Szkoła Rodzenia Super Mama

Anna Bartkowska

Szkoła Rodzenia Super Mama

(16)

Szkoła Rodzenia Super Mama organizuje kursy przygotowywujące do porodu i macierzyństwa w formie grupowej oraz indywidulanej. Na kursy można uczęszczać w formule wieczorowej lub weekendowej.
Po porodzie obejmujemy bezpłatną opieką kobiety oraz ich potomstwo.
Posiadamy kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia - większość naszych kursów jest bezpłatnych.

25 zł - 450 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Opinie

4.8

16 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

MB

Marta B

Bardzo NIE polecam szkoly rodzenia Super (?) Mama. Wizyty patronażowe, a raczej jedna wizyta patronażowa, która sie odbyła - przeprowadzona byla na szybko, nieprofesjonalnie i na tzw "odwal". Kolejne wizyty, pomimo wielu próśb sie nie odbyły, gdyż położna M nie znalazla dla mnie czasu (a mialam ogromne problemy laktacyjne), a ze 6 podpisów złożyłam na 1 spotkaniu (moj błąd, trzeba czytać to co sie podpisuje), to kolejne wizyty z punktu widzenia M nie mialy najwyraźniej wiekszego sensu.... Odradzam, bardzo odradzam.

2 miesiące temu

MS

Marta S

Bardzo przydatne lekcje w szkole rodzenia. Położna pani Marzena Dreczka pomogła nam bardzo w problemach z karmieniem, nietolerancja laktozy i kolkami. Wszystkie jej rady były trafione. Takiej pomocy nie uzyskaliśmy nawet u pediatry.. Polecam szczególnie polozna, która jest rzeczowa i konkretna, a jednocześnie posiada dużo praktycznej wiedzy.

6 miesięcy temu

Źródło: Facebook

ŻM

Żaneta M

Super Szkoła rodzenia z super położnymi ... ❤️ Byliśmy pod opieka Pani Marzeny. Anioł, a nie kobieta. Wkłada cała siebie w to co robi, widać, ze kocha swój zawód. Pozbierała mnie psychicznie po porodzie. Pomogła przywrócić laktację. Wspierała. Polecam szkole rodzenia, polecam Panią Marzenę 😍

6 miesięcy temu

Źródło: Facebook

MG

Marta G

Pani Marzenka prowadząca SR na Obłużu - najlepsza 🥰😍

6 miesięcy temu

Źródło: Facebook

AK

Angelika K

Dzięki tej szkole nauczyłam się podstawowych i mniej oczywistych rzeczy kiedy rodzi się dzidzia. Pokazali mi i partnerowi że nie można się poddawać w trudnych chwilach. Są nie tylko szkoła rodzenia, dla nas stali się bliscy a szczególnie położna Marzena, super kobieta, super mama i super położna. Dziękuję za super opiekę, wsparcie, które jest mi bardzo potrzebne i super rady, to dzięki Tobie, super Marzenko tak świetnie sobie radzimy, będę dziękować i dziękować! Oby więcej takich ludzi na tym świecie !

6 miesięcy temu

Źródło: Facebook

ED

Ewelina D

Jestem bardzo zadowolona ze szkoły rodzenia jak i wizyt patronażowych. Zawsze wszystko omówione dokładnie, na patronażach bez pośpiechu wszystko sprawdzone, omówione i wszystkie wątpliwości rozwiane. Położna Pani Asia Pietrowska kobieta cudo 😍 polecam z całego serca 😊

6 miesięcy temu

Źródło: Facebook

KB

Kari B

Uczęszczałam na kurs prowadzony przez Panią Marzenę w Gdyni. Jestem bardzo zadowolona ze sposobu prowadzenia kursu, ciepłego podejścia prowadzącej a także ilości oraz jakości przekazywanych cennych informacji! Wizyty domowe także na najwyższym poziomie. Z czystym sumieniem gorąco polecam i bardzo dziękuję za możliwość uczęszczania na kurs 👍🍀🙂

6 miesięcy temu

Źródło: Facebook

JF

Jakub F

Szczęśliwi, nowo upieczeni rodzicie, dziękują za kurs z Panią Marzeną Pakułą -Dreczką :) Była,jest i będzie naszą wróżką, mentorką, coachem i pastereczką po trudnych drogach rodzicielstwa :) Polecamy wam zajęcia właśnie z nią w całej rozciągłości. Wierni kursanci :)

6 miesięcy temu

Źródło: Facebook

MJ

Marta J

Uczestniczyłam w zajęciach szkoły rodzenia na Karwinach u Pani Ewy B. Bardzo serdecznie polecam, wspaniała położna, pomocna, ciepła osoba, teraz jak młody jest już na świecie to zawsze można do niej napisać lub zadzwonić i poprosić o radę 😊

6 miesięcy temu

Źródło: Facebook

JU

Joanna U

Uczestniczyłam w zajęciach na Rotmance, jestem bardzo zadowolona z zajęć z położna jak i z gimnastyki 🤗 Pani Radosława odpowiadała na każde zadane pytanie, wprowadzała super atmosferę, było dużo potrzebnej wiedzy. Polecam z całym sercem!!!

6 miesięcy temu

Źródło: Facebook

KB

Karolina B

Pani Marzenka jest wspaniała!! Zajęcia na Sokółce były naprawdę świetne :)

6 miesięcy temu

Źródło: Facebook

AC

Anka C

Tematy fajnie przybliżone, świetni organizatorzy:-) może nie polecam Wejherowa jak takiego, na tyłach sklepu, mało wygodnie, zimno i zaglądający klienci.

6 miesięcy temu

Źródło: Facebook

MB

Mieczysław B

wszystko jest SUUUPER a przede wszystkim profecjonalizm . Gorąco polecam .

6 miesięcy temu

Źródło: Facebook

MK

Monika K

Ze szkoły rodzenia super mama skorzystałam dwukrotnie, 2 lata temu i teraz całkiem niedawno. Miejsce spotkań - w Rumii w ośrodku Salubre, jest dobrą lokalizacją zarówno dla tych mieszkających w Rumii jak i tych ciut dalej. Na zajęciach teoretycznych bardzo dużo przydatnych informacji, a położne bardzo życzliwe i pomocne z ogromną wiedzą, do których zawsze można zadzwonić w razie wątpliwości (W 2016 roku naszą położną była p. Izabela Chromiec, a obecnie p. Justyna Woźniak). Polecam.

6 miesięcy temu

Źródło: Facebook

AF

Agnieszka F

Serdeczne podziękowania dla Pani Justyny, która z wielkim sercem i zaangażowaniem opiekowała się naszą rodzinką. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jej profesjonalnego podejścia, gotowości niesienia pomocy i cierpliwości przy nawale pytań jakimi ją obsypywaliśmy. Już na kursie teoretycznym Pani Justyna oczarowała nas swoją wiedzą i sposobem przekazywania jej. Z czystym sercem polecamy i dziękujemy.

6 miesięcy temu

Źródło: Facebook

DJ

Dorota J

Prowadząca zajęcia teoretyczne położna z wieloletnim stażem Pani Radosława - złota kobieta ☺️ duża wiedza i przyjemnie prowadzone spotkania. Wielkim plusem są dodatkowe ćwiczenia dla ciężarnych z profesjonalnym trenerem Panią Eweliną. Do tego prezenty butelki Lovi, smoczki Lovi, Mam, kremy Zaspa, Bepanten itp. oraz konkursy z nagrodami 😊

6 miesięcy temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Refundowane kursy Szkoły Rodzenia dla rodzicow spodziewających się dziecka.

Wolne terminy

Kontakt

Szkoła Rodzenia Super Mama

Gdańsk

19 km od Gdyni

Inspiracje ślubne

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: