ENS Studio Filmowe Gdynia

Sebastian

ENS Studio Filmowe Gdynia

Gdynia

Filmy i zdjęcia tworzymy z pasji... ENS Studio to kreatywny i profesjonalny zespół. Tworzymy filmy w najwyższej jakości i przystępnej cenie. Ujęcia filmowe powstają na cyfrowych lustrzankach (Panasonic GH5) a z drona filmujemy używając DJI Phantom 4 Pro. Wszystko w najwyższej jakości 4K. Jako jedyni, już 24 godziny po Uroczystości, Nowożeńcom dostarczamy profesjonalny teledysk ślubno-weselny. Nasz fotograf to artysta i pasjonat. Jego zmysł pozwoli Wam zachować najpiękniejsze kadry!

Teraz mamy wyjątkową promocję: Pakiet naszych usług foto&wideo w wyjątkowej cenie. Podpisując Umowę do końca lutego 2018 roku, możesz zamówić nasze usługi w cenie z zeszłego roku. Od 1 marca 2018 roku, pakiet usług będzie droższy o 1000 zł. Szczegóły znajdziecie tutaj: https://www.facebook.com/commerce/products/1436586673124430/

Za ujęcia z lotu ptaka nie pobieramy dodatkowych opłat, a klip ślubny oraz teledysk z podziękowaniami dla rodziców - u nas zawsze w cenie filmu! Mamy wolne terminy na 2018 i 2019 r

2000 zł - 4000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

SPRZĘT

Panasonic

Oferta

Sesja narzeczeńska w formie teledysku

500 zł - 500 zł

Standardowa cena produkcji teledysku narzeczeńskiego, to kwota 500 złotych. Wybierając naszą kompleksową usługę filmowania, teledysk ten jest w cenie reportażu ślubnego - bez dodatkowej opłaty.

Podziękowanie dla rodziców w formie teledysku

500 zł - 500 zł

Standardowa cena produkcji klipu z podziękowaniami dla rodziców jest to kwota 500 złotych. Wybierając naszą kompleksową usługę filmowania, teledysk ten jest w cenie reportażu ślubnego - bez dodatkowej opłaty.

Filmowanie z powietrza (DRON)

Wybierając naszą kompleksową usługę filmowania, ujęcia z drona są bez dodatkowej opłaty.

Sesja narzeczeńska

300 zł - 800 zł

Sesja narzeczeńska w miejscach wskazanych przez Nowożeńców, na około miesiąc przed Uroczystością, z fotoksiążką lub bez.

Film ślubny

2000 zł - 3000 zł

W cenie 3000 złotych, ENS Studio gwarantuje:
- produkcję filmu dokumentalnego z uroczystości ślubu/wesela - około 130 min (przygotowania przed ślubem, realizację nagrań z domu panny młodej oraz pana młodego)
- dwa komplety płyt DVD lub blu-ray w tej samej cenie, w eleganckim skórzanym bądź drewnianym etui, z dedykowanym nadrukiem na płytach
- dwa pendrive w eleganckim opakowaniu, dostosowanym do opakowania DVD.
- filmowanie w jakości 4K
- ujęcia z drona w cenie filmu

Cena zawiera już:
- reportaż z przygotowań do ślubu,
- teledysk z podziękowaniami dla rodziców,
- klip ślubny - dostarczany przez ENS Studio nowożeńcom, już w 24 godziny po Uroczystości, tak aby jak najszybciej, mogli swoimi przeżyciami podzielić się np. w mediach społecznościowych.

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

4000 zł - 4000 zł

ENS studio filmowe zaprasza do współpracy przy realizacji zdjęć oraz filmów ślubnych i weselnych.

Kompleksowa obsługa film&foto

W cenie - pełen pakiet ślubno-weselny naszych usług foto&wideo. A w nim m.in. fotoalbumy, sesja zdjęć, fotograficzny reportaż ze ślubu i wesela, 3 filmowe teledyski, około 100-minutowy film dokumentalny (z przygotowań, ślubu i wesela), wraz z ujęciami z drona i wiele innych usług.

Szczegóły oferty: https://www.facebook.com/commerce/products/1436586673124430/

Plener ślubny

700 zł - 1200 zł

Plener ślubny z jedną fotoksiążką oraz około 100 zdjęciami przekazanymi na pendrive, to koszt 1200 złotych. Bez fotoksiążki, cena jest niższa o 500 zł. W pakiecie "foto&wideo" wszystkie usługi w dużo niższych cenach.

Reportaż ślubny

1800 zł - 2300 zł

W cenie Nowożeńcy otrzymują Fotoreportaż ze ślubu i wesela z jedną fotoksiążką oraz około 300 zdjęciami przekazanymi na pendrive. Taka usługa to koszt 2300 złotych. Bez fotoksiążki, cena jest niższa o 500 zł. W pakiecie "foto&wideo" wszystkie usługi w dużo niższych cenach.

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

W zasadzie wszystko... Nie sposób opisać tego wszystkiego, co lubimy, bo praca przy filmach jest przede wszystkim naszą pasją. Filmy ślubne są zawsze i bez wyjątku niezwykłe. Gdy rejestrujemy momenty wzruszeń, nie będziemy ukrywać, że przeżywamy te chwile wraz z nowożeńcami, i też potrafimy wzruszyć się do łez... Zresztą nie tylko podczas Uroczystości, a także później - gdy film montujemy. Ta radość, chwile uniesienia, ten niezwykły czas, który zatrzymujemy w kadrach, przynosimy do naszych rodzin, do naszych domów. I to też jest niezwykłe. Kochamy naszą pracę, bo choć - w przypadku filmów ślubnych - spotykamy przeróżnych różnych ludzi, to za każdym razem rejestrujemy jeden z najpiękniejszych i wyjątkowych dni dla kochającej się pary... Dlatego też, nie potrafilibyśmy tworzyć filmów szablonowo... Śluby są zazwyczaj podobne, ale film zawsze tworzymy dla konkretnych osób, dla pary, która jest niepowtarzalna. Kochamy to co robimy, bo w każdym zleceniu odkrywamy coś nowego...

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Filmowaniem zajmujemy się od wielu lat, ale z nowożeńcami pracujemy prawie od roku. Postanowiliśmy wejść z naszą ofertą na rynek ślubny, bo widząc szablonowe produkcje, przeplatane złotymi, tandetnymi obrączkami w filmie - włos na głowie się nam jeżył... Film ślubny - weselny, powinien być profesjonalnym, kinowym dokumentem, który gdy dzisiejsi nowożeńcy postanowią obejrzeć za kilka/kilkanaście lat, nadal będzie zachwycał... Większość firm tworzy jednak filmy szablonowo, bez empatii, dlatego powstało ENS Studio.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Od 2016 roku :)

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Panasonic GH5, Panasonic FZ2000, DJI Phantom 4 Pro, profesjonalna stabilizacja, kran filmowy

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Jest kilka... Dlatego za każdym razem z nowożeńcami omawiamy to co najważniejsze w ceremonii. 1. Wejście Panny Młodej... (zawsze wzrusza gdy odbywa się tak jak odbyć się powinno). Wolnym krokiem prowadzona przez ojca do ołtarza, gdzie czeka przyszły mąż... Pan młody klęka na lewe kolano, całuje w dłoń, po czym dziękuje ojcu Panny Młodej, ściskając go mocno... Tu zawsze ściska i nas - gdzieś w sercu :) Ślubowanie, obrączki i wyjście z kościoła... Szczegółów nie będziemy opisywać, bo poznają je nasi klienci, ale te momenty zawsze najbardziej nas wzruszają. Trudno to ukryć :)

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Maksymalnie w 14 dni po ślubie, nowożeńcy otrzymują gotowy film. Dotąd żadna z par nie zgłaszała poprawek. Oglądając ślub płaczą, a wesele wspominają najczęściej z uśmiechem :)

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

W zasadzie wszystko co może zawrzeć, a za co większość firm pobiera dodatkowe opłaty. W cenie filmu nowożeńcy otrzymują: - Produkcję filmu ze ślubu/wesela (dwa komplety DVD lub Blu-Ray do wybory, z dedykowanym nadrukiem na płytach, w eleganckim etui - skórzanym lub drewnianym oraz w podobnym etui dwa pendrive z filmem w jakości 4K ) - reportaż z przygotowań do ślubu, - teledysk z podziękowaniami dla rodziców, - co ISTOTNE - klip ślubny - nowożeńcy otrzymują już w 24 godziny po Uroczystości. Cena zawiera ujęcia z drona.

Jaki jest Twój styl?

Jako, że każdego zleceniodawcę traktujemy indywidualnie, nie mamy wypracowanego stylu produkcji filmowych. Jak ktoś posiada styl, oznacza że pracuje przy filmach, bazując na szablonach. My nie korzystamy z szablonów i tandetnych grafik używanych w filmach. Pracujemy podczas montażu na licencjonowanych programach, z których korzystają najlepsze stacje telewizyjne, a to jest gwarancją choćby najlepszej jakości obrazu. Tworzymy profesjonalne filmy dokumentalne, zbliżone efektami do "dokumentów", czy filmów fabularnych emitowanych w dobrych stacjach TV.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

W przypadku ślubów... Zawsze dostrzegamy miłość...

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Każdy jest wymarzony bo każdy jest inny. Nie przez uroczystość, a przez ludzi, których poznajemy.

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Owszem... :) Była taka para, której miłość było widać na każdym kroku i w każdej sekundzie...

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Z profesjonalistami w naszej branży. Jeżeli chodzi o zleceniodawców - parę młodą - zawsze dużo czasu spędzamy na rozmowach w obecności kamery, aby w dniu ślubu, nie zwracali na kamerę już uwagi. Udaje się! :)

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Przeróżne wpadki ze ślubów. Zawsze coś się przytrafi :)

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

"czym się różni blu-ray od dvd?" :D Naprawdę! Ale wiele pytań dotyczy właśnie przebiegu uroczystości - co, gdzie i jak się zachować w danej chwili. Z takimi pytającymi parami świetnie przebiega realizacja.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Przede wszystkim to, że nasze studio jest nietuzinkowe, szczegółowe i dokładne. Do każdej produkcji podchodzimy z wyjątkową starannością, dlatego w efekcie końcowym, klient otrzymuje film w jakości kinowej. Profesjonalną produkcję.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Uważamy, że dobry filmowiec powinien mieć duszę artysty, np. malarza, a taki, zawsze będzie niepowtarzalny w tym co robi. Nie namaluje drugi raz identycznego obrazu. Profesjonalizm w połączeniu z twórczą spontanicznością, pomysłowością, jak najbardziej wskazany jest przy wyborze filmowca. Tak jak czas jaki poświęca danej produkcji. To zresztą powinno być szczegółowo opisane w Umowie. My jesteśmy z nowożeńcami na sali weselnej, tak długo jak uznamy, że powinniśmy. A gdy para młoda poprosi abyśmy byli także na poprawinach - nie odmówimy, nie doliczymy takiej czy innej stawki. Po prostu przyjdziemy.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Indywidualne podejście do każdej produkcji, poświęcenie, ale przede wszystkim pasja w tym co robimy. Ważna jest też szczegółowość i eliminowanie najdrobniejszych błędów, oraz takich elementów - momentów (czasem są to ułamki sekund) z filmu, które źle kojarzyć się mogą np. nowożeńcom, czy ich bliskim.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Przyszłe pary młode, przy wyborze filmowca powinny kierować się przede wszystkim określonymi oczekiwaniami. Życzymy aby każdy wybór filmowca, ostatecznie okazał się na samym końcu, tym najlepszym.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Reportaż ślubny - czyli wszystko w jednej cenie i bez dodatkowych oraz ukrytych opłat. Czas realizacji... Trudno nam sobie wyobrazić, aby film dokumentalny ze ślubu, dostarczać w kilka miesięcy po uroczystości, gdy emocje dawno przeminęły... W 14 dni przekazujemy gotowy sfinalizowany projekt. Każda para otrzymuje także od ENS Studio cenne bonusy...

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Jedna z piosenek znajduje się np. w takiej naszej kompilacji ślubnej :) https://www.youtube.com/watch?v=5h24zL_-0io

Wolne terminy

Polecani z kategorii fotograf ślubny

Marta Sulkowska - Fotografia
Marta Sulkowska - Fotografia Gdynia
(1)
Zobacz profil
KreatorzyFotografii Gdańsk
(15)
Zobacz profil
Aleksandra Lauda Fotografia
Aleksandra Lauda Fotografia Gdańsk
(2)
Zobacz profil
Marcin Kozłowski - Fotografia Ślubna
Marcin Kozłowski - Fotografia Ślubna Gdynia
(4)
Zobacz profil

Inspiracje ślubne

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: