Juicy Events

Kajetan Nawrocki

Juicy Events

Poznań

(2)
Pokaż telefon

Cześć!

Kilka słów o nas:
Charakteryzuje nas niekonwencjonalne podejście do realizowanych projektów.
Specjalizujemy się w kompleksowej organizacji wydarzeń!
Lata spedzone na współpracy z wieloma ludźmi w kilkunastu miejscach, pozwoliły nam utwierdzić się w przekonaniu, że pozytywny vibe, szalona zabawa i profesjonalny serwis w nietuzinkowych odsłonach jest obrazem, który chcemy pozostawić w pamięci ludzi na długi czas.
Wybierając Juicy Events mogą Państwo oczekiwać pomysłów zrodzonych z połączenia myślenia kreatywnego, profesjonalizmu i odpowiedzialności.

PS. I najlepiej rozkręcamy imprezy!

1999 zł - 4999 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

RODZAJ MUZYKI

Disco

Klasyczna

Lata 70’ 80’ 90’

Latino

Polskie

Pop

Rock

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Ciężki dym

Własne oświetlenie

Oferta

Oprawa muzyczna wesela

2999 zł - 3999 zł

Cześć!

Zapewniamy wyjątkową oprawę muzyczną podczas uroczystości weselnych!
Jesteś ciekaw jak to wygląda? Napisz lub zadzwoń a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowane rozwiązanie!

tel: +48 735 298 884
e- mail. [email protected]

Poprawiny

1499 zł - 1999 zł

Cześć,

poprawiny w klimacie Cruel Summer, BBQ czy w klasycznym, polskim klimacie?
Proponujemy naszą obecność i atrakcje, które umilą czas podczas uroczystości poprawin.
Jesteś ciekaw co możemy dla Ciebie przygotować? Napisz lub zadzwoń a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowane rozwiązanie!

tel: +48 735 298 884
e- mail. [email protected]

Opinie

5

2 opinie

Dodaj opinię

EN

Ewelina N

Zdecydowanie polecam! Profesjonalni, niezawodni, NAJLEPSI!

1 rok temu

Źródło: Facebook

WG

Wojtek G

Polecam gorąco!! Razem z żona, byliśmy zachwyceni oprawą barmańska. Niesamowici ludzi z niesamowita pasją. Brać w ciemno !!! ???

1 rok temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Ludzi!

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Nie da się jednogłośnie odpowiedzieć na to pytanie! Każdy z naszych członków ma inną historie np. u Karola (barman) i Kajetana (konferansjer) rozpoczęło się od obsługi baru podczas wesel w jednym z podpoznańskich hoteli, dla DJ'a Branco było to prowadzenie "udawanych wesel" w jednym z poznańskich klubów. DJ Moose, rezydent wielu klubów i specjalista od niekomercyjnych brzmień grał je najwcześniej! :)

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Od 3 lat :)

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Nasze rozwiązania to wysokiej jakości sprzęty, które pozwalają nam przeprowadzić świetną realizację. Jeżeli interesują Cię dokładne wytyczne, zapraszamy do kontaktu! Chętnie o nim opowiemy :)

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Podczas ślubu, kiedy Para Młoda deklaruje sobie dozgonną miłość! Podczas wesela, zdecydowanie pierwszy taniec!

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

W zależności od tego co oczekuje Para Młoda, jest to od 8 do 14 godzin. Jesteśmy elastyczni :)

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Skupiamy się na kompleksowej organizacji wesel, natomiast naszymi głównymi usługami są: oprawa muzyczna, obsługa barmańska, fotograf oraz videorelacja, usługi złotnicze, fotolustro, oprawa florystyczna, przygotowanie prezentów dla Gości i Rodziców, przygotowanie zaproszeń. Pozostałe ustalamy indywidualnie :)

Jaki jest Twój styl?

Elegancki, bez wyniosłości. Naszą misją jest prowadzenie imprezy tak, aby wszyscy czuli się jak "u siebie" :)

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Są wspaniali!

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Ślub organizowany na plaży na Malediwach lub Bali! Ocean, gorące powietrze, biel, lekkość. To byłoby spełnienie wielkich marzeń!

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Nie, aczkolwiek jest kilka, które przypominamy sobie częściej niż resztę!

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Najlepiej współpracuje się nam z osobami otwartymi, pozytywnie nastawionymi i konkretnymi. Wtedy współpraca to czysta przyjemność :)

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Było ich na prawdę dużo... ale jedna wzbudziła w nas wielkie wzruszenie! Po zakończeniu serwisu barmańskiego i wyłączeniu sprzętu, zaproszono nas do wspólnego toastu gdzie Goście na stojąco dziękowali nam oklaskami. To był wspaniały moment, czuliśmy się mocno spełnieni. Aż teraz robi się ciepło na sercu :)

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

"Wow, jak to robicie, że koktajle wszystkim smakują?" Odpowiedź: lata praktyki (i wtedy Karol zwykle puszcza niekontrolowane "oczko") "DJ super robił przejścia, w jakich klubach grywa?" Odpowiedź: Nasi DJ'e to stali bywalcy poznańskich klubów takich jak Havana, Twelve Cocktail's& Co., Prywatka i wielu innych, do których gorąco zapraszamy! "Gdzie kupujecie kamizelki? Są super, w ogóle super wyglądacie!" Odpowiedź: Zwykle szyjemy je na zamówienie, jeżeli macie ochotę polecimy naszego krawca! :)

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Powinni w pierwszej kolejności wiedzieć, że naszą misją jest pomoc w kreowaniu momentów pełnych radości i uśmiechu, które będą towarzyszyły współtwórcą (Gościom) przez bardzo długi czas. Kieruje nami czysta chęć kreowania "czegoś dobrego" :)

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Jest kilka czynników, min.: wizerunek, który dany usługodawca buduje zarówno na spotkaniach jak i w sieci, feeling między Młodą Parą a usługodawcą. Nie ma feelingu - nie będzie stuprocentowego zadowolenia z obu stron, skrupulatność, profesjonalizm i entuzjazm - jeżeli są na odpowiednim poziomie, Para Młoda może śmiało zaufać.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Jesteśmy perfekcjonistami, których cechuje wcześniej wspomniane: skrupulatność, wielki entuzjazm, wyróżniamy się tym jak wyglądamy - skupiamy się na tym aby być inni niż reszta.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Nikt, niczego nie powinien - jedynie mogą! :) Odpowiedź na wcześniejsze pytania są mocnymi argumentami, natomiast możemy to podsumować następująco: Przypomnijcie sobie wasz najszczęśliwszy dzień jako pary. Jakie uczucia się pojawiły? Co czuliście? Co robiliście? Czy chcielibyście powtórzyć lub spotęgować te emocje, które po w tym momencie wypełniały wasze umysły i serca? Jeżeli tak - podziałajmy tak, aby wszyscy na sali czuli to samo!

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Jesteśmy kreatywni, pomysłowi i chcemy zarazić naszym entuzjazmem i otwartością Pary Młode. Co nas wyróżnia? Nie lubimy się nudzić, dlatego co chwile mamy nowe, rewelacyjne pomysły!

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Ulubione zdjęcia: Para Młoda i My, pozujący wszyscy do naszego fotolustra. Oczywiście przebrani za barwne postaci. Drugim zdjęciem jest to, na którym Para Młoda tańczy do utworu Lusia Armstronga "What a wonderful world" , trzymając zimne ognie w dłoni, patrząc sobie głęboko w oczy. Bardzo wzruszające. Ulubione utwory: Kim Wilde - You Keep Me Hanging on Abba - Gimme! Gimme! Gimme! Elton John - Bennie and the Jets Backstreet Boys - Everybody

Wolne terminy

Kontakt

Juicy Events

facebook instagram youtube

Zobacz zespoły weselne w Twoim województwie: