JOANNA MACISZKA FOTOGRAFIA

JOANNA MACISZKA

JOANNA MACISZKA FOTOGRAFIA

Puck

ŚLUB NA GŁOWIE ?
Znam dobrze ten szalony, zabiegany czas. Jeśli teraz szukacie fotografa na Wasz ślub to mam przyjemność zaprosić Was do zapoznania się z moimi ofertami fotograficznymi, jednakże serdecznie zachęcam do kontaktu, być może potrzebna jest właśnie dla Was OFERTA SPECJALNA :-) !

Fotoreportaż ślubny realizuję w duecie z drugim fotografem, pracując na najnowszym profesjonalnym sprzęcie Nikona: lustrzanką pełnoklatkową D850 z jasnymi obiektywami Nikkor, zabezpieczając uroczystość dodatkowymi lustrzankami pełnoklatkowymi Nikon.
Pragniemy jak najwierniej udokumentować Waszą uroczystość z zachowaniem wszelkich sztuk reportażu ślubnego.
Niezwykłe momenty wzruszeń, szczęścia i radości zobaczycie na zdjęciach, kiedy już emocje opadną i to fotografie pozostaną cudowną pamiątką na zawsze. Staramy się by nasza obecność była jak najmniej zauważalna i niekrępująca.

Posiadamy zgodę Kurii na fotografowanie w kościołach i miejscach sakralnych. Pracujemy z radością i entuzjazmem, ...bo miłość i pasja jest wszystkim!
Oferujemy profesjonalne wydruki i odbitki, piękne fotoalbumy w cudownej oprawie z pendrivem. Materiał fotograficzny z Waszej uroczystości opracowuję z dbałością o szczegóły i walory artystyczne korzystając z programów graficznych Adobe. Każdą usługę fotograficzną dostosujemy do Waszej możliwości i potrzeb.

DROGA MŁODA PARO organizacja wesela to ogromny wysiłek zarówno dla Was jak i dla rodziców.
Wszyscy pragną by dzień zaślubin był piękny, wyjątkowy i żeby wszyscy świetnie się bawili. Ten dzień tak bardzo cudowny, magiczny, zwieńczony Waszymi staraniami by wyglądać uroczo, by nadać chwilom dobrej energii, podsycanej Waszą miłością, to dzień niepowtarzalny, bajkowy i spontaniczny dlatego to czas by oprawić go w najpiękniejsze karty Waszej pięknej historii. Zapisać każdą ulotną chwilę, sfotografować każdy uśmiech i każdą łzę! Zatrzymać radość na zawsze!
Serdecznie zapraszam do kontaktu ! https://mjoan.zenfolio.com/

350 zł - 3500 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

SPRZĘT

Nikon

Oferta

Pakiet: Reportaż + Plener

1500 zł - 2500 zł

* Ceremonia ślubna w Kościele / Urzędzie stanu cywilnego / Ceremonia w plenerze
* Przyjęcie weselne do oczepin (do ok. 1:00)
* Sesja plenerowa (termin i miejsca do uzgodnienia)
400-600 profesjonalnych zdjęć w wysokiej rozdzielczości, opracowanych w programach graficznych Adobe Lightroom & Adobe Photoshop
PENDRIVE ze zdjęciami
Galeria internetowa
Dwóch fotografów.
WYDRUKI LUB FOTOALBUM ZA DODATKOWĄ OPŁATĄ !

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

2500 zł - 3000 zł

sesja narzeczeńska GRATIS !

* Sesja narzeczeńska w nadmorskiej scenerii.
* Przygotowanie P. Młodej ( fryzjer, make-up, zakładanie sukienki)
* Błogosławieństwo
* Ceremonia ślubna w Kościele / Urzędzie stanu cywilnego / Ceremonia w plenerze
* Przyjęcie weselne do oczepin (do ok. 1:00)
* Sesja plenerowa (termin i miejsca do uzgodnienia)

600-800 profesjonalnych zdjęć w wysokiej rozdzielczości, opracowanych w programach graficznych Adobe Lightroom & Adobe Photoshop

PENDRIVE ze zdjęciami
Galeria internetowa
Dwóch fotografów.
WYDRUKI LUB FOTOALBUM ZA DODATKOWĄ OPŁATĄ !

Plener ślubny

350 zł - 500 zł

Zapraszamy na wymarzony plener ślubny w nadmorskiej scenerii. Piękne widoki polskiego wybrzeża, zachód lub wschód słońca, piaszczyste wydmy, klimatyczne lasy to niezwykłe, romantyczne miejsca na ślubny plener. Dębki to wyjątkowa miejscówka na ślubne zdjęcia, urok miejscowości, w której rzeka Piaśnica wpływa do morza, gdzie wciąż dziewicza plaża jest często wybieraną scenerią filmową i reklamową kusi do skorzystania z plenerowych szaleństw fotograficznych !
Przygotujemy dla Was wymarzony scenariusz sesji ślubnej, również w każdym innym miejscu !

Reportaż ślubny

1000 zł - 2000 zł

* Ceremonia ślubna w Kościele / Urzędzie stanu cywilnego / Ceremonia w plenerze
* Przyjęcie weselne do oczepin (do ok. 1:00)

400-600 profesjonalnych zdjęć w wysokiej rozdzielczości, opracowanych w programach graficznych Adobe Lightroom & Adobe Photoshop
PENDRIVE ze zdjęciami
Galeria internetowa
Dwóch fotografów.
WYDRUKI LUB FOTOALBUM ZA DODATKOWĄ OPŁATĄ !

Sesja narzeczeńska

350 zł - 500 zł

Zapraszamy na wymarzoną sesję narzeczeńską w nadmorskiej scenerii. Piękne widoki polskiego wybrzeża, zachód lub wschód słońca, piaszczyste wydmy, klimatyczne lasy to niezwykłe, romantyczne miejsca na plener fotograficzny. Dębki to wyjątkowa miejscówka na romantyczne zdjęcia, urok miejscowości, w której rzeka Piaśnica wpływa do morza, gdzie wciąż dziewicza plaża jest często wybieraną scenerią filmową i reklamową kusi do skorzystania z plenerowych szaleństw fotograficznych !
Przygotujemy dla Was wymarzony scenariusz każdej sesji, również w każdym innym miejscu !

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Najbardziej lubię pracę z ludźmi, zobaczyć ich uśmiech, zadowolenie, wzruszenie ! Uwielbiam obserwować otaczający mnie świat, reakcje ludzi w różnych momentach życia. Potrafię wychwycić i wczuć się w emocje drugiego człowieka i z ogromnym oddaniem w mojej pracy jak najwierniej zarejestrować je na moich fotografiach.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Myślę, że jak w przypadku wielu fotografów ślubnych... pasja fotografowania, którą dostrzegli przyjaciele, rodzina i znajomi. Pierwsze propozycje wykonania fotografii ślubnych pojawiły się z ich strony, z czasem pojawili się nowi klienci ...

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Współpraca zaczęła się ok. 10 lat temu...

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Razem z moim życiowym partnerem pracujemy na pełnoklatkowych aparatach Nikon. Dysponujemy najlepszymi, jasnymi, dedykowanymi do reportażu ślubnego obiektywami. Od niedawna nasza baza sprzętowa powiększyła się o najnowszego, profesjonalnego Nikona D850 co pozwala nam na wykonanie zdjęć w najtrudniejszych warunkach oświetleniowych. Pozwala na wykonanie wspaniałych zdjęć o wysokiej rozdzielczości, co jest bardzo istotne przy dużych wydrukach. Oczywiście posiadamy również zestawy oświetleniowe i sprzęt pozwalający na zorganizowanie mobilnego studia.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Na pewno doniosłym momentem ślubu jest przysięga małżeńska i wzajemne założenie obrączek przez Parę Młodą. To cała seria emocjonujących chwil. Widać wzruszenia na twarzach samych Młodych jak i gości. Któż z nas tego nie przeżywa, przyznam, że zawsze i mi udziela się ta atmosfera, jakoś tak w duszy czuć wzruszenie.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Wiedząc jak bardzo każdy czeka na rezultat i efekt końcowy naszej pracy staram się opracować materiał fotograficzny jak najszybciej. Jeśli Młoda Para dysponuje czasem zaraz po ślubie i możemy zrealizować sesję ślubną a potem sprawnie współpracuje przy wybieraniu zdjęć do albumu ( jeśli został wybrany pakiet ślubny z albumem) to możemy się zmieścić w 45 dniach !

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Mówiąc o podstawowej ofercie ślubnej to fotograficzny reportaż : * z ceremonii zawarcia związku małżeńskiego * i przyjęcia weselnego do godz. 1:00 w nocy

Jaki jest Twój styl?

Mój styl w reportażu ślubnym jest naturalny, wiernie staram się udokumentować momenty, wydarzenia, klimat miejsca i atmosferę zdarzeń. Nie przerabiam zdjęć goniąc za przemijającą modą. Na etapie wywoływania plików RAW, ich opracowywania nadaję moim fotografiom mojego autorskiego szlifu. Pragnę by zdjęcia zachowały jak najwierniej kolory, by po latach można było poczuć wspomnień czar, odnaleźć odcień i barwę kwiatów, fantazję sukienek czy klasę garniturów !

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Zapewne dostrzegam piękną, przedsiębiorczą cechę: ogromne zaangażowanie w organizację swojego ślubu ! To dla wielu Młodych pierwsza taka trudna rola, zorganizowanie imprezy, na której wszystkie oczy gości będą skierowane na nich. Z rozmów z Parami Młodymi w pierwszym poznaniu nie trudno dostrzec jak bardzo się przejęci i zatroskani by wszystko dopiąć na ostatni guzik. A kiedy przyjdzie ten dzień, emocje sięgają zenitu... Na pewno nasze wcześniejsze poznanie, sesja narzeczeńska, która jest doskonałą okazją by poczuć się swobodnie zarówno przed obiektywem jak i całą świtą gości na ślubie pozwoli choć w małym stopniu zachować dystans.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Mój wymarzony ślub na którym chciałabym pracować to zaślubiny w plenerze, w nadmorskiej scenerii z kameralną uroczystością weselną na świeżym powietrzu w ciepły letni dzień, w którym niebo zaświeci gwiazdami i słychać będzie śpiew ptaków, ślub, na którym będą jednolicie ubrane druhny Panny Młodej i druhowie Pana Młodego, wystrój byłby rustykalny z elementami morskimi ..., oj chyba zacznę organizować śluby :-)

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Póki co może nie szczególnie bo szczerze to wszystkie moje pary były cudowne, urocze, szczere, piękne i niepowtarzalne w swojej miłości.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Na pewno z autentycznymi, szczerymi i dobrymi ludźmi.

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Zdarzyła nam się niesamowita historia kiedy Państwo Młodzi zapomnieli bukietu ślubnego i w tym zamieszaniu pojechali po bukiet razem z kierowcą, po drodze złapali "gumę" ... ogromne poruszenie w kościele, co się stało, czy uciekli sprzed ołtarza... wszystko dobrze się skończyło i żyją długo i szczęśliwie :-)

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Ostatnio powieliły się pytania czy mogą zobaczyć wszystkie zdjęcia nawet te odrzucone prze ze mnie ... dziś odpowiem, że uwierzcie będzie tyle zdjęć, że już wcale nie będziecie chcieli oglądać tych odrzuconych...!

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Każda profesja wymaga dobrego przygotowania, nauki i doświadczenia. Moją profesję doskonaliłam latami doświadczając fotografii na każdym szczeblu. Miłość i zaciekawienie fotografią powstało w szkole podstawowej. Małymi krokami udawało się posiadać różne aparaty, początkowo oczywiście zdjęcia rejestrowało się na kliszy. Jednak praca na kultowych aparatach analogowych zmuszała do solidnych przemyśleń kadrów i odpowiednich ustawień manualnych. To była dobra szkoła ! W czasach fotografii cyfrowej pracujemy na systemie Nikona, gdzie zaczynaliśmy od D200, D300 poprzez D700 i obecnie D850

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Na pewno doświadczenie, przygotowanie, ale również osobowość !

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Profesjonalizm, praca z drugim fotografem ( więcej niepowtarzalnych kadrów), empatia, wyczucie, miła osobowość :-)

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Bo lubię ludzi..., potrafię słuchać i zrozumieć potrzeby i oczekiwania innych, jestem pozytywną, uśmiechniętą, odpowiedzialna, uczciwą i oddaną swojej pracy osobą. Moja pasja fotograficzna i wieloletnie doświadczenie zapewni, że fotografie z ich ślubu będą przywoływać piękne, żywe wspomnienia. Na pewno nie zawiodę!

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Elastyczność !

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Wirujący w powietrzu Pan Młody ...-:)

Wolne terminy

Polecani z kategorii fotograf ślubny

Photohebel
Photohebel Wejherowo
(4)
Zobacz profil
Aleksandra Lauda Fotografia
Aleksandra Lauda Fotografia Gdańsk
(2)
Zobacz profil
STUDIO PRIME TIME
STUDIO PRIME TIME Poznań
Zobacz profil
Marcin Kozłowski - Fotografia Ślubna
Marcin Kozłowski - Fotografia Ślubna Gdynia
(4)
Zobacz profil

Inspiracje ślubne

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie:

Zobacz innych usługodawców w mieście Puck: