DJ/Wodzirej - Oprawa Imprez Majewski

Łukasz

DJ/Wodzirej - Oprawa Imprez Majewski

O nas

Marzycie o idealnym i niezapomnianym weselu? Szukacie niepowtarzalnych i kreatywnych pomysłów, które zapadną w pamięć wszystkim Gościom? Zajmiemy się tym.

W profesjonalny sposób zadbamy o oprawę muzyczną, oświetleniową, poprowadzenie Waszego wyjątkowego przyjęcia, a także o dodatkowe atrakcje, które zrobią na Gościach niesamowite wrażenie. Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Najpierw poznajemy Wasze potrzeby, a następnie przechodzimy do działania. Tak, by spełnić Wasze wymagania, a także, by zadbać o to, żeby Wasze wesele było niepowtarzalne, magiczne i jedyne w swoim rodzaju.

Dbamy nie tylko o to, by podczas Waszego wesela z głośników było słychać Waszą wymarzoną muzykę, ale także o to, by atmosfera, nastrój oraz samopoczucie Wasze i Waszych Gości były idealne. Repertuar muzyczny dostosujemy do rodzaju imprezy oraz do Waszych potrzeb i upodobań. Dobierzemy odpowiednie światło, które stworzy nastrój i niepowtarzalny klimat, a także zadbamy o dodatkowe atrakcje, które uświetnią Wasze wydarzenie.

Poza oprawą muzyczną i prowadzeniem imprezy w naszej ofercie znajdziecie również:
*Ciężki dym - Taniec w chmurach
*Napis LOVE (LED RGBW)
*Pistolet CO2
*Dekoracja sali światłem
*Personalizowaną projekcję GOBO
*Wyrzutnie konfetti
*Fontanny pirotechniczne
*Wytwornice baniek mydlanych
*Projektor multimedialny
*Nagłośnienie zaślubin plenerowych
*Konferansjer ENG i DE

Dobra muzyka, animacje oraz wysokiej klasy prowadzący to nie wszystko... dużą uwagę przywiązujemy również do strony technicznej... Dysponujemy profesjonalnym zestawem nagłośnieniowym, dobieranym odpowiednio do ilości gości oraz wielkości sali, na której będziemy świętować ten ważny dzień. Szeroki wachlarz sprzętu oświetleniowego oraz estetyczne stanowisko dj pozwoli nam bez problemu dostosować się do wydarzeń w stylu rustykalnym, industrialnym lub np. glamour.

RODZAJ MUZYKI

Disco

Lata 70’ 80’ 90’

Latino

Polskie

Pop

Rock

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Ciężki dym

Wesele dwujęzyczne

Własne oświetlenie

Opinie - DJ/Wodzirej - Oprawa Imprez Majewski

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Kontakt - DJ/Wodzirej - Oprawa Imprez Majewski

DJ/Wodzirej - Oprawa Imprez Majewski

Gorzów Wielkopolski

Poniedziałek

09:00 -21:00

Wtorek

09:00 -21:00

Środa

09:00 -21:00

Czwartek

09:00 -21:00

Piątek

09:00 -17:00

Sobota

09:00 -17:00

Zobacz Dj-ów w Twoim województwie: