DJ Jakub - WESELE ZE ZNAKOMITĄ MUZYKĄ I ATMOSFERĄ! (JUBILEUSZE, IMPREZY FIRMOWE ...)

Jakub Stróżniak

DJ Jakub - WESELE ZE ZNAKOMITĄ MUZYKĄ I ATMOSFERĄ! (JUBILEUSZE, IMPREZY FIRMOWE ...)

(1)

Od 15 lat zajmuję się prowadzeniem imprez okolicznościowych. Oferuję kompleksową obsługę muzyczną wesela oraz poprawin. Posiadam wysokiej klasy nagłośnienie oraz oświetlenie, a co najważniejsze doświadczenie, pasję i wielką przyjemność z pracy którą wykonuję! :) Występuję na różnego typu imprezach: Jubileusze, Wesela, Bankiety, Imprezy Firmowe. Świetnie czuję się pracując z mikrofonem. Na życzenie prowadzę konkursy oraz zabawy weselne. Umiejętnie miksuję hity lat 70, 80 i 90-tych ze współczesną muzyką, zawsze myśląc o tym co dzieje się na parkiecie! Mam obszerną wiedzę na temat muzyki, dzięki temu potrafię odpowiednio dostosować ją do odbiorców. Oczywiście repertuar i przebieg imprezy ustalam z każdym indywidualnie, także zawsze wychodzę z propozycją stworzenia waszej ulubionej playlisty. Jestem również absolwentem realizacji dźwięku i zajmuję się wynajmem oraz obsługą sprzętu nagłośnieniowego i oświetleniowego.

Zapraszam do współpracy! :)
Jakub Stróżniak

2000 zł - 4000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

RODZAJ MUZYKI

Jazz

Lata 70’ 80’ 90’

Latino

Polskie

Pop

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Ciężki dym

Oferta

Oprawa muzyczna wesela

2000 zł - 3500 zł

Moja oferta jest bardzo obszerna, proponuję wiele dodatkowych atrakcji: m.in taniec w chmurach czyli ciężki dym, dekorację sali oświetleniem led, wytwornice baniek, dymiarkę, telewizory lcd, projektory multimedialne czy występy w duecie z saksofonistą!

Przez ponad 5 lat współpracowałem z ,,Scena i Restauracja WAGA,, w samym sercu Starego Rynku w Poznaniu, gdzie prowadziłem wesela, bankiety czy imprezy firmowe. Miałem również przyjemność pracować jako rezydent klubów: Pacha Poznań, Terminal Club, Alcatraz, Malibu Bar, Stara Piekarnia, Dom Vikingów. Występowałem na imprezach dla takich firm jak m.in: Casinos Poland, Karlik Jaguar, Volkswagen Poznań, Seat Polska, Nissan Polody, Wrigley, Lewiatan, Warta Glass, Europol, PGNiG oraz wielu innych ...


Zapraszam do współpracy!
DJ Jakub - Jakub Stróżniak

Poprawiny

800 zł - 1200 zł

Opinie

5.0

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość muzyki

Ceny

Atmosfera

MI

Magda I

Super Dj Na wesele :) Wszyscy świetnie sie bawili gdy impreze prowadził Dj Jakub. Jestesmy bardzo zadowoleni. Polecamy i Dziekujemy!

10 miesięcy temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Pozytywną atmosferę i oczywiście muzykę wokół której kręci się moje życie zawodowe.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Praktycznie tak długo jak pracuję jako DJ, a gram zawodowo od 16 roku życia mam styczność z uroczystościami weselnymi ponieważ nawet jak grałem w klubach to polecano mnie na wesela.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Jestem z wykształcenia realizatorem dźwięku dlatego nie mógłbym pracować na słabym sprzęcie. Nagłośnienie jest dużej mocy i składa się z głośników szerokopasmowych oraz subwooferów a producenci tego sprzętu to cenione firmy na rynku muzycznym. Oświetlenie oczywiście ledowe w wersji podstawowej wystarcza na imprezy do 200 osób.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Pewnie nie będę oryginalny ale jest to pierwszy taniec :). Lubię powitanie gości i zapraszenie pary młodej na parkiet. Rozpoczęcie ma coś w sobie wyjątkowego, taka adrenalinka i skupienie aby wszystko wyszło idealnie .... :)

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

W podstawowej ofercie a dokładniej cenie jest zawarte nagłośnienie i oświetlenie oraz prowadzenie wesela (konkursy, zapraszanie gości na parkiet, informowanie o atrakcjach przygotowanych przez parę młodą itd.). W cenę zawszę wliczam również koszt dojazdu.

Jaki jest Twój styl?

Jako DJ grałem już w szkole podstawowej dlatego wyczucie i doświadczenie jakie posiadam pozwoliły mi wykreować własny styl. Oczywiście nie ingeruje zbytnio w takie uroczystości jak wesele ponieważ to nie ja jestem w centrum zainteresowania. Na pewno stwarzam ciepłą i przyjemną atmosferę prowadząc wesele przez mikrofon. To dla mnie ważny element!

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Nigdy nie zapomnę jak na koniec wesela podeszła do mnie panna młoda i z wdzięczności się rozpłakała. Sam się wtedy wzruszyłem i dlatego nie zapomnę tego do końca życia ... :)

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Najczęściej oprócz wysokości stawki wynagrodzenia pytają aktualnie o długość przerw miedzy setami muzycznymi. Zawsze biorę pod uwagę to jak goście reagują na muzykę, obserwuję ich zaangażowanie i chęci. Na tej podstawie dobieram długości setów i przerw.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Uważam że jak w każdym zawodzie trzeba przejść długą drogę aby móc oferować oprawę muzyczną i konferansjerską na odpowiednim poziomie. Trzeba również kochać to co się robi i ciągle się rozwijać. Może nie będę skromny ale napiszę prawdę. Jestem jak prezes firmy który zaczynał od zera :). Pokonałem wiele barier i poświęciłem bardzo dużo aby znaleźć się w tym miejscu w którym jestem. Dlatego czuję się pewnie w tym co robię i wiem że nie zawiodę moich przyszłych klientów.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Myślę że jak w każdym zawodzie najważniejsze jest doświadczenie. Następnie osobiście szukałbym pozytywnej osoby, pasjonata i profesjonalisty. Wiem że na podstawie oferty często nie da się tego wywnioskować ale na spotkaniu już wiele może się wyjaśnić.Kolejna kwestia to podstawowe umiejętności miksowania. DJ bez poczucia rytmu to jak pisarz bez umiejętności pisania ... :)

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Moją najmocniejszą stroną na pewno jest wyczucie, czyli umiejętność zachowania się w każdej sytuacji na scenie czy podczas miksowania muzyki.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Kocham to co robię! Mam ogromne doświadczenie zawodowe i jestem elastyczny :). Nie stawiam warunków tylko proponuję najlepsze rozwiązanie dla par młodych. Lubię wiedzieć wszystko co dotyczy mojej pracy dlatego angażuję się w każde przygotowanie do uroczystości weselnej. Uwielbiam miksować muzykę oraz prowadzić imprezy przez mikrofon, podobno robię to na prawdę dobrze !!! :)

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Najważniejsza jest osoba która bierze na barki całą odpowiedzialność za oprawę muzyczną i prowadzenie wesela, sprzęt może być na milion dolarów, bez odpowiedniej osoby i bez odpowiednich umiejętności i tak nie będzie potrzebny ... JESTEM PRAWDZIWY, TO MNIE WYRÓŻNIA! :)

Polecani z kategorii dj na wesele

BigSound - Mateusz Koźlak
BigSound - Mateusz Koźlak Poznań
Zobacz profil
Dj Mateusz Drobiński
Dj Mateusz Drobiński Poznań
Zobacz profil
DJ Siminiak
DJ Siminiak Poznań
(5)
Zobacz profil
DJ MixMash
DJ MixMash Ostrów Wielkopolski
(28)
Zobacz profil

Inspiracje ślubne

Zobacz Dj-ów w Twoim województwie: