Cukiernia Legnica

Liczba ofert: 6

Liczba ofert: 6

Wyczyść

Filtry

← Wszystkie kategorie
CUKROWE ATELIER

CUKROWE ATELIER

Legnica Cukiernia

Pomysł na biznes zrodził się z miłości do słodyczy i do pieczenia . Od 4 lat prowadzimy pracownię tortów artystycznych ,, Cukrowe Atelier". Wychodząc na przeciw oczekiwaniom młodych par oferujemy torty ślubne, które wykonujemy na indywidualne zamówienie co oznacza że każdy tort jest inny , wyjątkowy , zarówno, wyglądowo jak i smakowo. Kolejną propozycją są coraz częściej wybierane słodkie stoły, które na długi czas po weselu zostaną w pamięci Waszych gości. Pieczemy również ciasta , bez których żadne wesele nie może się obejść :) Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i dajemy 100% z siebie aby dopasować każdy szczegół, zaczynając od słodyczy a kończąc na aranżacji stołów ,naczyń ,dekoracji Oferujemy również podziękowania dla gości .

 • Czekoladowa fontanna
 • Muffiny
 • Tort
37 zdjęć Ilość zdjęć
PREMIUM

W okolicy Legnicy

TORTIKA

TORTIKA Zaufany usługodawca

Rudna Cukiernia

34 kilometry od Legnicy

(16)

Pracownia Wypieków Artystycznych Tortika ( początkowo angelTORTika ) powstała z połączenia zamiłowania do pieczenia, pasji do fotografowania i poczucia spełnienia jakie daje mi Państwa zadowolenie. Torty, ciasta, babeczki i słodkie stoły tworzę od pięciu lat. Od trzech lat wspólnie z mężem rozwijamy swoją pasję i spełniamy Wasze słodkie marzenia. Najwięcej radości sprawia nam fakt, że to właśnie my możemy towarzyszyć Wam w tym jednym z najważniejszych dni w życiu. Czy to poprzez tort, który jest najważniejszym deserem w tym dniu, czy też poprzez słodki bufet skrojony na miarę Waszych potrzeb, który zadowoli nie tylko oko, ale i podniebienia najbardziej wymagających gości. Sukcesem w naszej pracy są nasi tzw. tortowi wychowankowie... Po weselu, bardzo często Młoda Para wraca do nas po tort z okazji Chrztu Świętego, niedługo potem przygotowujemy tort na roczek, potem dwa latka. Najlepszym wynagrodzeniem naszej pracy jest Państwa zadowolenie i błysk w oku naszych tortowych wychowanków :)

 • Muffiny
 • Tort
65 zdjęć Ilość zdjęć
PREMIUM
NOWOŚĆ
For Cakes' Lovers Only. Pracownia Tortów.

For Cakes' Lovers Only. Pracownia Tortów.

Brzezina Cukiernia

45 kilometrów od Legnicy

(4)

For Cakes' Lovers Only. Pracownia Tortów specjalizuje się w obsłudze wesel. Oferujemy torty: w stylu angielskim, naked cakes, semi naked cakes oraz torty dekorowane kremem. W naszej ofercie znajduja się również domowe wypieki oraz Słodkie Stoły. Masło, jaja od kur z wolnego wybiegu, pełnotłuste mleko, gorzka czekolada, śmietana kremówka, sezonowe owoce… - te składniki stanowią podstawę naszych wypieków. A czego nie oferujemy? Margaryny, śmietany roślinnej, spulchniaczy, tłuszczu cukierniczego, stabilizatorów… tego nie używamy w Pracowni Tortów. W naszych wyrobach nie znajdą Państwo niczego, czego nie podalibyśmy naszym dzieciom. W Pracowni wszystkie wypieki przygotowywane sa wyłacznie na zamówienie Dzięki temu możemy Państwu dostarczać świeże produkty najwyższej jakości. Dodatkowym atutem jest własny transport. Zamówienia dowozimy pod wskazany adres samochodem chłodniczym, by wyroby jak najdłużej zachowały swoją świeżość. Zapraszamy do składania zamówień!

 • Muffiny
 • Tort
90 zł Ceny od
38 zdjęć Ilość zdjęć
PREMIUM
EmilyCakes

EmilyCakes Zaufany usługodawca

Świebodzice Cukiernia

40 kilometrów od Legnicy

(5)
 • Muffiny
 • Tort
17 zdjęć Ilość zdjęć
PREMIUM
NOWOŚĆ
Piernikolandia Natalia Czernecka

Piernikolandia Natalia Czernecka

Wałbrzych Cukiernia

49 kilometrów od Legnicy

Prowadzę firmę cukierniczą, wypiekaniem ciastek i pierników zajmuję się od dawna :) Tym co przemawia za moimi wypiekami z pewnością jest smak i niepowtarzalny zapach. Każde ciastko jest personalizowane, nie lubię powtarzać wzorów co nie znaczy że nie jest to niemożliwe :) Potrafię stworzyć podziękowanie weselne w kształcie i kolorystyce jaka Tobie odpowiada. O swojej pracy myślę w kategoriach rękodzieła i zamawiając moje produkty masz pewność że będą one jedyne w swoim rodzaju.

 • Tort
 • Muffiny
6 zdjęć Ilość zdjęć
Słodka Manufaktura Daria Frąckowiak Magdalena Kusz

Słodka Manufaktura Daria Frąckowiak Magdalena Kusz

Wałbrzych Cukiernia

49 kilometrów od Legnicy

(1)
Marzena P - Jest najlepsza cukiwrnia w walbrzychu
1 zdjęcie Ilość zdjęć

Sprawdź inne oferty: