• Usługodawcy
  • Zlecenia ślubne
  • Suknie ślubne
  • Organizer

    Wirtualny Organizer Ślubny

    Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

    Zarejestruj się
  • Blog Lovestory
BAJKI o MIŁOŚCI i podziękowania

Anna Przybył

BAJKI o MIŁOŚCI i podziękowania

Poznań

(4)
Pokaż telefon

Pełne emocji nagranie, które uświetni Wasz Dzień. Opowieść o miłości, podziękowanie dla rodziców, a może gości? Spokojnie, nie musicie wybierać, możemy to wszystko pięknie ze sobą połączyć.

Napiszemy tekst, nagramy dźwięk i dodamy do niego nastrojową muzykę.

Nasze nagrania można odtworzyć zarówno podczas ślubu w Kościele, jak i na weselu wśród stłumionych świateł. Stwórzcie niepowtarzalny nastrój i niech w ten dzień wybrzmi Wasza miłość!

350 zł - 700 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Pokaz

350 zł - 700 zł

Wyobraź sobie, że w pewnym momencie gasną światła, a z głośników zaczyna wybrzmiewać romantyczna opowieść o Waszej miłości lub podziękowanie dla rodziców... Wyjątkowo? Tworzymy niezwykłe, pełne emocji nagrania o rodzinie, relacjach, dojrzewaniu i miłości.

Tworzymy tekst, nagrywamy go, dodajemy muzykę, a jeśli zechcesz, również zdjęcia. Nasze nagrania są niepowtarzalne, bo chyba nigdzie indziej nie znajdziecie takiej dawki emocji i zaangażowania.

Można puścić je podczas wesela lub na ślubie w Kościele.

Zapytaj o szczegóły :)

Opinie

5

4 opinie

Dodaj opinię

JR

Jarosław R

Polecamy Panią Anię 🙂 uwieczniła podziękowania ślubne dla Rodziców w formie przepięknego nagrania, dzięki któremu ten wyjątkowy dzień na długo pozostanie w Ich pamięci, głos, który poruszył każdego 🙂 Profesjonalizm, wspaniała współpraca i duże zaangażowanie 🙂 Dziękujemy i polecamy serdecznie Kasia i Jarek

1 rok temu

Źródło: Facebook

NR

Natalia R

Bardzo miła współpraca,da się odczuć zaangażowanie a efekt wyszedł piorunujący. Głos Pani sprawia, że cała nagrana historia staje się bajką 😍 Jestem bardzo zadowolona i wzruszona, polecam ❤️

1 rok temu

Źródło: Facebook

PM

Patrycja M

Dzięki Pani nasze wspomnienia staną się jeszcze bardziej wyjątkowe! Dziękujemy. Super współpraca i kontakt 👌

1 rok temu

Źródło: Facebook

KB

Klaudia B

Z całego serca polecamy Panią Anię, która stworzyła dla nas przepiękne i oryginalne podziękowania dedykowane naszym rodzicom!❤️ Głos niesamowity, należą się brawa! 👏 Prezent nie tyle zachwycił, ale i wzruszył naszych najbliższych- o to nam chodziło. Rodzice dla przypomnienia co jakiś czas włączają płytę- z pewnością niejedna łza się jeszcze uroni. Niezapomniane chwile zawarte w kilku minutach, zdecydowanie pamiątka na całe życie 🥰 Dziękujemy pięknie 😍

6 miesięcy temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Możliwość poznawania Waszych historii, czarowanie słowem i sprawianie radości moimi Audio Opowieściami. Wszystkie słowa uznania i zadowolenia, które wynagradzają ciężką pracę i zarwane noce. Gdy Pare Młode wysyłają mi nagrania ze swoich wesel i mogę obserwować jak silne emocje wywołuje to, co robię.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Pierwsze nagranie stworzyłam na wesele mojego brata, to miał być prezent. Tak bardzo spodobało się ono gościom, że przez całą uroczystość wszyscy namawiali mnie, bym zaczęła robić to zawodowo. I tak się stało. :)

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Z Parami Młodymi współpracuję od roku.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Pracuję na najlepszej jakości sprzęcie do nagrań. Jako że z zawodu jestem również muzykiem (nagrałam własną płytę - premiera miała miejsce w Polskim Radiu), tworzę muzykę i ją wykonuję to jakość nagrań jest dla mnie niezwykle ważna. Mikrofon Neumann U87Ai, którym nazywam w moim studio opowieści dla Par Młodych wielokrotnie został okrzyknięty najlepszym mikrofonem świata. By stworzyć nagranie potrzeba więcej niż mikrofon, ale nie będę już tym Państwa zanudzać. :)

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

"I ślubuję Ci miłość, wierność..."

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Samo stworzenie tekstu i nagrania trwa około 3 dni, należy jednak pamiętać, że mamy wiele rezerwacji, już nawet na 2022 rok, dlatego warto dokonać zamówienia z należytym wyprzedzeniem.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Opowieść o Młodej Parze (tzw. opowieść o miłości) Podziękowanie dla rodziców Opowieść o miłości + podziękowanie dla rodziców Podziękowanie dla gości weselnych Podziękowanie dla rodziców połączone z podziękowaniem dla gości Wyznanie miłości na ślub i wesele (prezent dla Męża/ żony)

Jaki jest Twój styl?

Słynę z dużej wrażliwości i dużej dawki romantyzmu, ale jeśli trzeba, potrafię zrobić również nagrania pełne humoru.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Moi klienci to zwykle bardzo wrażliwe osoby. Przyznam, że kiedy czytam Wasze historie (na początku wypełnia się ankietę) utwierdzam się w przekonaniu, że NAPRAWDĘ chyba każdy z nas, choćby gdzieś na dnie, nosi w sobie to ziarenko wrażliwości. I to jest piękne. Ślub zwykle bywa okazją, by troszkę podumać, wrócić myślami do przeszłości i ja mam szczęście z Młodymi Parami w tym uczestniczyć.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Nikogo nie wyróżniam. Każda Młoda Para to dla mnie ciekawe doświadczenie, możliwość poznania nowej historii. A czasami naprawdę serce pęka, gdy przychodzi mi np. pisać podziękowanie dla rodziców, gdzie któryś z nich nie żyje. Wtedy bywa bardzo wzruszająco. I ja sama nie raz uronię łzę, a jednocześnie muszę pamiętać, że ślub to bardzo radosne wydarzenie i przede wszystkim to musi wybrzmieć w opowieści.

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Niech to pozostanie moją słodką tajemnicą. :)

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Najłatwiej jest mi napisać piękną opowieść, gdy dostanę odpowiedzi, w których Młoda Para pisze prosto z serca, nie wybiela, nie koloryzuje. W końcu najlepsze są opowieści ze zwrotami akcji i punktem kulminacyjnym. :) Zdarzało mi się jednak dostawać ankiety z odpowiedziami o długości jednego, krótkiego zdania i wtedy też malowałam słowem, czytałam między wierszami, robiłam analizę i powstawało coś ładnego.

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Pozytywnie wspominam moment, gdy Młoda Para zadzwoniła do mnie jeszcze w trakcie wesela, by powiedzieć mi, jak cudownie wyszło Podziękowanie dla rodziców, które dla nich zrobiłam. :)

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Jak długie jest nagranie? Nagranie trwa około 5-8 minut. Moja sytuacja jest skomplikowana, czy da się to ładnie opisać? Oczywiście. :) Ile kosztuje usługa? Nagranie zwykle kosztuje około 500 zł., ale warto dopytać o promocje.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Jestem prawdopodobnie jedyną osobą w Polsce, która tworzy AUDIO OPOWIEŚCI / audio bajki i wyznania miłości na ślub i wesele.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Trzeba słuchać serca i nie dać się tak bardzo zwieść rzeczom materialnym, które w gruncie rzeczy nie niosą za sobą wielkiej wartości. :)

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Wrażliwość i barwa głosu.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Bo nikt nie zrobi Wam tak pięknego podziękowania dla rodziców, a już na pewno nikt nie robi Opowieści o miłości :-) Zobaczycie, wszyscy będą zachwyceni pomysłem.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Nie ma takiej drugiej, po prostu.

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Hmmm hmmm hmmm :)

Wolne terminy

Kontakt

BAJKI o MIŁOŚCI i podziękowania

facebook website youtube

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: