DJ FreshMaker - Pan prowadzący inny niż wszyscy

Damian Surma

DJ FreshMaker - Pan prowadzący inny niż wszyscy

Fajsławice 1, Fajsławice

(4)

O nas

Witam wszystkich,
Mam do zaoferowania profesjonalną oprawę muzyczna wesel, poprawin, bankietu lub innych imprez okolicznościowych w pełnym zakresie prowadzenia i zabaw oraz tym co ustalimy między sobą na profesjonalnym sprzęcie nagłośnieniowym i oświetleniowym.
Wieloletnie doświadczenie w profesjonalnej obsłudze imprez o różnym charakterze i tematyce pozwoliło mi na zgromadzenie repertuaru muzycznego zawierającego muzykę z największymi i lubianymi utworami, znanymi wszystkim przebojami, hity z lat młodości każdego pokolenia jak i z muzyka na specjalne zamówienie.
Potrafię porwać wszystkich uczestników do zabawy, wychodzę z mikrofonem do gości, prowadzę zabawne dialogi, inicjuję toasty, prowadzę quizy, organizuję konkursy, obrzędy weselne oraz animacje.
Chcesz aby twoja impreza była wyjątkowa z nutą humoru? Zadzwoń i umówimy się na spotkanie na którym pokażę i opowiem jak wszystko wygląda od podszewki.

PRZEDZIAŁ CENOWY

1800 zł - 3000 zł

RODZAJ MUZYKI

Biesiada

Disco

Disco Polo

Lata 70’ 80’ 90’

Pop

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Ciężki dym

Własne oświetlenie

Oferta - DJ FreshMaker

Oprawa muzyczna wesela

1800 zł - 2600 zł

Oprawa muzyczna wesel w pełnym zakresie wraz z toastami i prowadzeniem bloków biesiadnych oraz zabawami integracyjnymi w trakcie wesela. Profesjonalny sprzęt: Nagłośnienie RCF. Oświetlenie: ruchome głowy, laser Led, par oraz, Led bar do do świetlania sali tanecznej.

Poprawiny

500 zł - 850 zł

Oprawa muzyczna poprawin wesela w godzinach 14-20/21 w trakcie imprezy prowadzenie zabaw również i dla dzieciaków

Opinie - DJ FreshMaker

5

4 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Ceny

Atmosfera

M;

Mariolka ;

Dj Freshmaker zagrał na naszym weselu i wszyscy goście,bez wyjątku byli zachwyceni. Najpierw było wejście w rytm ścieżki dźwiękowej Gwiezdnych wojen, później piękne powitanie młodych i gości, muzyka dostosowana do wszystkich grup wiekowych, zabawne toasty, SUPER zabawy oczepinowe,a do tego profesjonalny wygląd i Full kultura. Dzieki Dj-wi mieliśmy piękne wesele z przytupem. Polecam wszystkim!

5 lat temu

PP

Patryk P

Nie tylko wesela ale Andrzejki także udane z tym Panem ???

2 lata temu

Źródło: Facebook

EW

Eliza W

Zabawa wyśmienita ;) wszyscy goście bawili się świetnie, a wesele obrasta mit i legendę, a to wszystko dzięki wspaniałej atmosferze i muzycę jaką zapewnił Damian. Moja ocena: 11/10! :)

3 lata temu

Źródło: Facebook

JZ

Jakub Z

Polecam ! Miałem zaszczyt gościć Pana Prowadzącego na moim weselu, było po prostu mega l !!!! Warto zatrudnić tego Pana !!!

3 lata temu

Źródło: Facebook

Kontakt - DJ FreshMaker

DJ FreshMaker - Pan prowadzący inny niż wszyscy

Fajsławice 1 21-060 Fajsławice

Zobacz zespoły weselne w Twoim województwie: