DJ Magic

Maciej Fereńczuk

DJ Magic

Rzeszów

Pokaż telefon

Ślub to niepowtarzalna i najpiękniejsza chwila w życiu. Wspomnienie tego dnia to największy skarb na długie lata spędzone razem. Jako DJ, Wodzirej stawiam na długofalowe relacje z moimi klientami oparte na zaufaniu, lojalności i profesjonalizmie. Prowadzenie różnego rodzaju imprez jest moją pasją, a największą zapłatą za wykonaną pracę jest widok rozśpiewanych i roztańczonych uczestników zabawy.Jestem osobą dynamiczną i kreatywną, co przekłada się na różne pomysły dotyczące organizacji imprez. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie. Na spotkaniu z Młodymi uzgadniam przebieg uroczystości: rodzaj powitania, wybór utworu na pierwszy taniec, rodzaj i ilość zabaw, konkursów prezentowanych w trakcie wesela i gatunków muzyki.

1700 zł - 2700 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

RODZAJ MUZYKI

Biesiada

Disco

Disco Polo

Lata 70’ 80’ 90’

Latino

Polskie

Pop

Rock

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Ciężki dym

Wesele dwujęzyczne

Własne oświetlenie

Oferta

Oprawa muzyczna wesela

1800 zł - 2500 zł

Mam przyjemność przedstawić Państwu moją ofertę, prezentera muzycznego DJ na życzenie Wodzireja, który chętnie prowadzi Wasze wesele lub poprawiny.
Jestem prezenterem muzycznym DJ - Wodzirejem, z długoletnim stażem, za mną już setki zagranych imprez różnego rodzaju, w tym wesel i poprawin.
Ślub to niepowtarzalna i najpiękniejsza chwila w życiu.
Zawsze pracuję tak, aby uroczystość miała wyjątkową oprawę, była niebanalna i perfekcyjnie przygotowana a Państwa oczekiwania były spełnione. Dlatego do każdego zlecenia podchodzę w sposób indywidualny, uzgadniam wcześniej przebieg uroczystości, rodzaj przywitania, styl zabawy i muzyki. Podczas przyjęcia na bieżąco z wyczuciem i intuicją dostosowuję się do gustów gości i różnych sytuacji na parkiecie.
Muzyka jest bardzo ważnym elementem udanej zabawy dlatego musi być stosownie dobrana, tak, aby goście doskonale bawili się do białego rana. W repertuarze mam wszystkie największe przeboje wylansowane przez znanych wykonawców muzycznych, które są dostosowane do gustów muzycznych młodego i starszego pokolenia. W trakcie przerw na gorące posiłki prezentuję wyselekcjonowane nastrojowe utwory muzyczne, lub instrumentalne, które dodatkowo uświetniają i nadają wyjątkowości Waszemu przyjęciu. Mogę poprowadzić również muzyczny koncert życzeń
Jako Wodzirej mogę przygotować i poprowadzić zabawy, dla wszystkich gości, do tego celu wykorzystuję ciekawe gadżety, peruki, maski, okulary, kostiumy teatralne, bajkowe przebrania.
Dysponuję profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem, oraz specjalnym wystrojem sceny.
Dobór sprzętu dostosowuję do ilości bawiących się gości oraz możliwości technicznych lokalu. Posiadam system nagłośnieniowy, który zapewnia wyjątkową i równomierną akustykę sali tanecznej i bankietowej.
Nowoczesne oświetlenie nadaje wyjątkowości i stwarza magiczny klimat całego przyjęcia.
Mogę przygotować dodatkowo odpłatnie:
- Ciężki DYM – pierwszy taniec w chmurach - przepiękny niepowtarzalny efekt sceniczny.
- Prezentacja multimedialna w jakości HD - KARAOKE – zlecenia specjalne
Gratis na życzenie:
- BAŃKI mydlane w sali lub na zewnątrz (do ustalenia)
- KONFETTI do 4m - wystrzeliwane podczas 1 tańca
- Wytwornica dymu podświetlane światłem, lub wytwornice mgły, plus lasery.
Cena za oferowane usługi ustalana jest indywidualnie i zależy od rodzaju, czasu trwania, miejsca oraz terminu obsługiwanego przyjęcia weselnego lub poprawin. Szczegóły dot. cen możemy ustalić telefonicznie lub podczas spotkania.
Zapraszam do skorzystania z moich usług, chętnie, pomogę w przygotowaniu planu wesela, jak również podpowiem jak można małym nakładem finansowym uatrakcyjnić Wasze przyjęcie weselne.
Dj-Magic to gwarancja bardzo dobrej zabawy !
Kontakt: Telefon (+48) 601 495 200

Poprawiny

700 zł - 1200 zł

Przedstawiam Państwu ofertę , prezentera muzycznego DJ na życzenie wodzireja, do prowadzenia imprezy weselnej lub poprawin. Moja cena jest korzystna dla obu stron liczę za 1 godzinę NIE MA INNYCH kosztów ukrytych: dojazdu, netto itp.
Poprawiny - 100zł 1 godz.

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Organizowanie, prowadzenie różnego rodzaju eventów imprez jest moją pasją, a największą zapłatą za wykonaną pracę jest widok rozśpiewanych i roztańczonych uczestników. DJ-MAGIC KOCHA TO CO ROBI

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Jestem, prezenterem muzycznym DJ - Wodzirejem, z 20 letnim stażem, za mną już setki zagranych imprez różnego rodzaju, w tym wesel i poprawin. Od szkoły podstawowej organizowałem dyskoteki w szkole, później w internacie, następnie w rozgłośni radiowej. Pierwsze wesele zagrałem 15 lat temu mojemu Przyjacielowi i tak się rozpoczęła moja przygoda z prowadzeniem wesel.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Tak jak pisałem wcześniej od ponad 15 lat

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Dobór sprzętu dostosowuje do ilości bawiących się gości oraz możliwości technicznych lokalu. Mój system nagłośnieniowy zapewnia równomierne nagłośnienie sali tanecznej i bankietowej. Rozwiązanie takie daje możliwość swobodnej nie męczącej rozmowy pomiędzy uczestnikami przyjęcia. Oświetlenie sterowane cyfrowo – co pozwala, np. w jednym momencie zmienid kolor i sposób świecenia świateł – efekt: światła zgrane z muzyką, podbijają dynamikę lub uspokajają sytuacjęna parkiecie w zależności od potrzeby. Dysponuje: 1.Zestaw 2 x Electro-Voice ELX115P kolumny aktywne 2x1000W + subwofer Electro-Voice EKX-18SP subwoofer aktywny 18″, 1300W, . Zestaw 2 x Electro-Voice ZLX-12P kolumna aktywna 12″ LF + 1.5″ HF, 1000 W + subwofer 2 x H K AUDIO PR:O 210 SUB 3. Chauvet Nimbus -Wytwornica Dymu Ciężkiego Niskiego 3000W 4. Zestaw czterech GŁÓW RUCHOMYCH LED 60 W 5. WYTWORNICA podwójna BANIEK pilot DMX, Miksery Denon, Pionier, mikrofony bezprzewodowe, Shure, AKG, oświetlenie AMERICAN DJ STINGER, American DJ Quad Phase efekt świetlny LED DMX, American DJ Fog Fury Jett wytwornica dymu pionowa,

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Ślub to niepowtarzalna i najpiękniejsza chwila w życiu, każdej Pary Nowożeńców Wspomnienie tego dnia to największy skarb na długie lata spędzone razem. Prowadzę przyjęcie z elegancją, klasą i humorem. Podczas przyjęcia na bieżąco z wyczuciem i intuicją dostosowuję się do gustów gości i różnych sytuacji na parkiecie. Najważniejszy moment wesela jest ta chwila, gdy już mam cały parkiet wypełniony Gośćmi, którzy tańczą i bawią się w rytm muzyki płynącej z głośników. Moja dewiza " ja gram dla Klientów - tak, aby bawili się wspaniale i długo wspominali ten czas radości i zabawy.

Kontakt

DJ Magic

website facebook youtube

Inspiracje ślubne

Zobacz Dj-ów w Twoim województwie: