Smik Audio

Roman Smiczek

Smik Audio

O nas

Firma zajmuje się organizacją oraz prowadzeniem imprez rozrywkowych i artystycznych.
Oferuję Państwu kompleksową obsługę: karaoke, osiemnastek, wesel, studniówek, wszelkiego rodzaju jubileuszy, jak również imprez integracyjnych oraz masowych. Dysponuję własnym sprzętem nagłośnieniowym i audiowizualnym. Sprawię, że Państwa uroczystość będzie niezapomnianym wydarzeniem.

RODZAJ MUZYKI

Biesiada

Disco

Disco Polo

Jazz

Klasyczna

Lata 70’ 80’ 90’

Latino

Polskie

Pop

Rock

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Wesele dwujęzyczne

Własne oświetlenie

Oferta - Smik Audio

Oprawa muzyczna wesela

1500 zł - 5500 zł

Witam serdecznie!
Cena uzależniona jest od tego czy wybieracie Państwo ofertę DJ Romek lub zespół Banita Band.
Jako DJ zapewniam obsługę wszystkich uroczystości, posiadam profesjonalne nagłośnienie, oświetlenie i prowadzenie całej imprezy. Cena zależy też od rozmiaru ( ilość osób) doboru odpowiedniego nagłośnienia i świateł oraz czasu usługi (droższe godziny nocne i poranne np. wesele)
Zespół Banita Band jest już znany na śląskim rynku, występującym na dużych galach, koncertach. Jesteśmy obecni w TV i Radio (głównie śląskie rozgłośnie TVS, NTL, Radio Silesia, Radio Piekary i FEST) W maju była premiera naszej płyty " Miłość jest jak muzyka". Zespół chętnie zagra koncert dla gminy jak i poprowadzi uroczystość weselną na najwyższym poziomie. Serdecznie zapraszamy do współpracy! Pozdrawiam!
Roman Smiczek

Poprawiny

1000 zł - 1700 zł

Od wielu lat – jako DJ – prowadzę działalność artystyczną związaną z muzyczną oprawą imprez. Obsługa muzyczna wesel, zabaw, karaoke, spotkań integracyjnych dla firm oraz organizacja imprez o charakterze muzycznym na życzenie klienta, stała się moją pasją. Posiadam także doświadczenie w prowadzaniu zabaw dla dzieci. Organizuję również imprezy firmowe i małe plenery dla gmin takie jak dożynki, czy festyny.
Zespół Banita Band:
Premiera naszej pierwszej płyty odbyła się podczas XII Śląskiej Gali Biesiadnej w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu 11 maja 2019r. Repertuar, który dla Państwa przygotowaliśmy łączy w sobie elementy muzyki śląskiej, muzyki tanecznej, popu a nawet rockowego, gitarowego brzmienia. Staramy się, by całość tworzyła niepowtarzalny do tej pory klimat, by piosenki łatwo wpadały w ucho, porywały do tańca i wzruszały.
Chcesz kupić naszą płytę zapraszamy tu ALLEGRO lub OLX
Utwory, które znajdziecie Państwo na naszej płycie można posłuchać już w śląskich rozgłośniach radiowych i telewizyjnych. Zapraszamy do oglądania naszych nowych klipów!
W "SZLAGLIŚCIE" Radia Silesia nasza piosenka "Tylko z tobą" zdobyła tytuł "HITU MIESIĄCA GRUDNIA 2018r" oraz 5 miejsce Hit Roku 2018!

Opinie - Smik Audio

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Kontakt - Smik Audio

Smik Audio

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Bytom

Zobacz Dj-ów w Twoim województwie: