Fotograf Olek Knitter

Olek Knitter

Fotograf Olek Knitter

Chojnice

O nas

Fotografia ślubna to dla mnie fotograficzny reportaż z Waszego pierwszego wspólnego wydarzenia w życiu. Chcę przedstawić Was i ten Dzień w sposób jak najbardziej naturalny. Dlatego swojej pracy nie dzielę na żadne pakiety. Po prostu będę z Wami od początku przygotowań do końca oczepin, bo tylko w takim przypadku będę miał okazję pokazać Ten Dzień takim, jakim on był naprawdę.
Na Wasz reportaż ślubny składają się więc: - przygotowania do ślubu, - błogosławieństwo rodziców, - ceremonia ślubna w kościele lub w USC, - zdjęcia z wesela aż do końca oczepin, - pamiątkowe zdjęcia z rodziną i z gośćmi w trakcie wesela, - sesja plenerowa w dniu Wesela (jest możliwość innego dnia).
Z tego otrzymujecie: - 400-500 najlepszych zdjęć po obróbce zapisanych w wysokiej rozdzielczości, - Foto Album dla Was (duży, 30 x 30 cm).
Zdjęcia z nocy poślubnej gratis ;-)

Coś o mnie: Fotografią zajmuję się od 2001 roku. Jestem absolwentem Studium Fotografii Artystycznej w Gdańsku oraz Policealnej Szkoły Sztuk Pięknych w Bydgoszczy uzyskując tytuł plastyka o specjalności fotografia. Uczestniczyłem w wielu szkoleniach i warsztatach fotograficznych. Od 20 lat jestem czynnym fotoreporterem, dokumentując za pomocą aparatu najważniejsze wydarzenia i zdarzenia regionu. Na swoim koncie mam liczne nagrody i wyróżnienia w konkursach fotograficznych - zarówno regionalnych o zasięgu wojewódzkim, jaki i ogólnopolskich oraz międzynarodowych. Do najbardziej prestiżowych nagród należą: Grand Grand Prix Wielkiego Konkursu Fotograficznego National Geographic zdobyte pod koniec 2018 roku oraz nagroda specjalna najbardziej prestiżowego konkursu dla fotografów zawodowych w Polsce Grand Press Photo 2019.

PRZEDZIAŁ CENOWY

2020 zł - 2420 zł

SPRZĘT

Canon

Fujifilm

Oferta - Fotograf Olek Knitter

Pakiet: Reportaż + Plener

2420 zł - 2420 zł

Jeśli nie chcecie pleneru w Dniu Ślubu (ok. 1 h w pobliżu miejsca Wesela), to możliwy jest dodatkowy plener innego dnia w wybranym przez Parę Młodą miejscu.

Reportaż ślubny

2020 zł - 2020 zł

Fotografia ślubna to dla mnie nic innego, jak fotograficzny reportaż z Waszego pierwszego wspólnego wydarzenia w życiu. Chcę przedstawić Was i ten Dzień w sposób jak najbardziej naturalny. Dlatego swojej pracy nie dzielę na żadne pakiety. Po prostu będę z Wami od początku przygotowań do końca oczepin, bo tylko w takim przypadku będę miał okazję pokazać Ten Dzień takim, jakim on był naprawdę.
Na reportaż składają się - przygotowania do ślubu, - błogosławieństwo rodziców, - ceremonia ślubna w kościele lub w USC, - zdjęcia z wesela aż do końca oczepin, - pamiątkowe zdjęcia z rodziną i z gośćmi w trakcie wesela, - sesja plenerowa (ok. 1 h w pobliżu miejsca Wesela).

Opinie - Fotograf Olek Knitter

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Kontakt - Fotograf Olek Knitter

Fotograf Olek Knitter

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie:

Zobacz innych usługodawców w mieście Chojnice: