DJ nova-Q - wesele PL i międzynarodowe ENG GER FR ESP IT RUS

Tomasz

DJ nova-Q - wesele PL i międzynarodowe ENG GER FR ESP IT RUS

(48)
Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

DJ nova-Q na wesele polskie i międzynarodowe.

Ogromne doświadczenie w obsłudze muzycznej i prowadzeniu wesel polskich, międzynarodowych, multikulturowych, również w stylach doprecyzowanych: alternatywne, urban wedding, slow wedding, wesel plenerowych, rustykalnych, bankietowych, tematycznych

Profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy korespondujący z indywidualnym charakterem i stylem miejsca, w którym organizowane jest wydarzenie.
Przepastna biblioteka muzyczna zawierająca wszystkie style i nurty muzyczne (z wyłączeniem tych "niedobrych").
Możliwość moderacji wesela w dodatkowym języku obcym (angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, portugalski, rosyjski)
Dodatkowe atrakcje: dym ciężki, lekki, bańki mydlane, projektor + ekran
Realizacja dodatkowego nagłośnienia oraz indywidualnej oprawy muzycznej ceremonii ślubu plenerowego (urzędowego/humanistycznego).

Preferowana wstępna forma kontaktu: 724-206-000 / [email protected]

PRZEDZIAŁ CENOWY

4500 zł - 7000 zł

RODZAJ MUZYKI

Disco

Jazz

Klasyczna

Lata 70’ 80’ 90’

Latino

Polskie

Pop

Rock

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Ciężki dym

Wesele dwujęzyczne

Własne oświetlenie

WYRÓŻNIENIA

Wedding.pl Wybór Par Młodych 2022 Wedding.pl Wybór Par Młodych 2021 Wedding.pl Wybór Par Młodych 2020

Oferta - DJ nova-Q

Oprawa muzyczna wesela

4500 zł - 7000 zł

Poprawiny

2500 zł - 3500 zł

Opinie - DJ nova-Q

4.99

48 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość muzyki

Ceny

Atmosfera

A

Aleksandra

Doświadczenie i profesjonalizm Tomka sprawiły, że nie mieliśmy wątpliwości co do tego, że świetnie poprowadzi nasze wesele. Lista utworów była ułożona w taki sposób, że na parkiecie bawił się każdy, bez względu na wiek, czy gusta muzyczne. Kontakt oraz ustalanie wszelkich szczegółów przebiegał bardzo swobodnie, w razie wątpliwości Tomek służył radą, ale nigdy nie narzucał swojego zdania. Jest bardzo utalentowaną, sympatyczną, a przy tym skromną osobą. Jego styl i charakter podbiły serca nasze i naszych gości!

2 miesiące temu

MM

Magdalena M

Polecam gorąco parom, które szukają DJa na wesele, na którym nie chcą disco polo i preferują kawałki taneczne w innym stylu. Tomek doskonale wyczuł gust nasz i naszych gości - puszczał kawałki idealnie do siebie dopasowane w blokach o dobrej długości, bo przecież po tańcu trzeba chwilę odpocząć ;) Kontakt i porady, które usłyszeliśmy od Tomka także na duży plus. Warto też wspomnieć, że to, jak prezetnuje się Tomek i całe jego stanowisko DJa nie jest przypadkowe; wszystko wygląda bardzo stylowo :)

3 miesiące temu

MM

Michał M

Tomek to świetny DJ i przemiły człowiek. Prowadził zabawy z pełną kulturą i poszanowaniem godności ludzkiej i doskonale wyczuwał nastroje na parkiecie.

3 miesiące temu

ST

Szymon T

Jak wesele to tylko z Dj’em Tomkiem! Razem z żoną jesteśmy pod wrażeniem i bardzo zadowoleni z pracy jaką wykonał Pan Tomek. Świetny dobór muzyki, fajne pomysły na zabawy i przebieg wesela, elastyczność kiedy coś nie idzie według planu, świetny kontakt przed i w trakcie wesela. Wszyscy goście, oczywiście razem z nami, rewelacyjnie się bawili razem z Dj’em Tomkiem. Gorąco polecamy i na pewno skorzystamy jeszcze z usług! Adrianna i Szymon

3 miesiące temu

MP

Małgorzata P

Od ponad dwóch tygodni zbieram się do napisania opinii ale ciagle brak mi słów aby wyrazić swoje zadowolenie z pracy Tomka na naszym weselu. Przede wszystkim widać, ze praca Dj-a jest jego pasją i robi to z największa przyjemnością i profesjonalizmem. Kolejna rzecz to kontakt przed i po podpisaniu umowy - natychmiastowy. Tomek od razu był gotowy odpowiedzieć na nasze pytania lub doradzić nam w wielu kwestiach i zawsze punktualny na nasze rozmowy przez kamerkę z racji dużej odległości. Chcieliśmy aby na naszym weselu pojawiały się przeboje lat 80 oraz stare polskie przeboje i tak było. Tomek, dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiedział co w danym momencie puścić aby parkiet pękał w szwach. W sytuacjach nieprzewidzianych świetnie improwizował aby nam pomoc. I ostatnia rzecz Tomek jest po prostu otwartym, miłym i ciepłym człowiekiem. Polecam go wszystkim zaręczonym 😇 Minęło już ponad dwa tygodnie od wesela a goście nadal dzwonią i chwalą naszą oprawę muzyczną. Dzięki Tomku, był ogień !!!🤘🏻

4 miesiące temu

M

Małgosia

Tomek to prawdziwy profesjonalista - świetnie przygotowany muzycznie i wizualnie, kontaktowy, z klasą i poczuciem humoru :) Bawiliśmy się razem do białego rana przy największych hitach, wzbogacając repertuar o dedykacje i ustalone wcześniej ulubione piosenki :) Goście czuli się doskonale! Z całego serca polecamy z mężem i mamą ;)) Pozdrawiamy raz jeszcze i mamy nadzieję na kolejne spotkanie! Małgosia i Michał :)

4 miesiące temu

MS

Mateusz S

Bardzo gorąco polecam tego DJ'a Tomek jest żywiołowy, pełen energii, ugodowy, bardzo sympatyczny i, przede wszystkim, profesjonalny. Dzięki niemu, nasze wesele udało się idealnie i bawiło się na nim zarówno pokolenie naszych dziadków, rodziców, jak i nasi przyjaciele a także dzieci. Świetnie prowadzone bloki muzyczne, genialne wyczucie gości, umiejętność wyciągnięcia każdego na parkiet: to wszystko u Tomka jest w pakiecie :) Bardzo serdecznie polecam :)

4 miesiące temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Chyba od wystarczająco dawna aby podejmować nawet najtrudniejsze wyzwania weselne. Czas to pojęcie względne i nie rozpatruję swojego doświadczenia w kontekście lat grania. Ciągle czuję pasję do muzyki i ekscytację przed każdym eventem. Mam nadzieję, że tak pozostanie.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Przede wszystkim jest to pewna forma przyjacielskiego kontraktu, którą zawieram z moimi klientami i polegająca na pełnym zaangażowaniu i wsparciu na każdym etapie współpracy zarówno przedweselnej i w trakcie samego wydarzenia. Państwo młodzi mogą na mnie liczyć nie tylko w kwestiach muzycznych i stricte technicznych, ale również jako pewien zasób „know how” realizacji ważnych punktów tego dnia.

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Państwo młodzi przygotowywali piękne tango argentyńskie na swój pierwszy taniec przez kilka tygodni przed weselem. Ostatecznie w dniu przyjęcia okazało się, że stres jest tak duży, że nie są w stanie go zatańczyć w tak przygotowanej formie. Informację o tej sytuacji otrzymałem na godzinę przed ich wejściem na parkiet od rozdygotanej Panny Młodej. A jak zakończyła się ta dramatyczna sytuacja? Przepięknie! Pierwszy taniec się odbył, choć w nieco innej formie i nikt oprócz mnie i państwa młodych nie wiedział, że miało być inaczej ;-)

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Każda Para jest inna i zwraca uwagę na inne wyzwania weselne. Zanim zdecydują się na moją ofertę odpowiadam na wszelkie ich wątpliwości tak aby nikt w tym ważnym dniu nie czuł się rozczarowany.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

4 podstawowe elementy to: - profesjonalne nagłośnienie dostosowane do gabarytów przestrzeni weselnej - efektowne oświetlenie dobrane odpowiednio do charakteru i klimatu miejsca wesela - doskonała muzyka taneczna + muzyka "tła" - prowadzenie wesela (konferansjerka, moderacja, animacje) Elementy fakultatywne: - dodatkowa moderacja w języku obcym dla wesel międzynarodowych - pierwszy taniec w chmurach - dym lekki - wytwornica baniek mydlanych - projektor multimedialny z ekranem

Z jakim wyprzedzeniem Para Młoda powinna zarezerwować u Ciebie termin?

Jeśli organizujecie event „na szybko” to polecam wybór dnia w tygodniu (pon-czw). Jeśli zależy Wam na wymarzonej czerwcowej sobocie czy wrześniowym piątku to rok / dwa przed datą warto o nią zapytać. Oczywiście zdarza się, że pewne daty „uwalniają się” w trakcie sezonu i wówczas są dostępne. Daty pozasezonowe (listopad-marzec) są do wzięcia nawet na kilka miesięcy przed.

Czy dajesz możliwość ustalenia lub modyfikacji repertuaru?

Klienci zawsze mają wpływ na emitowany repertuar. Może mieć on większy lub mniejszy zakres. Czasem jest to kilkanaście propozycji, a czasem cała lista tematów muzycznych, którymi mogę się inspirować. Tak czy inaczej macie wpływ na to co będzie serwowane i jaki klimat uzyska Wasz Wielki Dzień.

Jakie wymagania techniczne musi spełniać miejsce wesela?

Minimalne wymagania techniczne to 6m2 wolnej przestrzeni oraz gniazdko 230V na wyłączność ;-) Stanowisko DJ-skie stanowi pewną integralną formę wizualną i dobrze jest móc je wyeksponować. Jestem jednak elastyczny i odnajdę się również w butikowych przestrzeniach.

Czy poza samą muzyką organizujesz też zabawy weselne?

Jeśli tylko Państwo Młodzi sobie tego życzą to oczywiście tak. Posiadam pewien skrypt proponowanych form i można wybrać te najbardziej dla nas atrakcyjne. Zawsze jednak unikam przaśności i dwuznaczności.

Do której godziny przeważnie grasz na weselu?

Najczęściej jest to godzina 3-4 nad ranem, ale decyzja co do zakończenia przyjęcia zawsze należy do organizatora oczywiście w porozumieniu ze mną. Zdarzały się wesela do 7 nad ranem…

Kontakt - DJ nova-Q

DJ nova-Q - wesele PL i międzynarodowe ENG GER FR ESP IT RUS

website facebook instagram

Katowice

171 km od Wrocławia

71 km od Krakowa

261 km od Warszawy

49 km od Bielsko-Białej

22 km od Bytomia

62 km od Częstochowy

28 km od Gliwic

270 km od Lublina

172 km od Łodzi

278 km od Poznania

214 km od Rzeszowa

430 km od Bydgoszcz

Zobacz Dj-ów w Twoim województwie: