Exclusive DJ Wetty / mokrzyckim@wp.pl

Maciej Mokrzycki / Kontakt przez email : mokrzyckim@wp.pl

Exclusive DJ Wetty / mokrzyckim@wp.pl

(1)

Jeśli trafiłeś na to ogłoszenie to znaczy że potrzebujesz DJ`a z klasą. Oferuję kompleksową obsługę muzyczną na Twojej imprezie, na bardzo wysokim poziomie muzycznym jak i kulturalnym. Przyjęcia prowadzę w eleganckim stylu, jest profesjonalnie i bardzo tanecznie. DJ WETTY, magiczny rocznik `81. Jestem DJ`em i producentem z Poznania.

Świetny kontakt z publicznością, profesjonalizm oraz pozytywne nastawienie do wykonywanej pracy jest moim dodatkowym atutem. Jestem zarówno DJ`em jak i wodzirejem. Specjalizuje się w imprezach w których królują współczesne hity, jak również lata 70-te,80-te,90-te, urodziny, poprawiny, wesela, studniówki, 18-tki, przyjęcia koktajlowe. Myślę że elastyczność mojej oferty pozwoli na zorganizowanie świetnej zabawy właśnie u Ciebie. Posiadam własne nagłośnienie oraz oświetlenie adekwatne do wielkości sali / Wyborna selekcja muzyczna. Kunszt doboru repertuaru. Impreza inna niż wszystkie.

Proszę o kontakt przez email : mokrzyckim@wp.pl
lub stronę http://www.facebook.com/wettymusic

2500 zł - 3500 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

RODZAJ MUZYKI

Jazz

Klasyczna

Lata 70’ 80’ 90’

Latino

Polskie

Pop

Rock

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Wesele dwujęzyczne

Własne oświetlenie

Oferta

Oprawa muzyczna wesela

2500 zł - 3500 zł

DJ / Prowadzenie imprez /

Jeśli trafiłeś na to ogłoszenie to znaczy że potrzebujesz DJ`a z klasą. Oferuję kompleksową obsługę muzyczną na Twojej imprezie, na bardzo wysokim poziomie muzycznym jak i kulturalnym. DJ WETTY, magiczny rocznik `81. Jestem DJ`em i producentem z Poznania.

Świetny kontakt z publicznością, profesjonalizm oraz pozytywne nastawienie do wykonywanej pracy jest moim szczególnym atutem. Jestem zarówno DJ`em jak i wodzirejem. Specjalizuje się w imprezach w których królują współczesne hity, jak również lata 70-te,80-te,90-te, urodziny, poprawiny, wesela, studniówki, 18-tki, przyjęcia koktajlowe. Myślę że elastyczność mojej oferty pozwoli na zorganizowanie świetnej zabawy właśnie u Ciebie. Posiadam własne nagłośnienie oraz oświetlenie adekwatne do wielkości sali.

Wyborna selekcja muzyczna. Kunszt doboru repertuaru.
Zafunduj sobie i gościom imprezę inną niż wszystkie.

Działam na terenie całego kraju.

Poprawiny

1000 zł - 1500 zł

Opinie

5.0

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Ceny

Atmosfera

JH

Jakub H

Nie mogliśmy wybrać lepszego DJ'a na wesele. Wszyscy goście świetnie się bawili bez względu na wiek. Od pierwszego spotkania kontakt był świetny. Wszystkie ustalenia co do muzyku Maciej zrealizował w 100%, co nie jest oczywiste, bo wielu znajomych mających wesela wcześniej skarżyło się na innych DJ'ów, że realizowali około 30-50% ustaleń co do muzyki, resztę puszczając ze swojej uniwersalnej playlisty. Maciej najwyraźniej nie idzie na łatwiznę i podchodzi do ustaleń bardzo indywidualnie. Nie chcieliśmy zabaw, disco polo i wielu przebojów, bez których wg wielu osób polskie wesele odbyć się nie może - Maciej mimo to potrafił porwać wszystkich gości na parkiet. Prezencja i kultura również na najwyższym poziomie. Swoim spokojem i pozytywną energią potrafił nawet zmniejszyć stres przed pierwszym tańcem. Polecamy w duecie dla Macieja świetnie zgranego z nim saksofonistę Filipa Szulca.

10 miesięcy temu

Wolne terminy

Kontakt

Exclusive DJ Wetty / mokrzyckim@wp.pl

Poznań

Polecani z kategorii zespoły weselne

Fly&Fly Cover Band
Fly&Fly Cover Band Poznań
(46)
Zobacz profil
DJ i Grupa Muzyczna Night Flower
DJ i Grupa Muzyczna Night Flower Poznań
(2)
Zobacz profil
DJ Maciej Mucherski - Impreza Z Klasą/Wokal/Tribute Z.Wodecki
DJ Maciej Mucherski - Impreza Z Klasą/Wokal/Tribute Z.Wodecki Poznań
Zobacz profil
zespół muz "El Dorado"
zespół muz "El Dorado" Poznań
Zobacz profil

Inspiracje ślubne

Zobacz zespoły weselne w Twoim województwie: