Damian Jakubowski

IgiStudio Damian Jakubowski

Czersk

(3)

O nas

Fotografowanie to nie tylko moja praca, to przede wszystkim moja pasja, którą zajmuję się od dobrych kilku lat. Jestem łapaczem chwil. Staram się uchwycić każdy ważny moment, każdy detal - spojrzenie, gest, uśmiech... Jestem szczęściarzem, bo na co dzień robię to, co kocham. Wykonuję to z pełnym zaangażowaniem i podchodzę to tego profesjonalnie. Dodatkowym atutem, który ułatwia mi pracę jest to, że z wykształcenia jestem grafikiem. Dzięki wiedzy i umiejętności graficznych widzę w fotografii to, czego inni nie dostrzegają. Potrafię wzmocnić fotografię, uwydatnić to co istotne i ukryć niepotrzebne. Osoby zainteresowane współpracą, zachęcam do kontaktu.

PRZEDZIAŁ CENOWY

1900 zł - 2300 zł

Opinie - IgiStudio Damian Jakubowski

5

3 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość zdjęć

Ceny

Atmosfera

JM

Justyna M

Na początku nie byłam przekonana, jednakże namówił mnie mój mąż sugerując że nikogo lepszego nie znajdziemy. I miał racje! Damian to profesjonalista z pasją, robi niesamowite zdjęcia angażując się całym sobą. Potrafi uchwycić momenty na które młodzi nie zwróciliby nawet uwagi. Jeżeli szukasz fotografa na swój ślub to właśnie go znalazłeś/aś. Z resztą nie trzeba wychwalać Damiana, wystarczy obejrzeć jego fotogalerie :))

2 lata temu

avatar

Weronika J

Damian towarzyszył nam w tym ważnym dniu, jest on prawdziwym profesjonalistą. Jego oku nie umknie nic:) potrafi magicznie zatrzymać chwile. Był jakby niewidzialny, ale złapał wszystkie najlepsze i najważniejsze momenty. Współpraca z nim to czysta przyjemność. Nie działa szablonowo jak większość fotografów, zdjęcia są wyjątkowe i niepowtarzalne. Odzwierciedlają uczucia i sprawiają, że wraca się do nich z przyjemnością i wspomina ten piękny dzień. Polecam!

2 lata temu

A

Asia

Damian był fotografem na moim ślubie. Muszę przyznać, że była to bardzo dobra decyzja, aby to właśnie on fotografował tak ważne dla mnie i dla mojego męża chwile. Zdjęcia wyszły znakomicie. Wykonanie i obróbka – rewelacja. Damian jest profesjonalistą, o czym świadczy nie tylko dobrej jakości sprzęt i umiejętności, ale także jego zaangażowanie i jakże przyjemna osobowość :)

3 lata temu

Kontakt - IgiStudio Damian Jakubowski

IgiStudio Damian Jakubowski

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie:

Zobacz innych usługodawców w mieście Tuchola: