DJ/Konferansjer / klasycznie i rustykalnie / LOVE/MIŁOŚĆ

Dawid Sobczyk

DJ/Konferansjer / klasycznie i rustykalnie / LOVE/MIŁOŚĆ

Kraków

(54)
Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

Prowadzę zarówno wesela klasyczne jak i nowoczesne (typu Coctail Party, również z akompaniamentem instrumentów na żywo (skrzypce, saksofon, djemby)
Na weselach, gdzie łączy się dwa pokolenia króluje muzyka lat ‘70 ‘80 ’90, ale uzupełniane są one klimatami latynoskimi, biesiady polskie lub w przypadku wesel dwu-narodowościowych z muzyką danego kraju
Wszystko powyższe połączone z intuicją i poczuciem humoru pozwala mi na prowadzenie przyjęć, w wymarzony przez Pary Młode sposób
Doświadczenie muzyczne to jedna z najważniejszych umiejętności DJ na weselu. Zdobyłem je dzięki prowadzeniu niezliczonej ilości przyjęć weselnych, eventów firmowych (Grupa Zet, TP SA itd, Nordea…), rocznicowych oraz rezydenturze w krakowskich klubach studenckich (Afera, Cień)

PRZEDZIAŁ CENOWY

1800 zł - 3300 zł

RODZAJ MUZYKI

Biesiada

Disco

Disco Polo

Lata 70’ 80’ 90’

Latino

Polskie

Pop

Rock

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Ciężki dym

Wesele dwujęzyczne

Własne oświetlenie

WYRÓŻNIENIA

Wedding.pl Wybór Par Młodych 2019

Oferta - Dawid Sobczyk

Oprawa muzyczna wesela

2000 zł - 4500 zł

Wybierając mnie, wybierają państwo osobę która spędziła ponad dekadę na bawieniu ludzi. Uwielbiam to co robię i od paru lat ofertę grania w klubach rozszerzyłem na eventy i przyjęcia weselne.

Co do prowadzenia - podczas spotkania ustalamy mój zakres ingerencji w zabawę. Czy ograniczać do "animowania" tańca, zachęcania do niego (poprzez dedykację, nawet wymyślone, ale trafiające np. do poszczególnych grup gości - znajomi ze studiów itp...) czy prowadzić jak największą ilość zabaw (w zależności oczywiście od zaangażowania i chęci gości)

Doświadczenie zdobyte na weselach, pozwala mi bawić ludzi, nie krępując nikogo. Wiele z tych pomysłów mogę Państwu opisać podczas dalszego ustalania szczegółów - tak żeby Państwo nabrali przekonania, że jestem osobą z którą mogą Państwo planować przyjęcie

Co do muzyki - to łączenie dwóch, a czasem nawet czterech pokoleń gości, nie należy do najłatwiejszych, ale na spotkaniu ustalamy, rodzaj muzyki dopuszczonej przez parę młodą, czy to bez ograniczeń, czy z małą, bądź żadną ilością muzyki "swojskiej". Do tego utworzenie "czarnej" i "białej listy" utworów - daje mi wyznacznik w JAKICH klimatach powinienem się obracać. Dokładając do tego moje doświadczenie, wyczucie gości i intuicje - tworzę klimat w którym wszyscy czują się zaproszeni do zabawy


Oferta

Cena podstawowa obejmująca:

prowadzenie wszystkich elementów uroczystości (również po angielsku)
oczywiście zakres poniższych jest do ustalenia w zależności od Państwa zamysłu wesela
przywitanie
toasty
pierwszy taniec
podziękowania dla gości dla rodziców
uroczysty wjazd tortu
oczepiny
zabawy
animacje
karaoke
• oprawa muzyczna
podczas, ewentualnego, późniejszego, uzupełniania repertuaru mogę sugerować gatunki, lata oraz poszczególne przeboje

nagłośnienie
sprawdzone i wystarczające do przyjęć do 200 osób


Oświetlenie - najnowsze światła (rok 2016/2017) dobierane po konsultacjach z fotografami - tak, żeby Państwa wieczór przebiegał i mógł być udokumentowany w wymarzony sposób. Wystarczające dla sal do 200m2 i przyjęć do 200 osób - chyba że specyfika obiektu wymusza pewien sposób doświetlenia (np. mało elementów białych, duża ilość okien, garden party)

Poprawiny

2000 zł - 3000 zł

Cena podstawowa obejmująca:

prowadzenie wszystkich elementów uroczystości (również po angielsku)
oczywiście zakres poniższych jest do ustalenia w zależności od Państwa zamysłu wesela
przywitanie
toasty
podziękowania dla gości dla rodziców
zabawy
karaoke
oprawa muzyczna
podczas, ewentualnego, późniejszego, uzupełniania repertuaru mogę sugerować gatunki, lata oraz poszczególne przeboje
nagłośnienie
sprawdzone i wystarczające do przyjęć do 200 osób
oświetlenie w wersji podstawowej
wystarczające dla sal do 200m2 i przyjęć do 200 osób - chyba że specyfika obiektu wymusza pewien sposób doświetlenia (np. mało elementów białych, duża ilość okien, garden party)


koszt za przyjęcie
700 – 1600 zł w zależności od ilości świateł (w większości przypadków (do 150 osób) wystarcza pakiet za 800 zł

Opinie - Dawid Sobczyk

5

54 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość muzyki

Ceny

Atmosfera

BW

Bartosz W

Podbijam opinie poprzedników. Dawid jest znakomicie przygotowany. Przed weselem podsyła szczegółową ankietę, dot preferencji muzycznych, programu uroczystości, "czarnej listy" i innych szczegółów. Tljest przy tym trochę zachodu, ale to potem procentuje z nawiązką DJ doskonale wie jak ułożyć set listę, żeby ludzie sie dobrze bawili. U nas na imprezie wszyscy goście wystawili mu najwyższe noty i ja przyłączam sie do tych opinii.

9 miesięcy temu

PM

Paulina M

Najlepszy DJ w małopolsce, a może i nie tylko! :D Dawid ma niesamowite wyczucie jeśli chodzi o dopasowanie rodzaju muzyki i zabaw do gości. Do tego potrafi wszystkich zainteresować tym, co dzieje się na parkiecie, dzięki czemu najwięksi sceptycy zabaw weselnych, dali się przekonać i rzeczywiście dobrze się bawili! Cieszymy się ogromnie, że to właśnie Dawid był DJ-em na Naszym weselu! Dziękujemy serdecznie za uśmiech i pozytywną energię! :)

1 rok temu

AC

Aleksandra C

Dawid był naszym DJ na przyjęciu weselnym we wrześniu. Podpatrzyliśmy wcześniej jegi prace na weselu kolegi, więc byliśmy pewnie, że wszystko się uda :) Pomógł nam połączyć gusta gości w różnym wieku i słuchającym bardzo różnej muzyki. Dogadał też z nami zabawy, słuchając naszych opinii i preferencji. Usługa wykonana perfekcyjnie, polecam serdecznie!

1 rok temu

D

Dawid

Znalezienie odpowiedniego DJ-a to często trudne i żmudne zadanie. Jeżeli właśnie jesteście na tym etapie to możecie przestać szukać - nikogo lepszego nie znajdziecie. :) Dawid to sympatyczny człowiek, który naprawdę zna się na tym co robi. Profesjonalny sprzęt i doskonale dobrana muzyka, która trafiła do gustu wszystkim gościom na weselu, niezależnie od wieku czy preferencji. Jako przykład: gdy zaczynała się jakaś piosenka, która akurat mniej podobała się gościom, i mieli oni w tym momencie chęć zakończenia zabawy tanecznej, Dawid natychmiastowo zauważał panujący nastrój i umiejętnie miksował piosenkę przechodząc do następnego utworu. Dzięki temu wszyscy goście doznawali syndromu jeszcze jednej piosenki i szaleli na parkiecie zapewne dłużej niż sami planowali. :) Dzięki dużemu doświadczeniu Dawida nie musieliśmy przejmować się tym co i w którym momencie powinno się wydarzyć na weselu - Dawid doskonale wiedział jaki będzie najlepszy czas na zabawy, posiłki czy tańce, więc mogliśmy całkowicie zdać się na niego i beztrosko cieszyć imprezą. Standardowe pytanie, które słyszeliśmy podczas wesela i jeszcze długo po nim, to co to za fajny DJ i gdzie go znaleźliśmy. Myślę że taki feedback przemawia sam za siebie i dlatego z czystym sumieniem możemy polecić Dawida każdej parze, która chce się dobrze bawić na własnym weselu i nie martwić narzekaniem gości. :)

1 rok temu

EW

Ewelina W

Byłam na weselu znajomych, na którym grał Dawid, wybawiłam się jak nigdy i powiedziałam, że jeśli kiedyś będę miała własne wesele to tylko z tym Panem :D Słowa dotrzymałam i to była najlepsza decyzja ! Niesamowity DJ ! Utalentowany, z gustem i wyczuciem muzycznym, trafi do każdego gościa w każdym wieku. Goście byli zachwyceni i wyszli mega zadowoleni, zabawy rozśmieszały do łez, a parkiet nigdy nie był pusty. Dodatkowo świetny kontakt, profesjonalne wykonanie od pierwszej minuty wesela, wiele pomysłów i propozycji . Dawid, bardzo się cieszymy, że byłeś z nami w tym najważniejszym dla nas dniu i bardzo Ci dziękujemy za serce, które włożyłeś w nasze wesele. Dzięki Tobie ze wzruszeniem będziemy wspominać ten dzień. Pozdrawiamy Ewelina i Dawid

1 rok temu

avatar

Asia I

Dawid sprawił, ze ani my jako para młoda, ani goście w każdym wieku, nie chcieliśmy schodzić z parkietu! W świetny sposób łączy ze sobą muzykę, na bieżąco reaguje na zachowanie ludzi na parkiecie, potrafi dostosować kawałki do aktualnej atmosfery i wydarzeń. Poza tym jest bardzo sympatyczny i otwarty na propozycje dotyczące przebiegu imprezy. Bardzo bardzo dziękujemy!

2 lata temu

MS

Maciej S

Najlepszy DJ ever, z wyczuciem dobrał muzykę i poprowadził zabawy, wyszły ze smakiem, szczególnie fajny konkurs filmowy, gościom bardzo się podobało. Byliśmy pod wrażeniem płynnego przechodzenia z piosenkami, nawet goście którzy też się tym zajmują chwalili. Wszystko profesjonalnie i kulturalnie, zachowanie, sprzęt, zaangażowanie. Co tu więcej pisać gorąco polecamy !!! Jowita i Maciej

2 lata temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

10 lat

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Proponuję Parom pełną personalizacje wesela (brak schematów, czegoś co musi być) przy równoczesnym doradzaniem na podstawie własnego doświadczenia Nowatorskie zabawy i animacje - żeby było wesoło, ale nie krępować ludzi. Tak, żeby zobaczyli, że zabaw (jeżeli takie para sobie wybierze) - nie trzeba się obawiać

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Rozpakowanie sprzętu na zamku w Krasiczynie - setki schodów, dziesiątki korytarzy... A miało być na "pierwszym piętrze" - tylko trochę w zamku z tymi piętrami jest inaczej :) Prowadzenie "uroczystości ślubu". Tuż przed weselem okazało się, że i ślub mam poprowadzić ja. I to w dwóch językach. Wyszło super i.... wesoło, zwłaszcza jak prosiłem Pana Młodego, żeby zamiast "dzielić się Z panią młodą" to miał się "dzielić panią młodą" :)

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Czy kończę o konkretnej godzinie? - Gram dopóki bawią się ludzie - zwykle to Pary Młode proszę o zakończenie wesela, bo "nie dają już rady" Czy pije? - NIE!!! Zawsze chcę wrócić po pracy samochodem (Więc sprawa noclegu również jest poza tematem) Czy jest jakaś muzyka, której nie gram. Nie! Dla mnie połączenie parkietu z wytycznymi od Pary Młodej jest najważniejsze. Jak tylko ludzie chcą się bawić, czemu jakieś moje ograniczenia ęą-towate mają im w tym przeszkodzić

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Nagłośnienie, oświetlenie, prowadzenie, oprawa muzyczna

Z jakim wyprzedzeniem Para Młoda powinna zarezerwować u Ciebie termin?

Wszystko zależy od dnia tygodnia i miesiąca. Niektóre okrągłe daty (6.6.... 10.10....) zarezerwowane są już 3 lata wcześniej, ale większość Par patrzy 1-2 lata do przodu Najszybciej zajmowane są soboty w miesiącach czerwiec-wrzesień. Ale - proszę pytać - nieraz pary przenoszą, z różnych powodów, swój termin i może pojawić się jakaś wolna perełka. A ZAWSZE jak mam zajęty termin, mogę pomóc znaleźć kogoś z grupy najbliższych - zaufanych znajomych

Czy dajesz możliwość ustalenia lub modyfikacji repertuaru?

Co do ustaleń - zawsze staram się czegoś dowiedzieć na temat preferencji muzycznych Par Młodych. Nie raz, mam informacje "Graj tak, żeby się ludzie bawili, ale my lubimy "to" a nie lubimy "tego" Co do modyfikacji - to zawsze one mają miejsce, po chwili grania wesela - ludzie na parkiecie weryfikują wcześniejsze ustalenia. I za zgodą Par (jeżeli dana muzyka nie jest na ich czarnej liście) wesele zmienia się muzycznie

Jakie wymagania techniczne musi spełniać miejsce wesela?

Grałem już w przeróżnych miejscach, a "modułowość" mojego sprzętu - pozwala na ustawienie się praktycznie wszędzie. Przede wszystkim stabilny prąd. Planując wesele w miesiącach letnich warto upewnić się (może na forach, może od znajomych którzy brali ślub w tym samym miejscu), czy klimatyzacja plus całą kuchnia nie jest na tym samym bezpieczniku co gniazdka udostępnione mi. Żeby nie doszło do przerw w muzyce. Sam sprzęt zabiera tyle co dwa czajniki lub ekspres do Kawy, więc oskarżanie DJa, że korki nie wytrzymują, bo on "błyska światłami" jest nie na miejscu

Czy poza samą muzyką organizujesz też zabawy weselne?

Oczywiście. Za zgodą Par Młodych. Pełną ich listę wraz z wytłumaczeniem wysyłam podczas przedstawiania oferty. Ale też nie zamykam się na te, które ja najczęściej proponuje. Jeżeli Para Młoda ma jakieś swoje preferencje - chętnie nauczę się czegoś nowego

Do której godziny przeważnie grasz na weselu?

Z doświadczenia ludzie wytrzymują 12 godzin od przyjazdu, tak więc przy ślubie o 15.00 wesele kończy się zwykle koło 5.00. Ale bywają nie raz i dłuższe przyjęcia

Kontakt - Dawid Sobczyk

DJ/Konferansjer / klasycznie i rustykalnie / LOVE/MIŁOŚĆ

website facebook youtube Usługodawca oświadczył, że jest przedsiębiorcą. NIP: 6792258012

Zobacz Dj-ów w Twoim województwie: