

3 miesiące temu

AR

Ania R

Polecam!

3 miesiące temu

DS

Dominika S

Przepiękny, naturalny makijaż! Monika wysłuchała mojej prośby, ale też doradziła w oparciu o swoje doświadczenie. Świetna atmosfera, po makijażu próbnym czułam się dużo spokojniejsza i wiedziałam, że jestem w dobrych rękach (a miałam wcześniej wiele nieudanych przygód z makijażem). Polecam!

3 miesiące temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Do branży ślubnej trafiłam na początku swojej drogi makijażowe tak naprawdę dzięki zaufaniu stałych klientów oraz poczcie pantoflowej, współpracując od lat z wieloma fotografami przy licznych projektach, sesjach indywidualnych czy biznesowych. Fotografowie często polecali mnie przyszłym młodym. Dlatego wiem jak ważny jest makijaż przy wystąpieniach, galach czy sesjach zdjęciowych i co ważne w dniu ślubu.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Usługi ślubne na wyłączność to najbardziej luksusowa oferta dla wymagających panien młodych. Gwarantuje ona dojazd wizażystki do miejsca przygotowań ślubnych oraz rezerwację całego dnia specjalnie na Twoją uroczystość W pakiecie znajdują się m.in.: * Makijaż próbny * Makijaz ślubny * Makijaże dla 3 gości ślubnych * Makijaż korekcyjny pana młodego Istnieje możliwość wykonania dodatkowych makijaży dla gości ślubnych za dodatkową opłatą 450zł od osoby w dniu ślubu. Jeśli będzie możliwość czasowa. Tego dnia panna młoda nie będzie musiała martwić się o dojazd a ja będę na wyłączność do dyspozycji przez cały czas przygotowań do ceremonii.

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Jeszcze takiego nie było ;)

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

1. Ile czasu potrzebuje na makijaże w dniu ślubu? -To wszystko zależy od ilości osób i o której jest ceremonia. Na pannę młodą zawsze rezerwuje 1,5 h. 2. Czy dojeżdżam do innych miast poza Warszawą? - Oczywiście, że tak za dodatkową opłatą dojeżdżam na terenie całej Polski a nawet zagranicę. 3. Czy obsługuje zagraniczne pary młode ? - Tak, mówię w języku angielskim i mam za sobą kilka ślubów anglojęzycznych. 4. Czy wykonuję usługę stylizacji fryzur? - Nie ale mogę polecić dobrego fryzjera.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Makijaż na każdą okazje.

Z jakim wyprzedzeniem zarezerwować u Ciebie termin?

Na makijaż próbny ślubny lepiej zarezerwować szybciej termin najlepiej 2 miesiące przed od razu informując kiedy jest data ślubu, żebym wiedziała czy mam ten termin dostępny na termin oficjalny. Ale jeśli panna młoda zobaczy w moim kalendarzu, że mam dostępne oba terminy nawet z miesięcznym wyprzedzeniem najlepiej od razu dzwonić jeśli nie odbieram napisać wiadomość sms. Podać wszystkie informacje jaka data ślubu i kiedy miała by być próba, imię nazwisko oraz miejsce ślubu. Napewno odpowiem po takiej wiadomości szybko.

Jakich informacji potrzebujesz w trakcie rezerwacji?

Imię, nazwisko, data ślubu, data próbnego ślubnego, ile osób jest do pomalowania poza pakietem ślubnym, miejsce ślubu.

Kiedy i jakie szczegóły jeszcze doprecyzowujesz z Panną Młodą lub Panem Młodym?

Jaka godzina makijażu ślubnego? Jaka jest kolejność makijaży w dniu ślubu? Gdzie będzie wykonywana usługa ?

Co jest u Ciebie najchętniej wybierane?

Oczywiście, że Pakiet Ślubny.

Wolne terminy

Kontakt - Monika Dembińska Make-up Artist

Monika Dembińska Make-up Artist

facebook website instagram Usługodawca oświadczył, że jest przedsiębiorcą. NIP: 9562276692