MimoTo

MimoTo

MimoTo

O nas

!!! Wolne terminy na rok 2019 - 2020 !!!

Dobry zespół jak to mówią, to połowa sukcesu na weselu. Dobrze trafiłeś - My potrafimy zapewnić tą połowę sukcesu !!!
Chcesz poczuć powiew muzycznej świeżości a zarazem nie chcesz zrywać z tradycją? Jeśli tak to świetnie - napisz, zadzwoń a my zajmiemy się resztą !!!

"Mimo To" tworzą młodzi ludzie z wielką pasją, doświadczeniem scenicznym, dobrym warsztatem muzycznym i wykształceniem. To wszystko pozwala nam prowadzić imprezy na wysokim poziomie.
Mamy za sobą wiele ciekawych projektów, występy w programach muzycznych z wysokimi osiągnięciami, występy na polskich scenach muzycznych, własne projekty muzyczne i wiele wiele innych.

Posiadamy sprzęt wysokiej klasy, nie stawiamy na półśrodki - uważamy że jak coś robić, to robić to dobrze lub wcale. Rozwijamy się i inwestujemy w siebie, bo to daje nam największą satysfakcję z tego co robimy!

Jeśli chcesz mieć świeży powiem muzyki na swojej imprezie to zapraszamy do współpracy !
Obalamy mit, że bez perkusji w zespole nie ma dobrej muzyki i dobrej zabawy ! :)
My po prostu dajemy dobrą zabawę, oraz miłe wspomnienia.
Całość dopełnia efektowne oświetlenie, które zostało zaprogramowane tak aby jak najlepiej podkreślić charakter waszego przyjęcia.

Wasze wesele zostanie poprowadzone zgodnie z ustalonym wcześniejszym zarysem, pozwoli uniknąć to niemiłych niespodzianek. Poprowadzimy oczepiny, zorganizujemy zabawy - wszystko to według wspólnych ustaleń. Każdego traktujemy indywidualnie, dla każdego staramy się poświęcić jak najwięcej czasu tak aby każda ze stron była w pełni zadowolona!

Organizujesz niewielkie przyjęcie weselne, rocznicę, imprezę urodzinową i potrzebujesz oprawy muzycznej na wysokim poziomie w cenie dostosowanej do twoich możliwości ? Nic prostszego - możemy zagrać i zaśpiewać w duecie bez gitarzysty! Skontaktuj się z nami i zaznacz, że interesuje cię występ w duecie, a przedstawimy szczegóły !

Oferta - MimoTo

Oprawa muzyczna wesela

Poprawiny

Opinie - MimoTo

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Kontakt - MimoTo

MimoTo

Żywiec

Zobacz zespoły weselne w Twoim województwie: