Dj KeviS - Profesjonalna obsługa Twojego wesela, FONTANNY

Maciej Dj KeviS

Dj KeviS - Profesjonalna obsługa Twojego wesela, FONTANNY

(5)

O nas

Kontakt wyłącznie przez email kontakt{at}djkevis.pl bądź tel. [treść zablokowana]
Zapraszam do kontaktu

Jeden z najważniejszych dni w życiu, kiedy to oboje kochających się ludzi łączy się na całe życie węzłem małżeńskim. Tego typu uroczystości są planowane dużym wyprzedzeniem, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Jednym z elementów tak ważnego życiowego wydarzenia jest oprawa muzyczna wraz z atrakcjami na Weselu.

Zabawy weselne jakie prowadzę już na samym początku przyjęcia wprowadzą gości w odpowiedni nastrój, weselnicy poznają się, dzięki czemu od pierwszych taktów muzyki będzie łatwo nam się bawić.

Staram się spełnić największe oczekiwania i zadowolić najbardziej wymagających gości .Potrafię dopasować utwory i scenariusz do każdej imprezy ,ponieważ każda uroczystość jest inna i każdą traktuję indywidualnie.

Nie może zabraknąć wspaniałej muzyki oraz oczepin, które rozbawią wszystkich gości. Ta sprawdzona recepta sprawi, że ten jeden wymarzony dzień stanie się jeszcze piękniejszym po przez w pełni profesjonalne podejście do powierzonej mi imprezy, która otrzyma unikalny klimat i zapadanie w pamięci na zawsze.

Dla mnie to praca dająca satysfakcję, a wręcz wieloletnie hobby, to pasja tworzenia nastroju, zabawy muzyką i co najważniejsze mikrofonem oraz umiejętnym organizowaniem dodatkowych atrakcji zgodnie z życzeniem Pary Młodej.

Jako jeden z nielicznych w naszym województwie należę do elitarnego grona " Dj Union Polskie Stowarzyszenie Prezenterów Muzyki", gdzie członkiem zostają tylko osoby o wysokich kwalifikacjach i umiejętnościach.

Najlepiej o prowadzonych przeze mnie uroczystościach mówią realne opinie moich klientów :)
Zapraszam do zapoznania się z nimi.
[treść zablokowana]

Sprzęt jak i oświetlenie dobierane jest do warunków czy wielkości obiektu lub sali w której odbywa się wesele. Dla uwiecznienia pięknych chwil oferuje także fotobudkę.

Zapraszam do współpracy.

PRZEDZIAŁ CENOWY

2500 zł - 5000 zł

RODZAJ MUZYKI

Biesiada

Disco

Disco Polo

Jazz

Klasyczna

Lata 70’ 80’ 90’

Latino

Polskie

Pop

Rock

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Ciężki dym

Wesele dwujęzyczne

Własne oświetlenie

Oferta - Dj KeviS - Profesjonalna obsługa Twojego wesela, FONTANNY

Oprawa muzyczna wesela

2500 zł - 5000 zł

Koszt wesela z pełną oprawą muzyczną, wodzirejska oraz profesjonalnym oświetleniem i nagłośnieniem uzalezniony jest od liczby gości, miejsca uroczystości oraz dodatkowych usług, np: fotobudka, ciężki dym ( taniec w chmurze), język obcy (angielski, niemiecki), dekoracja sali światlem.

Na wolne terminy w roku 2019 przygotowane są specjalne rabaty :)
Rozmowa nic nie kosztuje, zapraszam do kontaktu :)

FOTOBUDKA
http://djkevis.pl/index.php/dodatkowe-uslugi/fotobudka

CIĘŻKI DYM
http://djkevis.pl/index.php/dodatkowe-uslugi/ciezki-dym

Przy okazji zapraszam do zapoznania się z opiniami na mój temat
https://m.facebook.com/DjKeviSSzczecin/posts_to_page/

Na wolne terminy w roku 2019 przygotowane są specjalne rabaty.
Rozmowa nic nie kosztuje, zapraszam do kontaktu :)

Poprawiny

800 zł - 1500 zł

Opinie - Dj KeviS - Profesjonalna obsługa Twojego wesela, FONTANNY

5

5 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Ceny

Atmosfera

EK

Ela K

Nie ma co się zastanawiać DjKevis porwie wszystkich na parkiet!!! Żadna impreza urodzinowa, firmowa a tym bardziej wesele nie może się odbyć bez DjKevisa. Pierwszy raz byłam na urodzinach, później miałam przyjemność bawić się na weselu. Mega pozytywny człowiek. Bawi gości i gra z pasją. To co robi na imprezach przebija wszystkich, nie ma lepszego. Wesele to najpiękniejszy dzień w życiu a dzięki DjKevis będzie jeszcze najbardziej pamietliwy. Polecam w 100%...

5 lat temu

AO

Angelika O

Dj KeviS to młody i energiczny profesjonalista. Zapewnił nam rewelacyjne prowadzenie imprezy, wszystko brzmiało jak należy. Muzyka różnorodna - dla każdego coś dobrego, a przy tym świetna dekoracja światłem. Trafiliśmy na odpowiedniego człowieka, dzięki któremu nasza impreza była najwspanialsza i niezapomniana. Dziękujemy!!!

5 lat temu

EK

Ela K

Nie ma co się zastanawiać DjKevis porwie wszystkich na parkiet!!! Żadna impreza urodzinowa, firmowa a tym bardziej wesele nie może się odbyć bez DjKevisa. Pierwszy raz byłam na urodzinach, później miałam przyjemność bawić się na weselu. Mega pozytywny człowiek. Bawi gości i gra z pasją. To co robi na imprezach przebija wszystkich, nie ma lepszego. Wesele to najpiękniejszy dzień w życiu a dzięki DjKevis będzie jeszcze najbardziej pamietliwy. Polecam w 100%

5 lat temu

FT

Flis T

Maciek , wstrzelił się w nasze gusta , świetnie poprowadził nasze Wesele , goście super się bawili , bardzo elastyczny człowiek z zamiłowaniem do swojej pracy , mieliśmy opcje z oświetleniem , było ekstra . Pozdrawiamy Magda i Tomek

5 lat temu

RH

Radosław H

Najlepszy DJ w Szczecinie. Mega sprzęt elektroniczny, super muzyka i ciągły uśmiech. POLECAM!!!

4 lata temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Od blisko 10 lat

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Podstawowa oferta zawiera pełną oprawą muzyczną, wodzirejską oraz profesjonalne oświetlenie jak i nagłośnienie..

Kontakt - Dj KeviS - Profesjonalna obsługa Twojego wesela, FONTANNY

Dj KeviS - Profesjonalna obsługa Twojego wesela, FONTANNY

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Szczecin

Zobacz zespoły weselne w Twoim województwie:

Zobacz zespoły weselne w pobliżu: