DJ Wodzirej Wolfi

Adam Wolff

DJ Wodzirej Wolfi

(5)
Pokaż telefon

Jestem pozytywną osobą i właśnie dlatego staram się, aby goście bawili się do białego rana. Są w życiu chwile, które możemy przeżyć tylko raz i warto zadbać o profesjonalną oprawę imprezy. Możecie być pewni, że wasi najbliżsi zapamiętają to wydarzenie na bardzo długo!

Oferta

Oprawa muzyczna wesela

Opinie

5.0

5 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość muzyki

Ceny

Atmosfera

KB

Karolina B

Polecamy to za mało powiedziane ! Adam i Oskar robią tak przekozacką robotę , ze to głowa mała! Wszystkie przyszłe pary młode , nawet się nie zastanawiacie tylko próbujcie wbić się w terminy tych dwóch wulkanów energii ! Zaangażowanie , super pomysły , mega pasja i komunikatywność ze wszystkimi gośćmi! Super żart i przede wszystkim ogromny profesjonalizm ! Wesele z nimi to najlepsze na co mogliśmy się zdecydować❤️❤️ Ogromnie polecamy i jeszcze raz ogromne DZIĘKI !!!

2 miesiące temu

KW

Katarzyna W

Najlepszy Dj na świecie! Cały repertuar oraz zabawy dobrane ze smakiem i wyczuciem. Wszyscy goście bawili się świetnie. Były nawet momenty kiedy stoły były zupełnie puste a wszyscy na parkiecie. Perfekcyjnie prowadzona konferansjerka zachęcająca gości do aktywnego udziału w zabawach weselnych. Polecamy również dodatki oferowane przez DJa Wolfiego. Mieliśmy fotolustro, które zrobiło furorę a nam dało super pamiątkę w postaci księgi gości ze zdjęciami. Nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszego wesela a bez tak profesjonalnej oprawy muzycznej i świetlnej nie było by to możliwe. DZIĘKUJEMY!!!!!!

3 miesiące temu

DI

Dominika I

Gdy goscie dowiedzieli sie, ze zamiast orkiesty bedzie Dj mieli skwaszone miny, az do momenty gdy zobaczyli profesjonalizm i zaangażowanie Dj Wolfie\'go ! Dzieki doborze muzyki, zabaw na naszym weselu nie spotkalo sie minuty ziewajacych buź. Prosby o namiar na Pana Adama przeszły nasze najsmielsze oczekiwania ❗ z reka na sercu przy ponownym wyborze nie zastanawiala bym sie dwa razy! Czlowiek z pasja i pozytywna energia ! Polecamy z calego serducha Dominika i Krystian

1 rok temu

MP

Marta P

Wolfi to najlepszy DJ jakiego znam, z czystym sumieniem polecam go wszystkim ;) Bardzo dziękujemy za wpaniałe poprowadzenie wesela. Potrafi dopaswać repertuar do młodszych jak i starszych gości! Tylko z Wolfim zabawa może trwać do białego rana! ;)) Dziękujemy :)

2 lata temu

KG

Karol G

Po długich poszukiwaniach, kiedy większość polecanych nam przed ślubem wodzirejów okazała się mieć zarezerwowane terminy, trafiliśmy na Adama. Po weselu i poprawinach mogę tylko powiedzieć, że był to strzał w dziesiątkę. Począwszy od pierwszego kontaktu, poprzez wszelkie ustalenia co do muzyki czy zabaw mieliśmy wrażenie, że rozmawiamy z profesjonalistami. Nie było najmniejszego problemu jeżeli chodzi o jakiekolwiek sprawy organizacyjne. Co do samego prowadzenia wesela i poprawin to możemy mówić tylko w superlatywach. Goście i my bawiliśmy się super, nie było nikogo kto byłby niezadowolony. Praktycznie każdy z kim rozmawialiśmy po tym weekendzie bardzo mocno zachwalał Adama i Oskara. Kilkoro znajomych którzy dopiero przygotowują się do ślubu brało od nas kontakt do chłopaków, a to chyba o czymś świadczy. Dla mnie momentem w którym zrozumiałem jak dobrze wybraliśmy wodzireja była godzina 5 nad ranem kiedy to na sali został tylko mój świadek ze swoją partnerką oraz Adam z Oskarem którzy mieli jeszcze energię się bawić, między innymi chodząc na rękach (!). Nieskończona energia ;) Wszystkim bardzo polecamy!

2 lata temu

Kontakt

DJ Wodzirej Wolfi

website facebook youtube

Bydgoszcz

Inspiracje ślubne

Zobacz Dj-ów w Twoim województwie: