DJ Johny

Jan Ziarnik

DJ Johny

Czajki 17, Łowicz

(4)

O nas

DJ-Johny.Duet Muzyczny z Łowicza
Gramy w Dwie Osoby na Terenie Całej Polski. Muzyka na życzenie Klienta.
Nasza praca nie sprowadza się tylko do typowego DJ-a odtwarzania muzyki , ale dodatkowo gramy na akordeonie,bębnie z tamburyno, klawiszach i śpiewamy na parkiecie oraz za Stołami Bawiąc Biesiadnymi Piosenkami Gości.Np.Hej Sokoły,Gdybym Miał Gitarę... przeplatając to z odtwarzaniem muzyki i prowadzeniem zabaw np.Jedzie Pociąg z daleka... co zdecydowanie podnosi jakość Naszej usługi .Na życzenie,U Pani Młodej pod Domem Gramy marsza na Powitanie Pana Młodego i Jego Gości oraz do Błogosławieństwa przez Rodziców.
Po Uroczystości Zaślubin ,przed Salą Weselną Witamy Marszem Państwa Młodych i Wszystkich Gości. Toast za Zdrowie. ( Akordeon,Bęben,Tamburyno )
Profesjonalne nagłośnienie,oświetlenie laserowe i ledowe wytwornice dymu, sposób prowadzenia uroczystości plus kilkanaście lat doświadczenia , a przy tym atrakcyjna cena gwarantuje 100% Państwa Zadowolenia. Na życzenie Saksofon.

Oferta - DJ Johny

Oprawa muzyczna wesela

2500 zł

Poprawiny

800 zł - 1000 zł

Opinie - DJ Johny

5

4 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość muzyki

Ceny

Atmosfera

MS

Mariusz S

Ogromne podziękowania za świetną oprawę muzyczną do białego rana dla DJ-Johny.Duet z Łowicza. Panowie Jesteście świetni :) ukłony w Waszą stronę. Goście bawili się Mega Super dzięki Wam :) Dobra muzyka, piosenki dobrane odpowiednio do wieku Gości, zabawne konkursy, przyśpiewki przy stołach :) Jak najbardziej polecamy DJ-Johny.Duet z Łowicza. Pozdrawiamy Agnieszka i Mariusz ;)

6 lat temu

MS

Mariusz S

Ogromne podziękowania za świetną oprawę muzyczną do białego rana dla DJ-Johny.Duet z Łowicza. Panowie Jesteście świetni :) , ukłony w Wasza stronę. Goście bawili się Mega Super dzięki Wam :) Dobra muzyka, piosenki dobrane odpowiednio do wieku Gości, zabawne konkursy, przyśpiewki przy stołach :) . Jak najbardziej polecamy DJ-Johny.Duet z Łowicza. Pozdrawiamy Agnieszka i Mariusz ;)

6 lat temu

MS

Mariusz S

Dziękujemy DJ-Johny.Duet Muzyczny z Łowicza za świetną oprawę muzyczną na Naszym weselu :) Janku wielkie ukłony w Waszą stronę :) -Super konkursy i zabawy dla gości -Super zabawa przy stołach ( piosenki biesiadne ) -Piosenki dobierane odpowiednio do wieku Biesiadników -Dużo utworów granych na żywo -Spełnianie życzeń muzycznych Gości Po Weselu Stwierdziliśmy z Żoną Agnieszką że zagracie u Nas jeszcze raz za rok na pierwszą rocznicę :) Pozdrowienia dla Ciebie i Chłopaków :)

6 lat temu

W

Wiktoria

Świetna 18 Wiktorii boska zabawa super muzyka Serdecznie polecam

6 lat temu

Kontakt - DJ Johny

DJ Johny

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Czajki 17 99-400 Łowicz

Zobacz Dj-ów w Twoim województwie: