Omega Event - Nowoczesne Wesele DJ/Konferansjer + napisy LOVE /MIŁOŚĆ/Inicjały

Dawid Sobczyk

Omega Event - Nowoczesne Wesele DJ/Konferansjer + napisy LOVE /MIŁOŚĆ/Inicjały

Kraków

(10)

Prowadzę zarówno wesela klasyczne jak i nowoczesne (typu Coctail Party, również z akompaniamentem instrumentów na żywo (skrzypce, saksofon, djemby)
Na weselach, gdzie łączy się dwa pokolenia króluje muzyka lat ‘70 ‘80 ’90, ale uzupełniane są one klimatami latynoskimi, biesiady polskie lub w przypadku wesel dwu-narodowościowych z muzyką danego kraju
Wszystko powyższe połączone z intuicją i poczuciem humoru pozwala mi na prowadzenie przyjęć, w wymarzony przez Pary Młode sposób
Doświadczenie muzyczne to jedna z najważniejszych umiejętności DJ na weselu. Zdobyłem je dzięki prowadzeniu ok. 200 przyjęć weselnych, eventów firmowych (Grupa Zet, TP SA itd, Nordea…), rocznicowych oraz rezydenturze w klubach studenckich (Afera, Cień)

1800 zł - 3600 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

RODZAJ MUZYKI

Biesiada

Disco

Disco Polo

Lata 70’ 80’ 90’

Latino

Polskie

Pop

Rock

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Ciężki dym

Wesele dwujęzyczne

Własne oświetlenie

WYRÓŻNIENIA

WYBÓR Par Młodych 2019

Oferta

Oprawa muzyczna wesela

2000 zł - 3600 zł

Wybierając mnie, wybierają państwo osobę która spędziła ponad dekadę na bawieniu ludzi. Uwielbiam to co robię i od paru lat ofertę grania w klubach rozszerzyłem na eventy i przyjęcia weselne.

Co do prowadzenia - podczas spotkania ustalamy mój zakres ingerencji w zabawę. Czy ograniczać do "animowania" tańca, zachęcania do niego (poprzez dedykację, nawet wymyślone, ale trafiające np. do poszczególnych grup gości - znajomi ze studiów itp...) czy prowadzić jak największą ilość zabaw (w zależności oczywiście od zaangażowania i chęci gości)

Doświadczenie zdobyte na weselach, pozwala mi bawić ludzi, nie krępując nikogo. Wiele z tych pomysłów mogę Państwu opisać podczas dalszego ustalania szczegółów - tak żeby Państwo nabrali przekonania, że jestem osobą z którą mogą Państwo planować przyjęcie

Co do muzyki - to łączenie dwóch, a czasem nawet czterech pokoleń gości, nie należy do najłatwiejszych, ale na spotkaniu ustalamy, rodzaj muzyki dopuszczonej przez parę młodą, czy to bez ograniczeń, czy z małą, bądź żadną ilością muzyki "swojskiej". Do tego utworzenie "czarnej" i "białej listy" utworów - daje mi wyznacznik w JAKICH klimatach powinienem się obracać. Dokładając do tego moje doświadczenie, wyczucie gości i intuicje - tworzę klimat w którym wszyscy czują się zaproszeni do zabawy


Oferta

Cena podstawowa obejmująca:

prowadzenie wszystkich elementów uroczystości (również po angielsku)
oczywiście zakres poniższych jest do ustalenia w zależności od Państwa zamysłu wesela
przywitanie
toasty
pierwszy taniec
podziękowania dla gości dla rodziców
uroczysty wjazd tortu
oczepiny
zabawy
animacje
karaoke
• oprawa muzyczna
podczas, ewentualnego, późniejszego, uzupełniania repertuaru mogę sugerować gatunki, lata oraz poszczególne przeboje

nagłośnienie
sprawdzone i wystarczające do przyjęć do 200 osób


Oświetlenie - najnowsze światła (rok 2016/2017) dobierane po konsultacjach z fotografami - tak, żeby Państwa wieczór przebiegał i mógł być udokumentowany w wymarzony sposób. Wystarczające dla sal do 200m2 i przyjęć do 200 osób - chyba że specyfika obiektu wymusza pewien sposób doświetlenia (np. mało elementów białych, duża ilość okien, garden party)

Poprawiny

700 zł - 1400 zł

Cena podstawowa obejmująca:

prowadzenie wszystkich elementów uroczystości (również po angielsku)
oczywiście zakres poniższych jest do ustalenia w zależności od Państwa zamysłu wesela
przywitanie
toasty
podziękowania dla gości dla rodziców
zabawy
karaoke
oprawa muzyczna
podczas, ewentualnego, późniejszego, uzupełniania repertuaru mogę sugerować gatunki, lata oraz poszczególne przeboje
nagłośnienie
sprawdzone i wystarczające do przyjęć do 200 osób
oświetlenie w wersji podstawowej
wystarczające dla sal do 200m2 i przyjęć do 200 osób - chyba że specyfika obiektu wymusza pewien sposób doświetlenia (np. mało elementów białych, duża ilość okien, garden party)


koszt za przyjęcie
700 – 1600 zł w zależności od ilości świateł (w większości przypadków (do 150 osób) wystarcza pakiet za 800 zł

Opinie

5.0

10 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość muzyki

Ceny

Atmosfera

avatar

Angelika T

REWELACYJNY DJ - Dawid!!!! Serdecznie polecamy, nie mogliśmy trafić na lepszą oprawę muzyczną naszego wesela! Porwał do tańca tych młodych i tych starszych, cały parkiet był pełnych, zadowolonych, uśmiechniętych i dobrze bawiących się ludzi! Dawid jest osobą bardzo ciepłą, uśmiechniętą i pozytywną, przez całe wesele uzgadniał wszystko z kuchnią i fotografami, dlatego my o nic nie musieliśmy się martwic❤ dodatkowm atrybutem, było znakomite oświetlenie oraz napis LOVE. Goście, wychodzący z wesela mówili, ze nigdy tak dobrze, nie bawili się na weselu i w życiu by się nie spodziewali, ze DJ będzie 100 razy lepszy od orkiestry❤Dawid jesteś WIELKI!!!!❤ Bardzo dziękujeeeemy!!!

2 tygodnie temu

N

Natalia

Bardzo polecam Pana Dawida jako DJ na wesele. Impreza była super. Muzyka idealnie dobrana, zabawy z klasą, przemówienia po angielsku, oświetlenie i sprzęt profesjonalny. Goście gratulowali wyboru DJ! Jeszcze raz polecam i dziękuję za ten dzień.

1 miesiąc temu

MF

Marta F

REWELACJA !!! :) :) :) :) Wybór Dawida był najlepszą decyzją, jaką mogliśmy podjąć ! :) :) :) Jest to niesamowicie pozytywny człowiek, bardzo otwarty i kontaktowy. Na weselu nie musieliśmy się martwić dosłownie o nic - Dawid współpracował z obsługą sali, kamerzystą i fotografem :) Fantastycznie prowadził zabawę, trafiał w gusta muzyczne każdej grupy wiekowej :) parkiet cały czas był pełny :) :) :) nawet starsze towarzystwo, które na ogół nie wyobraża sobie wesela bez kapeli było zachwycone :) wszyscy goście doskonale się bawili do białego rana :) polecamy Dawida z czystym sumieniem i mamy nadzieję, że jeszcze niejednokrotnie będzie nam dane bawić się na weselu, które poprowadzi :) Dawid, jeszcze raz bardzo, bardzo dziękujemy !!! :)

2 miesiące temu

SD

Sandra D

Goraco polecamy! Dawid poprowadzil nasze dwujezyczne wesele na medal. Goscie swietnie sie bawili. Muzyka byla dobrana idealnie do naszych potrzeb I oczekiwan. Bogata oferta z dymami, Bankami, napisem love....wszystko w cenie. Na prawde warto. Kontakt z Dawidem byl super latwy I szybki, zadne pytanie nie zostalo bez odpowiedz, I zadna decyzja nie byla podjeta bez wczesniejszej konsultacji. Dziekujemy bardzo!

2 miesiące temu

avatar

Dariusz B

We had Dawid Djing at our wedding last year and he really amazed us and all our guests. Our communications with him were great, and we sent him song requests prior to the day and he really showed what a Polish wedding could be. We have so many friends and family coming up to us and saying how much fun they had at the wedding and this was thanks to Dawid. Many said it was the best wedding reception they've been to, because you know, Polish wedding receptions are noon till dawn with food, drink and dancing throughout. He played all sorts of genres and knew what people liked and this was great! Finally the rising Sun let us know it was time to sleep. Dawid is a great guy, amazing talent, professional and unforgettable. 10 out of 5 stars! D.J. Dawid gral muzyke na naszym ślubie w zeszłym roku i naprawdę zadziwił nas i wszystkich naszych gości. Nasza komunikacja z nim była świetna, wysłaliśmy mu prośby o piosenki przed uroczystością, a on naprawdę pokazał, czym może być polskie wesele. Wielu naszych przyjaciół i rodziny, którzy przyszli do nas powiedzieli, ile radości mieli na weselu, a to dzięki Dawidowi. Wiele osób twierdziło, że było to najlepsze przyjęcie weselne, ponieważ, jak wiadomo, polskie przyjęcia weselne trwają od południa do ​późnych godzin nocnych z jedzeniem, piciem i tańcami. Grał różne rodzaje muzyki i wiedział, co ludzie lubią, i to było świetne! W końcu wschodzące słońce przypomniało nam, że pora spać. Wspaniały człowiek, wielki talent, profesjonalny i niezapomniany. Dziesięć na pięć gdwiazdek!!

8 miesięcy temu

NI

Natalia I

Gorąco polecamy współpracę z Dawidem. Nasze wesele nie było pierwszym na którym bawiliśmy się pod jego kierownictwem i mamy nadzieję, że nie ostatnim. Dawid jest osobą bardzo kontaktową, otwartą na współpracę, nowe pomysły. Posiada nowoczesny sprzęt, masę świateł w bardzo atrakcyjnej cenie. Co jest jego wielką zaletą? My jako Para Młoda w trakcie wesela nie musieliśmy się kompletnie martwić harmonogramem wesela. Był wszędzie, wszystko wiedział, dogadał się z obsługą sali i sam nas pilnował byśmy o niczym nie zapomnieli. Grał do ostatniej żywej duszy na parkiecie. Jeśli chodzi o opinie Naszych Gości: wytańczyli się za wsze czasy, brali udział w nowych zabawach, gadżety i zabawa z przebraniami była hitem. Dzięki Dawidowi Nasze wesele było najlepszą imprezą w jakiej miałam okazję wziąć udział. Pozdrawiamy Natalia i Łukasz

1 rok temu

JW

Jolanta W

Bardzo serdecznie polecamy! Świetna zabawa i dla młodszych i dla starszych! Nawet dzieci obecne na weselu świetnie się bawiły :)! Kontakt z Dawidem także świetny Z czystym sumieniem polecamy :)!

1 rok temu

D

Dominika&Paweł

Dla nas wybór Dawida na DJ’a naszej imprezy weselnej to był strzał w 10! Dawid poprowadził muzycznie wesele na którym bawiliśmy się po prostu doskonale. Dawid świetnie balansował między muzyką dla młodych jak i dla nieco starszych. Nasi goście zapełniali szybko parkiet, a najwięcej zabawy mieli przy zakładaniu masek, peruk i innych dodatków :) Bardzo dużo otrzymaliśmy ciepłych słów co do świetnej muzyki, co było dla nas wzruszające i radosne. Od pierwszego spotkania czuliśmy zaangażowanie i opiekę ze strony Dawida, u którego widać doświadczenie jak i duży zapał do pracy. Dawid wziął pod uwagę nasze uwagi, być cierpliwy i chętny podsuwał swoje pomysły. Jego uśmiech napawał nas jeszcze większym spokojem, wiedzieliśmy, że prowadzenie zabawy jest tym co Dawid lubi robić, po prostu wiedzieliśmy, że ‘jesteśmy w najlepszych rękach’. Dawid jeszcze raz bardzo bardzo dziękujemy! Cieszymy się, że uświetniłeś nasz dzień! :) Dominika&Paweł

2 lata temu

avatar

Weronika I

Dawid jest niesamowicie pozytywnym człowiekiem a jednocześnie profesjonalistą w każdym calu. Wybraliśmy go przypadkowo, ale tej decyzji ani przez chwilę nie żałowaliśmy. Bardzo łatwo było się z nim dogadać. Wysłuchał każdej naszej propozycji i doradzał jak najlepiej wszystko zorganizować. W dniu ślubu świetnie prowadził imprezę, ogarniał konkursy (także w języku angielskim). Wszystko się odbywąło w zabawnej formie bez chamskich podtekstów. Jeżeli chodzi o muzykę, to dostosowywał ją na bieżąco, tańczyli wszyscy, nawet najwięksi sztywniaki. W ofercie posiada także oświetlenie, dużo różnych zabawnych gadżetów i piękne drewniane literki, które zrobiły na wszystkich wrażenie. Z czystym sumieniem polecamy Dawida! Jest mega fajny i na pewno nie pożałujecie. Bardzo mu dziękujemy!!! Weronika i Michał:)

2 lata temu

KP

Karolina P

Przyznam szczerze, że DJ wybraliśmy w ciemno, kolega męża miał go na swoim weselu, polecił Dawida, zadzwoniliśmy i zdecydowaliśmy się i to był strzał w dziesiątkę ! Bardzo sympatyczny i konkretny. Przedstawił różne zabawy, atrakcje i pomógł zaplanować zabawę. Goście bardzo chwalili i tańczyli do białego rana. Współpracuje z różnymi muzykami. Na naszym weselu była saksofonistka, która dodała charakteru. Dzwonić , rezerwować usługi Dawida i być spokojnym, muzyka na pewno będzie świetna.

2 lata temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Możliwość uczestniczenia i współtworzenia klimatu najważniejszym przyjęciu w życiu dla Par Młodych

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Jako DJ klubowy zostałem poproszony o zagranie na przyjęciu weselnym. Okazało się że i z mikrofonem daję radę :)

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

10 lat

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Piooner, ElectroVoice, Apple, Shure, Showtec, ADJ, Beamz, LightMagic

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Pierwszym zapełnieniu parkietu, kiedy ludzie, którzy sceptycznie podchodzili do DJa przekonują się że nie gra "umca, umca" Kiedy para młoda chce np. zabawy z gadżetami do przegrania, albo jakieś nowocześniejsze utwory - i widok szalejących przedstawicieli starszego pokolenia

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Parę godzin przygotowania, rozłożenia, kilkanaście godzin grania i prowadzenia, zwijanie i sprawdzanie sprzętu

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Nagłośnienie, oświetlenie, prowadzenie, oprawa muzyczna

Jaki jest Twój styl?

Energicznie, elegancko, ale na luzie i nie sztywno. Mam nikogo nie urażać, ani nie kompromitować podczas zabaw

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Radość i wesołość

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Każdy w którym miałem przyjemność prowadzić - może gdyby się zdarzyło, że para młoda jest zmuszana do ślubu i to widać, ale na szczęście mnie to omijało

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Za długo by wymieniać, ale przeglądając zdjęcia rzadko znika mi uśmiech z twarzy na myśl o "tamtym" szaleństwie

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

wesołymi, otwartymi na propozycję, trochę szalonymi

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

wesela mieszane - kiedy goście ze Stanów pytali jak to my Polacy tak możemy całą noc... albo goście z Hiszpanii - czy my tak zawsze mamy na weselach dużo Latino? Wszystkie kciuki w górę od tańczących gości, Różnego rodzaju "wyzwania" - "Pan panie DJ padnie przed nami"... 7 ran... "ok - zgodzimy się na remis" :)

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Do której gram? - dopóki para młoda nie powie - "kończ Waść" :)

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

można to kochać, albo nienawidzić - jeżeli nie zauważą w DJ/Zespole pasji i radości z rozmowy z Parą młodą niech szukają dalej

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

zaufanie że da z siebie 200%, bo on może mieć następne zlecenie, a para młoda ślub ma jeden

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

elastyczność, reakcyjność na to co się dzieje na parkiecie, repertuar - mogę zagrać 3 wesela pod rząd i różni goście dostaną coś zupełnie innego, a i tak wszyscy się wybawią

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Bo uwielbiam to co robię, bo pomagam parom młodym przemyśleć różne elementy wesela, ale niczego z góry nie zakładam i staram się być takim "Mistrzem Ceremonii" Ich przyjęcia

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

profesjonalnym sprzętem, fantastycznym oświetleniem, którego dobór konsultowany był z fotografami i kamerzystami, estetyczną DJką i brakiem reklam

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Za dużo ich było, żeby wymienić :)

Polecani z kategorii dj na wesele

Manufaktura Imprez
Manufaktura Imprez Kraków
(15)
Zobacz profil
DJ.MARCIN KRUK.DJ.ŁUKASZ.BIAŁAS
DJ.MARCIN KRUK.DJ.ŁUKASZ.BIAŁAS Kraków
Zobacz profil
GMusic4You Grzegorz Molendys
GMusic4You Grzegorz Molendys Kraków
(15)
Zobacz profil
Dj Felipe - Dj/Wodzirej
Dj Felipe - Dj/Wodzirej Kraków
Zobacz profil

Inspiracje ślubne

Zobacz Dj-ów w Twoim województwie: