• Usługodawcy
  • Zlecenia ślubne
  • Suknie ślubne
  • Organizer

    Wirtualny Organizer Ślubny

    Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

    Zarejestruj się
  • Blog Lovestory
Wellme
Wellme Warszawa
(12)
Zobacz profil
Salon Beauty Now Elżbieta Wiśniewska
Salon Beauty Now Elżbieta Wiśniewska Warszawa
Zobacz profil
Atelier Miss Ann
Atelier Miss Ann Warszawa
(5)
Zobacz profil
Aneta Wincek Make Up
Aneta Wincek Make Up Warszawa
(15)
Zobacz profil
Perli smile spa

Recepcja tel: lub info@perli.com.pl

Perli smile spa

Polna 52, Warszawa

Perli smile spa to profesjonalny salon wybielania zębów, istniejący w Warszawie ponad 5 lat. Promuje wybielanie zębów nieinwazyjną, bezpieczną i bezbolesną metodą, dostępną dla każdego. Dzięki niej można cieszyć się pięknym uśmiechem na długo. Ponad 5000 zadowolonych, powracających Klientów. Dzięki Perli smile spa szybko i skutecznie zadbasz o biel zębów. Wystarczy jedna wizyta, aby rozjaśnić Twoje zęby od 3 do 9 tonów. Już po pierwszym zabiegu zobaczysz dużą różnicę. Efekt utrzyma się około 2 miesiące. Mając na uwadze bezpieczeństwo naszych Klientów, w salonie stawiamy na sprawdzoną w wielu krajach metodę fotochemiczną z akceleratorem LED, która nie powoduje skutków ubocznych i jest bezbolesna. Zabieg trwa 45-60 min. Wybielanie zębów nie jest stałym rozwiązaniem i wymaga konserwacji oraz „odświeżenia” dla utrzymania długotrwałego efektu. Zalecamy regularne wybielanie zębów co 2 miesiące oraz podtrzymywanie efektu przez codzienne wieczorne mycie zębów naszą pianką wybielającą.

199 zł - 419 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Cieszy nas zadowolenie Klientów z efektu wybielania zębów; ich zdrowy, biały uśmiech i co najważniejsze - ich lojalność i powracalność, co świadczy o zadowoleniu z zabiegów u nas. Klienci po wizycie w Perli smile spa nie skarżą się na nadwrażliwość zębów co jest bezpośrednio związane z faktem, że pracujemy wyłącznie na produktach z certyfikatami US i UE

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Nasza przygoda z branżą ślubną zaczęła się 3 lata temu. Zależy nam, aby Państwo Młodzi dzień ślubu kojarzyli z najpiękniejszym dniem w ich życiu. Dlatego chcemy uświadamiać, że jest możliwość wybielania zębów metodą kosmetyczną. Metoda ta nie powoduja żadnych skutków ubocznych w postaci nadwrażliwości, jak np. metody dentystyczne. Dlatego warto wybielać u nas zęby regularnie co 2-3 miesiące, żeby mieć piękny, biały efekt w dniu Ślubu.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Z Parami Młodymi współpracujemy od ponad 3 lat.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

W salonie Perli smile spa w Warszawie, stosujemy bezpieczną i bezbolesną metodę fotochemiczną żelem aktywowanym akceleratorem LED. Posiadamy najnowocześniejszą lampę LED Futura 2400 z zabiegami Premium, które polecamy Pannom i Panom Młodym. Wybielanie zębów zachodzi dzięki reakcji utleniania barwników osadzonych na szkliwie. Substancją aktywną jest nadboran sodu, który w połączeniu z wodą rozpada się na nadtlenek wodoru oraz kwas borowy. Katalizatorem procesu jest światło emitowane przez lampę z akceleratorem LED. W salonie perli smile spa indywidualnie dopasowujemy czas naświetlania, w zależności od potrzeb i oczekiwań Klienta. Żel aktywny używany w Perli smile spa posiada bezpieczne stężenie nadtlenku wodoru (do 0,1 %), które nie wymaga stosowania specjalnej ochrony dziąseł, nie powoduje nadwrażliwości i nie niszczy szkliwa. Preparat jest produkowany w UE i spełnia wszelkie wymogi unijne regulowane Dyrektywą Rady 2011/84/UE z dn.20.09.2011.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Ślub i moment pocałunku oraz szerokiego białego uśmiechu po :-)

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Wybielanie zębów trwa w zależności od stopnia zabarwienia zębów - 45 minut albo 60 minut.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Wybielanie zębów Intense zwykłą lampą LED oraz wybielanie zębów Premium najnowocześniejszą lampą LED Futura 2400. Czas trwania 45 min albo 60 min.

Jaki jest Twój styl?

Stawiamy na zdrowie, nowoczesność i zdrowy biały uśmiech w stylu premium!

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Duża liczba Klientów nie wie o istniejącej metodzie kosmetycznej wybielania zębów, którą powtarzamy co 2-3 miesiące, w celu utrzymania białego efektu zębów. Klienci boją się momentu wybielania i nadwrażliwości jak u dentysty, dlatego uświadamiamy wszystkich Klientów, że u nas wybielanie nie boli i nie ma żadnych skutków ubocznych.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Wymarzonym ślubem do pracy jest dla nas taki, na którym Państwo Młodzi są przede wszystkim szczęśliwi i mogą to śmiało okazać, w czym niewątpliwie pomaga zdrowy, biały uśmiech.

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Wszystkie Pary Młode są dla nas bardzo ważne na swój sposób i cieszymy się, że wybielają u nas zęby razem przygotowując się do Ślubu i pozostają naszymi stałymi Klientami.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Każdy Klient jest dla nas bardzo ważny i do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie słuchając jego potrzeb.

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Cieszymy się, gdy Pary Młode wysyłają nam pamiątki w postaci zdjęć z ich Ślubu z pięknym, białym uśmiechem za który jesteśmy odpowiedzialni i z czego jesteśmy dumni.

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Czy wybielanie u nas boli i czy są skutki uboczne. Uświadamiamy, że metoda jest bezbolesna i bez nadwrażliwości oraz skutków ubocznych.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Współpracujemy na rynku polskim od ponad 3 lat, więc jak na kosmetyczną metodę wybielania zębów mamy bardzo duże doświadczenie. Pracujemy na amerykańskich produktach z certyfikatami z UE i US i chcielibyśmy przestrzec przed firmami, które niestety pracują na produktach chińskich.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Fakt, że np. u nas pracujemy tylko na produktach amerykańskich z certyfikatami US i UE, niestety zdarzają się firmy, które pracują na produktach chińskich, dlatego przestrzegamy przed takimi salonami.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Fakt, że Klienci powracają i nas polecają. Przyszli Państwo Młodzi pozostają naszymi stałymi Klientami.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Mamy bardzo duże doświadczenie jak na rynek polski. Istniejemy ponad 3 lata. Pracujemy tylko na produktach z certyfikatami z US i UE. Nasza metoda jest bezbolesna i nie powoduje żadnych nadwrażliwości po.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Polecamy zabiegi Premium 45 min albo 60 min w zależności od stopnia zabarwienia zębów. Posiadamy najnowocześniejszą lampę LED Futura 2400 do zabiegów Premium. Mamy najniższe ceny na rynku w Warszawie.

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Cieszą nas białe uśmiechy na Ślubach.

Wolne terminy

Kontakt

Perli smile spa

Polna 52 00-644 Warszawa

Poniedziałek

10:00-21:00

Wtorek

10:00-21:00

Środa

10:00-21:00

Czwartek

10:00-21:00

Piątek

10:00-21:00

Sobota

10:00-17:00

Polecani z kategorii uroda

Danuta Rendaszka - makijaże i fryzury ślubne
Danuta Rendaszka - makijaże i fryzury ślubne Warszawa
(12)
Zobacz profil
Iwona Gzik makijaż & stylizacja fryzur
Iwona Gzik makijaż & stylizacja fryzur Warszawa
Zobacz profil
Marta Wójtowicz Permanent Makeup Artist
Marta Wójtowicz Permanent Makeup Artist Warszawa
(2)
Zobacz profil
Kamila Góraj Make Up & Hair
Kamila Góraj Make Up & Hair Warszawa
(15)
Zobacz profil