DJ Nouvi

Bartosz Nowak

DJ Nouvi

(8)

O nas

Nazywam się Bartosz Nowak, pracuję pod pseudonimem DJ NOUVI. Zapraszam bardzo gorąco do zapoznania się zarówno z przedstawioną przeze mnie ofertą, jak i moją osobą.

Zajmuję się oprawą muzyczną różnego rodzaju imprez okolicznościowych, w tym głównie wesel, imprez urodzinowych, imprez rocznicowych i integracyjnych. Pochodzę z Ostrowa Wielkopolskiego, jednak swoje usługi oferuję na terenie całego województwa wielkopolskiego i nie tylko.

Prowadzę imprezy w sposób profesjonalny od początku, aż do samego zakończenia, a scenariusz każdej uroczystości ustalam wspólnie z organizatorami. Jeśli szukają Państwo profesjonalnego DJ-a na wesele, 18 lub inny event ze swojej strony zapewniam pełen profesjonalizm.

Muzyka od zawsze była i jest moją pasją, dlatego kocham to, co robię i dokładam wszelkich starań, aby każda impreza była jak podróż przez różne style i epoki muzyczne. Oczywiście każda prowadzona impreza okolicznościowa charakteryzuje się nie tylko dużym przekrojem gatunków muzycznych, ale także dodatkowymi atrakcjami, które zawsze dodają imprezie niepowtarzalnego charakteru i wprowadzają mnóstwo pozytywnych wspomnień. Do każdego zlecenia podchodzę w sposób indywidualny, tak aby każdy podczas zabawy mógł w niej znaleźć coś dla siebie.

RODZAJ MUZYKI

Biesiada

OPRAWA MUZYCZNA

Wesele dwujęzyczne

Oferta - DJ Nouvi

Oprawa muzyczna wesela

2000 zł

Poprawiny

Opinie - DJ Nouvi

5

8 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość muzyki

Ceny

Atmosfera

PN

Patryk N

Chciałbym z całego serca podziękować Ci waraz z Weroniką za Twoją obecność i zaangażowanie podczas naszego wesela!! Jesteś niesamowitym i niezwykle utalentowanym artystą, który stworzył magię na parkiecie i dostarczył nam niezapomnianych wrażeń oraz atmosferę, która pozwoliła nam i naszym gościom bawić się do białego rana😌 Utwory jaki przejścia pomiędzy nimi były idealne. Od pierwszej piosenki do ostatniego tańca, nie chciałem odchodzi od parkietu 💕 Pamiętamy nasze pierwsze spotkanie jak starannie podzieliłeś się swoim doświadczeniem w doborze atrakcji i nie tylko, planowanie tego z Tobą to była czysta przyjemność. Muzyka dobrana do tortu jak i udźca okazała się strzałem w dziesiątkę! 🎉🎂 Twoje wyczucie nastroju sali sprawiło, że każdy utwór trafiał w serca naszych gości, a na twarzach mieliśmy widok uśmiechów i radości co było dla mnie niezwykle ważne. Wciąż dostaje wiadomości od gości, że muzyka była super. Doceniamy Twoją elastyczność, gdyż plany na takim wydarzeniu mogą się zmieniać, ale bez problemu dostosowywałeś się do każdej sytuacji. Dziękujemy również za interakcję z gośćmi, za to, że potrafiłeś wprowadzić nastroj zabawy i zaangażować wszystkich na parkiecie. Stworzyliśmy wspomnienia na całe życie👰🤵🎉 Twoje melodie będą grać w naszych sercach jeszcze długo po tym wyjątkowym dniu 🎵🫶 Do zobaczenia! 🤜🤛🔥🎉

11 miesięcy temu

H

Hania

Super DJ. Serdecznie polecam tego pana na każda okazję. Jego gadżety do przebierania na imprezie to super frajda :)

7 lat temu

A

Anita

Najlepszy ! ! Pelen profesjonalizm , styl i elegancja ;) nicc dodac nic ujac ! ! ! ! POLECAM !

7 lat temu

EG

Ewa G

Wszystko było cudownie. Wspaniały człowiek, świetny DJ. Polecam!

7 lat temu

EP

Elżbieta P

Pełen profesjonalizm! Rewelacyjny dj oraz człowiek !!

7 lat temu

KS

Kasia S

Polecam serdecznie. Świetny klimat, goście zadowoleni. Jeśli dobra zabawa to tylko z Bartkiem :)

7 lat temu

KM

Klaudia M

Wszystko dopracowane na 100% to jeden z nielicznych Dj\'ów który nie dość ze ma mega oprawę muzyczną to na dodatek umie zająć sie gośćmi tak by od rozpoczęcia imprezy do jej zakończenia nikt nie poczul przez chwilę nudy :) dużo sukcesu życzę i Energii pozytywnej jak dotychczas! :) polecam bardzo

7 lat temu

Kontakt - DJ Nouvi

DJ Nouvi

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Ostrów Wielkopolski

Zobacz Dj-ów w Twoim województwie: