Cukiernia Bytów

Liczba ofert: 3

Liczba ofert: 3

Wyczyść

Filtry

← Wszystkie kategorie

W okolicy Bytowa

Manufaktura Lucyna Korda

Manufaktura Lucyna Korda

Kartuzy Cukiernia

49 kilometrów od Bytowa

(10)
Kristine K - Tak przepięknego Candy Baru jeszcze nasi goście nie widzieli. Oczywiście takie cuda szybko zniknęły ze stołu. Tort przepyszny i śliczny. Polecam
  • Tort
  • Muffiny
92 zdjęcia Ilość zdjęć
PREMIUM
Z Sercem Robione

Z Sercem Robione

Kościerzyna Cukiernia

30 kilometrów od Bytowa

Z Sercem Robione Oferują pierniki i ciastka dekorowane, jako prezenty dla gości lub rodziny Państwa Młodych. Gwarantujemy, iż nasze wypieki wykonane są z najwyższej jakości produktów. Zapraszam do skorzystania z naszej słodkiej oferty.

  • Tort
5 zł Ceny od
22 zdjęcia Ilość zdjęć
B&J Jarzębińscy

B&J Jarzębińscy

Kościerzyna Cukiernia

30 kilometrów od Bytowa

Piekarnia Cukiernia B&J Jarzębińscy istnieje od 1977 roku i jest przedsiębiorstwem rodzinnym. Siedziba firmy znajduje się w samym centrum Kościerzyny, pięknego miasta położonego wśród niezliczonych jezior Szwajcarii Kaszubskiej, województwo Pomorskie. W ciągu blisko 40 lat działalności firma bardzo się rozwinęła, produkcja odbywa się w dwóch zakładach na terenie Kościerzyny. Codziennie 150 osób przygotowuje pachnące i apetyczne wypieki, które klienci z ochotą kupują. Piekarnia Cukiernia jest producentem bardzo szerokiej gamy produktów piekarniczych i cukierniczych, a w sezonie letnim lodów produkowanych metodą tradycyjną. Oferta handlowa obejmuje około 800 pozycji asortymentowych w tym: desery, ciasta, ciasteczka, torty weselne, lody, produkty bezglutenowe oraz pieczywo w różnych postaciach i smakach.

2 zdjęcia Ilość zdjęć

Sprawdź inne oferty: