NOTE HAT-dj na wesela

Piotr Majewski

NOTE HAT-dj na wesela

Niciarniana 18/20, Łódź

Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

Note Hat Piotr Majewski- Prowadzenie imprez jako Dj ,konferansjer oraz artysta-skrzypek. Wykonuje oprawę muzyczną imprez: ślub ,wesele ,event ,imprezy firmowe ,rodzinne i inne zależnie od indywidualnych potrzeb klienta. Wybierając Note Hat jako Dj-a na swoją imprezę nie musisz dodatkowo zaprzątać sobie głowy oprawą muzyczną ślubu np. w kościele czy plenerze ,ponieważ Note Hat chętnie wykona kompleksową oprawę muzyczną całej uroczystości ( Ślub i Wesele oraz inne) Dodatkowo opcja kompleksowej usługi korzystnie przełoży się na jej cenę w porównaniu z konkurencją. Wieloletnia praktyka oraz doświadczenie sceniczne jest gwarantem profesjonalizmu usług Note Hat.
Note Hat- to artysta wszechstronny swobodnie poruszający się we wszystkich stylach muzycznych ,zaś jako Dj i skrzypek doskonale łączy ze sobą różne światy muzyczne od klasyki przez muzykę filmową jazz po muzykę POP. Zakres obszarowy wykonywanych usług dotyczy głównie centralnej Polski ,jednak w praktyce Note Hat jest w stanie obsłużyć klienta w każdej dowolnej części kraju. Zapraszam do skorzystania z usług Note Hat

PRZEDZIAŁ CENOWY

2000 zł - 4000 zł

RODZAJ MUZYKI

Biesiada

Disco

Jazz

Klasyczna

Lata 70’ 80’ 90’

Latino

Polskie

Pop

Rock

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Własne oświetlenie

Oferta - Note Hat

Oprawa muzyczna wesela

2500 zł - 4000 zł

Oferuję :Obsługę muzyczną Dj ,konferansjer wodzirej. Dodatkowo możliwa jest oprawa muzyczna ślubu (kościół ,pałac ślubów ,plener ,etc) Skrzypek i gotowe aranżacje utworów również indywidualne zamówienia extra. Opcja kompleksowej oprawy muzycznej ślubu oraz Dj zamówiona u mnie jest wyjątkowo wygodna z punktu widzenia klienta ,ponieważ nie musi on martwić się o zaangażowanie dodatkowych osób "grających" na ślubie.

Posiadam własną technikę (światła ,nagłośnienie)

Poprawiny

1000 zł - 1500 zł

Obok bloków tanecznych zabaw i konferansjerki jako urozmaicenie proponuję dwa sety bardziej klubowe tzn. wykonam jako skrzypek z pełnymi aranżami utwory z świata muzyki POP ,FILMU ,MUSICALU i wiele innych.

Opinie - Note Hat

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

od 10 lat

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Jeśli jest to samo wesele w ofercie jest: -Technika-światło nagłośnienie - Obsługa Dj ,konferansjerka -Występ skrzypka (muzyka każda tj. od klasyki po rozrywkę -Skrzypce klasyczne i elektryczne)

Kontakt - Note Hat

NOTE HAT-dj na wesela

website

Niciarniana 18/20 92-238 Łódź

Polecani z kategorii dj na wesele

One Man Show
One Man Show Szczecin
(37)
Zobacz profil
TERYTORIA Zespół muzyczny DJ & live ACT
TERYTORIA Zespół muzyczny DJ & live ACT Warszawa
(41)
Zobacz profil
DJ nova-Q - wesele PL i międzynarodowe ENG GER FR ESP IT RUS
DJ nova-Q - wesele PL i międzynarodowe ENG GER FR ESP IT RUS Katowice
(48)
Zobacz profil
DJ JARRO
DJ JARRO Katowice
(18)
Zobacz profil

Zobacz Dj-ów w Twoim województwie: