Kamil Jasiński

Kamil Jasiński

Kamil Jasiński

Tadeusza Kościuszki 25/27, Sopot

O nas

Narzeczeństwo to nie tylko czas przygotowań do ślubu, ale przede wszystkim czas dla Was. Czas próby, wzajemnej deklaracji, pracy nad sobą i na sprawianie sobie wzajemnie przyjemności. To czas który mówi o was i stanowi ważną zapowiedź przed zmianą.

Jestem fotoreporterem-dokumentalistą. Na równi z sytuacją, którą dostrzegam, interesuje mnie jej przyczyna i powstawanie. Dlatego moja oferta zdjęć ślubnych obejmuje zarówno dzień samej uroczystości- ślubu, wesela, jak i reportaż przedślubny, narzeczeński, czyli z czasu Waszego kształtowania się jako pary.

Moja praca trwa wraz z narracją Waszej drogi od momentu naszego poznania, w zakresie który sobie ustalimy, a spędzony z wami czas pozwoli stworzyć mi Wasz portet.

+48 791 832 287

PRZEDZIAŁ CENOWY

1200 zł - 5000 zł

SPRZĘT

Canon

Oferta - Kamil Jasiński

Reportaż ślubny

1200 zł - 2500 zł

Pamiątka tego co ustalimy że jest dla was ważne – mogę sfotograwować to święto zarówno jako wydarzenie w przestrzeni czasu składające się z przygotowań, ślubu i wesela, lub skupić się na szerszym kontekście tego czym ono dla was jest, tak by z materiałem stworzonym wcześniej utworzyło jednolitą historię.

Sesja narzeczeńska

800 zł - 2500 zł

Zamiast Sesji narzeczeńskiej oferuję - Reportaż przedślubny:

O tym jak spędzacie czas, jacy jesteście na codzień- razem, i osobno. Może to być dzień zaplanowanych atrakcji lub powolny, spokojny spędzony w domu. Może z rodziną, czy przyjaciółmi. Chętnie sfotografuję Was również osobno- w pracy, w czasie wolnym. Chcę stworzyć dla Was wspomnienie życia przed ślubem- spotkanie z przyjaciółmi, obiad z rodziną, wieczór panieński, czy kawalerski – nie każde zdjęcie musi być potem w albumie 🙂 Chciałbym udokumentować jeden, może kilka, dni z Waszego życia tak by uzupełnić dzień ślubu o wspomnienia, postaci, miejsca, przedmioty, które przywiodły Was do ołtarza.

Opinie - Kamil Jasiński

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Śluby są w mojej rodzinie częścią codzienności od kiedy pamiętam. Od dzieciństwa przywodzi mi na myśl przede wszystkim zapach kwiatów. Kiedy moja mama zaczynała stroić wesela, czasem wracając ze szkoły witały mnie aranżacje dziesiątek żywych kwiatów stojących w naszej wannie. To dla mnie powiew świeżości i ekscytacja. Wydarzenie przed czymś nowym, jeszcze nam nie znanym. Moja współpraca, zaczyna się dopiero teraz. Po tym jak znalazłem swój sposób na uczestniczenie w tym wydarzeniu - poprzez reportaż. Dlatego by zobaczyć jak patrzę - zapraszam również do swojego portfolio zawodowego.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Zamiast Sesji Plenerowej oferuję Reportaż Przed-ślubny. O tym jak spędzacie czas, jacy jesteście na codzień- razem, i osobno. Może to być dzień zaplanowanych atrakcji lub powolny, spokojny spędzony w domu. Może z rodziną, czy przyjaciółmi. Chętnie sfotografuję Was również osobno- w pracy, w czasie wolnym. Chcę stworzyć dla Was wspomnienie życia przed ślubem- spotkanie z przyjaciółmi, obiad z rodziną, wieczór panieński, czy kawalerski – nie każde zdjęcie musi być potem w albumie 🙂 Chciałbym udokumentować jeden, może kilka, dni z Waszego życia tak by uzupełnić dzień ślubu o wspomnienia, postaci, miejsca, przedmioty, które przywiodły Was do ołtarza.

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Odnalezienie swojego sposobu na sfotografowanie ślubu w "nietypowy" sposób. Nie interesuje mnie klasyczny, cukierkowy styl. Zdałem sobie sprawę że nie wszystkich on może satysfakcjonować i wychodzę z ofertą wykorzystania technik mojej reporterskiej pracy w waszej ceremonii.

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Forma którą oferuje zakłada spontaniczność, Pary Młode z którymi miałem okazję współpracować są na to nastawione, wiedzą że choć część rzeczy można zaplanować, to najciekawsze to co może się wydarzyć, ale jeszcze o tym nie wiemy.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Moja pełna oferta składa się na pełen Dokument, o Parze Młodej. Złożona z reportażu narzeczeńskiego, oraz ślubu i wesela. Razem tworząc pełną historię. Ale oferuję również pojedyncze elementy - relację ze ślubu, z wesela - zależnie od potrzeb Pary Młodej.

Z jakim wyprzedzeniem Młodzi powinni zarezerwować u Ciebie termin?

Dwa miesiące

Jaki jest styl Twoich zdjęć?

Reportersko-dokumentalny. Pochodzę ze środowiska fotoreporterskiego, zdjęcia skupiają się na chwili, emocji, symbolizmie. Ale wśród reportażu znajdą się również zdjęcia o charakterze dokumentalnym - portrety, zdjęcia przedmiotów oraz klatki pełne ambientu, przestrzeni na wasze przemyślenia.

Kiedy wykonujesz sesję plenerową?

Zamiast sesji plenerowej oferuję reportaż narzeczeński, taka praca zaczyna się od momentu poznania z Parą Młodą. Zależnie od ich wizji i potrzeb ustalamy ilość czasu który na to poświęcimy przed ślubem.

Czy według Ciebie warto zrobić sesję narzeczeńską?

Reportaż narzeczeński - czyli moja alternatywa na sesję narzeczeńską, to wasz "portret" z czasu Waszego kształtowania się jako pary. To wspomnienia, których może być szkoda nie utrwalić.

Jaki jest u Ciebie czas oczekiwania na zdjęcia?

Zależnie od potrzeb Pary Młodej. Najszybszy czas oczekiwania to jeszcze tego samego dnia - 2-5 zdjęć z wydarzenia. W przypadku budowania historii czas oczekiwania trwa do dwóch miesięcy. Zdjęcia z samego ślubu mogą być dostępne już na kilka dni po wydarzeniu.

Kontakt - Kamil Jasiński

Kamil Jasiński

Tadeusza Kościuszki 25/27 81-704 Sopot

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: