avatar

Zespół muzyczny Gest

(1)

O nas

Dobra muzyka jest elementem nadającym niepowtarzalny charakter wszelkim uroczystościom. Dobierając jej styl można uzyskać oryginalną atmosferę.
Dlatego w naszym wykonaniu znajduję się muzyka znana i lubiana. Aranżujemy na bieżąco zarówno najnowsze pozycje radiowych list przebojów, jak i stare, niezapomniane piosenki przywołujące wspomnienia. Możemy zaproponować muzykę pop, disco, rock, a także piosenki biesiadne i ludowe.
Na sympatyków repertuaru ludowo-biesiadnego czekają tanga, poleczki oraz walczyki. Gości weselnych bawimy obowiązkowo "za stołami" znaną i lubianą biesiadą. W naszym repertuarze znajdują się również piosenki zagraniczne różnych gatunków.
Nasz repertuar jest opracowany tak, by każdy z uczestników zabawy tańczył przy swoich ulubionych przebojach. Na specjalne zamówienie możemy opracować wybrane utwory.
Podczas zabawy przyjmujemy dedykacje lub zapraszamy do wspólnego śpiewu na scenie. Kontakt z publiką stawiamy na pierwszym miejscu.

RODZAJ MUZYKI

Biesiada

OPRAWA MUZYCZNA

Własne oświetlenie

Oferta - Zespół muzyczny Gest

Oprawa muzyczna wesela

OFERTY
Jako zespół muzyczny jesteśmy nastawieni przede wszystkim na okoliczność, jaką jest wesele.
Wesele to dzień jedyny i niepowtarzalny - to właśnie ten moment w życiu młodej pary powinien zostać jak najdłużej w pamięci. Zespół GEST dokłada wszelkich starań, aby tak właśnie było. Poświęcamy godziny ciężkich prób, aby osiągnąć jak najlepsze przygotowanie do każdej uroczystości takiego typu.
W naszej ofercie znajdują się więc wesela jedno-, jak i dwudniowe, bogate w repertuar sceniczny oraz biesiadny. Na życzenie idealnie dopasowujemy się do potrzeb klienta. Działamy na terenie województwa łódzkiego, aczkolwiek z chęcią przyjmiemy "bardziej oddaloną" propozycję.
Każdy punkt uroczystości jest przez nas doskonale przygotowany: oczepiny, podziękowania rodzicom czy też "kradzież pantofelka" panny młodej.
Zapraszamy klienta na próby, by słuchając nas był pewny swojego wyboru. Gwarantujemy kompleksową obsługę całej imprezy i zapewniamy zabawę przy muzyce granej w 100% na żywo.
Oczywiście w naszej ofercie znajdują się nie tylko wesela. Gramy na festynach, balach, bankietach, imprezach szkolnych i na wielu innych typach uroczystości. Świetną reklamą są dla nas zabawy taneczne, na których możemy zaprezentować się z jak najlepszej strony. Jesteśmy otwarci na negocjację cen naszych usług.

Poprawiny

Opinie - Zespół muzyczny Gest

5

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

HP

Hanna P

Pełna profeska, polecam z czystym sumieniem.

3 lata temu

Kontakt - Zespół muzyczny Gest

Zespół muzyczny Gest

Kutno

Zobacz zespoły weselne w Twoim województwie: