• Usługodawcy
 • Zlecenia ślubne
 • Suknie ślubne
 • Organizer

  Wirtualny Organizer Ślubny

  Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

  Zarejestruj się
 • Blog
 • Produkty
 • Inspiracje
Fly&Fly Cover Band
Fly&Fly Cover Band Poznań
(56)
Zobacz profil
Wodzirej Robert Sikora
Wodzirej Robert Sikora Poznań
(11)
Zobacz profil
Wodzirej Animator Konferansjer DJ - Jarko
Wodzirej Animator Konferansjer DJ - Jarko Wrocław
(7)
Zobacz profil
PiK - Paweł P. i Krzysztof M. Dj - Konferansjer - Animator weselny
PiK - Paweł P. i Krzysztof M. Dj - Konferansjer - Animator weselny Poznań
(3)
Zobacz profil
ArQ - Zespół na Twoje wesele

Arkadiusz Weran

ArQ - Zespół na Twoje wesele

(1)

Witaj w świecie muzyki ArQ.

ArQ to grupa muzyczna, świadcząca usługi muzyczne głównie przyjęć weselnych.
Markę ArQ buduje Arkadiusz Weran oraz Karolina Steinke.

Arek(klawiszowiec,wokalista) zajmuje się pisaniem tekstów oraz muzyki, dlatego też na Waszych weselach znajdą się również autorskie utwory ArQ. 5 września 2019 r. pojawiła się debiutancka premiera utworu "Spełniona miłość". W ciągu ostatnich lat występował na największych scenach muzyki disco polo z takimi gwiazdami jak: Zenek Martyniuk, Power Play, Mejk, After Party, Boys, Top Girls, Weekend, Gesek, Extazy.

Karolina(wokalistka)- to młoda, utalentowana dziewczyna. Barwa jej głosu jest czysta, przyjemna. Bardzo dobrze czuje się zarówno w repertuarze utworów Polskich artystów jak i zagranicznych. Jest osobą bardzo wesołą, uśmiechniętą, kontaktową, przyjemną.
Do swej pracy podchodzi z wielkim zaangażowaniem a każdy utwór który przygotowuje, musi spotkać się z perfekcją i wysokim poziomem wykonania.

Nasze usługi muzyczne świadczymy w całej Polsce.

Każdy kilometr przebyty na Wasze przyjęcia weselne, każda chwila spędzona zarówno z Wami jak i z Waszymi rodzinami, jest najlepszą nagrodą za wkład pracy oraz zaangażowanie jakie wnosimy, aby Wasz ten szczególny dzień był niezapomnianym przeżyciem w którym razem z Wami uczestniczymy.

Obecny skład ArQ:
Arkadiusz Weran (klawisze, vocal)
Karolina Steinke (vocal)

Nasz sprzęt:

Instrumenty:
Yamaha Genos
Yamaha Montage 6
Roland Fantom 6
Akordeon Weltmeister
Tamburyn

Nagłośnienie:
Mikser Allen&Heath; Sq5
RCF evox 12
RCF NX 12-SMA 2szt.
Mikrofon Sennheiser evolution 945 2szt.
Mikrofon Sennheiser ew 100 G4 945

Oświetlenie:
Głowice ruchome Fractal Symetro Spot 100 3szt.
Belki Ledbar 5szt.
Wytwornica mgły Antari Fazer HZ 350

Zapraszamy do odwiedzenia naszego Fanpage na Facebook oraz Instagram.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Pozdrawiamy serdecznie,
Arek i Karolina

1500 zł - 5000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

RODZAJ MUZYKI

Biesiada

Disco

Disco Polo

Lata 70’ 80’ 90’

Polskie

Pop

Rock

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Własne oświetlenie

Oferta

Oprawa muzyczna wesela

Poprawiny

Opinie

5

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

R

Radzio

Polecamy z całego serca. Dzień ślubu to najważniejszy dzień życia. Dzięki tak wspaniałej oprawie muzycznej stal się jeszcze piękniejszy. Goście bawili się do białego rana. Nie żałujemy i nigdy żałować nie będziemy. Najlepszy wybór. Jeszcze raz polecamy!!!!!!!

8 miesięcy temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Ojjj....dużo tego jest ;-) Najlepsze co można w tym miejscu wymienić, to na pewno widok, kiedy przy Twojej muzyce goście tańczą, śpiewają...... Kiedy na przerwie goście podchodzą i mówią: fajnie gracie, bardzo nam się podoba :-) Tj chyba najcenniejsze nie tylko dla nas, ale dla wszystkich muzyków którzy świadczą usługi muzyczne.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Jako dziecko, szukałem pierwszych dźwięków na malutkich organkach które zasilane były bateriami :) W późniejszym okresie, kiedy rodzice zauważyli że synka ciągnie do muzyki i ma talent, zaczęli inwestować w coraz to lepszy sprzęt. Pierwsze wesele zagrałem u kuzynki mając 18 lat. Od tego czasu moja przygoda z muzyką i z uroczystościami weselnymi ciągle trwa i mam takie osobiste życzenie, by trwała jak najdłużej.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Od 20 lat ;-)

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Najbardziej lubię odpowiadać na to pytanie. Jeśli chodzi o sprzęt, zawsze zwracałem na tą kwestię szczególną uwagę. Odpowiednie zaplecze techniczne pozwala na profesjonalną obsługę imprezy. Jeśli chodzi o nagłośnienie: dźwięk jest czysty, posiada wysoką skuteczność. Natomiast biorąc pod uwagę instrumenty: Zastosowane sample chociażby w syntezatorach, pozwalają na granie żywymi dźwiękami. Grając na takim sprzęcie, bardzo często można szukać gitarzysty na scenie, którego w zespole nie ma ?. Dla nas zaplecze techniczne jest bardzo ważne i myślę że każdy zespół który bierze to pod uwagę jest najzwyczjaniej w świecie profesjonalistą w swoim fachu. Opis naszego sprzętu, znajdziecie w naszej ofercie zamieszczonej na Wedding.pl

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Hm....... Całą uroczystość weselną możemy określić jako ulubiony nasz moment;-) Jeśli natomiast mielibyśmy wyszczególnić te krótsze momenty, to na pewno oprawa vocalna ślubu przez naszą Karoliną. Jej głos niosący się przez obszar całego kościoła, powoduje dreszcze i napływające łzy ze wzruszenia. Również podziękowania dla rodziców są dla nas tym szczególnym i ulubionym fragmentem. Na koniec oczywiście oczepiny, które dają sporą dawkę dobrego humoru :-)

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Nasza oferta obejmuje przeważnie 11h wesela. Umowy podpisujemy do godz.4 Przeważnie uroczystość ślubu w kościele odbywa się o godz.16, lecz zdarzają się wyjątki, gdzie godziny kształtują się w granicach 15/17.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Nasza oferta zawiera oprócz obsługi muzycznej Waszego wesela, obsługę konferansjerską. Przeprowadzimy dla Was powitanie Młodej Pary oraz gości na sali, pierwszy taniec, tort, oczepiny, podziękowanie dla rodziców, biesiadę przy stołach z akordeonem.?

Jaki jest Twój styl?

Nie skupiamy się na jednym stylu muzycznym, chociaż jesteśmy grupą Disco Polową. Zarówno w tym stylu jak i w innych czujemy się bardzo dobrze. Posiadamy bardzo zróżnicowany repertuar, dobrany w taki sposób, aby każdy uczestnik uroczystości weselnej wybawił się jak najlepiej i dobrze nas wspominał.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Na pewno wszystkie Pary Młode przed swoją uroczystością starają się, żeby ten ich szczególny i wyjątkowy dzień był dopracowany nawet w najmniejszym szczególe. Przez to, im bliżej uroczystości, pojawia się napięcie i stres.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Każdy ślub jest dla nas wyjątkowy i wymarzony, bez względu na charakter o styl. W tym dniu można poczuć magię miłości. A to, że my również należymy do grona romantyków, na weselach czujemy się świetnie. Każdą uroczystość staramy się wykonywać w taki sposób w jakim byśmy sami sobie życzyli na własnym przyjęciu weselnym.

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Oczywiście że tak. Nie jest to jedna Para Młoda. Do dzisiaj posiadamy kontakt z Nowożeńcami u których graliśmy kilka lat temu. Jest to bardzo miłe, kiedy możemy wspólnie wspominać te chwile. Z niektórymi Parami Młodymi mamy możliwość również spotykać się prywatnie, chociaż przed podpisaniem umowy, w ogóle się nie znaliśmy ?

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Z osobami z poczuciem humoru, zdecydowanymi, którzy szybko się integrują. Być może dlatego, że sami tacy jesteśmy... ;-)

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

A jest takie wesele. To było 29.06.2019 r. Na tym weselu poznałem miłość swojego życia ?. Do dzisiaj nasz związek jest przepełniony miłością, wzajemnym szacunkiem i zrozumieniem. Jako wisienkę na torcie swojej wypowiedzi dodam, że oczekujemy narodzin naszej córeczki ??. Na koniec swojej wypowiedzi, chciałbym życzyć wszystkim Nowożeńcom, abyście w swoich przyszłych małżeństwach zaznali takiego samego szczęścia jak ja. ????

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Pijecie alkohol na weselach???? Nie!!! Taka notka, zamieszczona jest w zawieranych przez nas umowach. Tego się trzymamy.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Gramy na żywo, nie z playback-u. Nie posiadamy nagranych gotowców. Każdy utwór jest wykonywany i zaśpiewany przez nas. Myślę, że w innych przypadkach, jest to lekceważące zarówno dla naszych klientów jak i dla Ich gości.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Na pewno jakość oferowanych usług, prezencja, sposób zachowania. Również cena jest bardzo ważnym elementem, chociaż bardzo często nie jest brana pod uwagę. Szerokie grono klientów należy do grupy wzrokowców. Uwierzcie, gdy dany usługodawca wpadnie Wam w oko, nie będzie żadnej bariery ani chwili zastanowienia: To właśnie on będzie świadczył swoje usługi na Waszej uroczystości.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Każdy ma swoje mocne i słabsze strony. Myślę, że tą kwestię w opinii plusów i minusów należy pozostawić naszym klientom i ich gościom. My natomiast staramy się, żeby tych minusów było jak najmniej.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Hehehe. Dobre pytanie. Tj wybór klientów. Nikogo na siłę nie będziemy namawiać i przekonywać do naszego zespołu. Myślę, że wykonujemy dobrą pracę, godną uwagi o czym mogło do tej pory przekonać się szerokie grono osób. Zapraszamy do współpracy ?

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Naszym zdaniem nie ma czegoś takiego jak wyróżnienie oferty. Nigdy nie będziemy się na siłę z kimś ścigać. Mamy swój styl, własne podejście do klienta. To się sprawdza i nie będziemy niczego zmieniać. Jest nam bardzo miło, kiedy klienci doceniają wkład naszej pracy. Naszą staranność i otwartość. W naszych umysłach gra nam muzyka i to przekłada się na jakość oferowanych przez nas usług. Nie robimy tego z przymusu, tylko chcemy to robić, grać i śpiewać. A uwierzcie, to naprawdę można odczuć ?

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Ulubiona piosenka???? ??? Na pewno jest to Sobel - „Wyglądasz tak pięknie”. Utwór zapisany w takcie 3/4, czyli walc. Myślę że warto nauczyć się kroków i zatańczyć swój pierwszy taniec i rozpocząć swoją uroczystość weselną właśnie tym utworem.

Kontakt

ArQ - Zespół na Twoje wesele

Poznań

146 km od Wrocławia

257 km od Bytomia

306 km od w Kielc

153 km od Świecia

Poniedziałek

08:00 -22:00

Wtorek

08:00 -22:00

Środa

08:00 -22:00

Czwartek

08:00 -22:00

Piątek

08:00 -22:00

Sobota

08:00 -22:00

Niedziela

08:00 -22:00

Polecani z kategorii zespoły weselne

Zespół Muzyczni Przyjaciele
Zespół Muzyczni Przyjaciele Poznań
Zobacz profil
DJ COSMO - DJ&Wodzirej
DJ COSMO - DJ&Wodzirej Zielona Góra
(15)
Zobacz profil
Dj Rysiek
Dj Rysiek Wielichowo
(3)
Zobacz profil
Fuks Band
Fuks Band Poznań
Zobacz profil

Zobacz zespoły weselne w Twoim województwie: