Kamila Suliga Fotografia

Kamila Suliga

Kamila Suliga Fotografia

Piotrkowska 2/205, Opole

(16)
Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

Fakt, że trafiliście na moją stronę oznacza tylko jedno – jesteście wrażliwymi na piękne detale duszami, i to jest właśnie nasza pierwsza wspólna cecha. Zapraszam Was do mojego świata wyjątkowych emocji. Tym razem kolej na Waszą niesamowitą historię, już nie mogę się doczekać, żeby ją usłyszeć i opowiedzieć w sposób taki, jak kocham najbardziej, prawdziwie, tak jak jest, z ukrycia, tak żebyście to Wy byli na pierwszym planie.

Na świat patrzę przez wizjer, a na widok piękna serce bije mi mocniej, do tego uchwycić obraz obiektywem i jestem w raju. Wrażliwa na otaczający nas świat i emocje, słucham i dostrzegam fotograficzne inspiracje w najmniejszym detalu. Po prostu kocham to co robię, uwielbiam Wasze emocje.

W dniu Waszego ślubu fotografuję od momentu przygotowań, aż po oczepiny. Kocham obserwować ludzi, co sprawia, że wzruszające momenty same wpadają w kadr. Moja fotografia jest taka jak ja, wrażliwa, szczegółowa, nietuzinkowa i od serca. Każde zdjęcie przygotowuję graficznie by całość oddawała niezwykły klimat Waszej miłości.

Przed ślubem zapraszam Was na sesję narzeczeńską, podczas której będziemy mieli okazję poznać się na spokojnie, zdjęcia z tego dnia będziecie mogli zaprezentować już podczas swojego wesela, natomiast już po weselu możemy spotkać się ponownie w wybranym miejscu i dniu podczas sesji poślubnej, którą staram się by była niepowtarzalna dla każdej Pary, m. in. poprzez aranżacje lub kompozycje florystyczne, które sama tworzę.

Mam nadzieję do zobaczenia.

PRZEDZIAŁ CENOWY

2000 zł - 3600 zł

SPRZĘT

Sony

Oferta - Kamila Suliga

Plener ślubny

400 zł - 1000 zł

Reportaż ślubny

1500 zł - 2000 zł

Sesja narzeczeńska

400 zł - 1000 zł

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

2000 zł - 4200 zł

Opinie - Kamila Suliga

5

16 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość zdjęć

Ceny

Atmosfera

N

Natalia

Z całego serca polecam Kamilę! Przecudna osoba z niesamowitym talentem. Potrafi złapać ten idealny moment na każdym zdjęciu. Sprawiła, że czuliśmy się bardzo komfortowo bez żadnego stresu. Zdjęcia wyszły bajecznie. Bardzo Ci dziękujemy sprawiałaś, że ten dzień był jeszcze bardziej magiczny!

10 miesięcy temu

OH

Olivia H

Bardzo miło i ciepło wspominam współpracę z Kamilą - jej zaangażowanie, profesjonalizm, pomysłowość, życzliwe podejście do nas i stworzenie atmosfery swobody, przez co zdjęcia wyszły bardzo naturalnie. Mimo że samo przyjęcie miało formę obiadu weselnego i bałam się, że nie będzie wielu dobrych okazji do robienia zdjęć, to praktycznie cały czas nasza Fotograf była w ruchu z aparatem. Później, przeglądając zdjęcia, byłam mile zaskoczona, ile się dało wyciągnąć z takiej kameralnej, w ogóle nie hucznej uroczystości. Zdjęcia w plenerze wyszły bajecznie, do teraz nie mogę się na nie napatrzeć :) Gorąco polecam, my nie mogliśmy trafić lepiej!

2 lata temu

AG

Alena G

Kamila jest cudowna i bardzo profesjonalna!Podczas sesji zdjęciowej tworzy wspaniałą atmosfere, szuka najlepszych momentów by uwiecznić szczęście! Kamila ma prawdziwy talent! Zdjęcia już po oprawie graficznej dostaliśmy bardzo szybki i wszystkie są idealne! Polecamy Kamilę dla wszystkich młodych par w dniu śluby i ważnych wydarzeń wartych profesjonalnego fotografowania!

3 lata temu

MD

Magdalena D

Serdecznie polecam(y) współpracę z Kamilą! Tworzy ona piękne i niebanalne kadry, oddające prawdziwie nastrój i emocje. Życzliwość, otwartość, dyskrecja i profesjonalizm Kamili pozwalają poczuć się swobodnie przed obiektywem nawet bez posiadania w tym zakresie uprzedniego dużego doświadczenia. Kamilo, współpraca z Tobą była czystą przyjemnością! <3

3 lata temu

Źródło: Facebook

EK

Emilia K

Jesteśmy pod wrażeniem zdjęć ślubnych wykonanych przez Kamilę. Szczególnie sesja plenerowa w dniu wesela wyszła cudownie, bo choć krótka to wyszły same piękne ujęcia, lepiej niż się spodziewaliśmy, bo niełatwi z nas modele :) Wszystkie zdjęcia wyszły przepiękne i bardzo naturalne. Duży plus także za dobrą komunikację przed i po uroczystości. Kamilka jest ciepłą i uprzejmą osobą, niewidoczna podczas wesela, przez co zarówno my jak i goście nie czuliśmy się skrępowani. Z całego serca polecamy i dziękujemy za piękna pamiątkę! :)

3 lata temu

Źródło: Facebook

BB

Barbara B

Kamila tworzy piękne obrazy, bo nie są to zwykłe zdjęcia. Fotografować może każdy, ale niewiele osób potrafi zamknąć w kadrach uczucia i zobaczyć piękno w zwyczajnych na pozór detalach. Kamila potrafi. Okiem artystki przenosi chwile na wyjatkowe kadry. Jeśli marzysz o nietuzinkowej, dbałej w detale, pieknej fotografii to ten adres. Polecam Kamilę z całego serca! Jej talent, rzetelność, życzliwość, profesjonalizm, a także dyskrecja przy pracy była dla mnie nieoceniona w tak ważnym dniu!

3 lata temu

Źródło: Facebook

AS

Agnieszka S

Zdjęcia świetne, takie naturalne i prawdziwe bez wymuszonych uśmiechów i pozycji ❤️ Docenić też warto wielkie serce właścicielki, która przekazała voucher na licytację dla śmiertelnie chorego dziecka ❤️ Szczerze polecam

3 lata temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Trzy lata :)

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Reportaż ślubny od przygotowań do oczepin włącznie. Sesję poślubną w dniu ślubu ok 15 – 30 min lub więcej (wg potrzeb). 300 zdjęć po obróbce graficznej w linku do pobrania.

Jaki jest styl Twoich zdjęć?

Uwielbiam zdjęcia niepozowane, w ruchu. Zwracam uwagę na detale.

Kontakt - Kamila Suliga

Kamila Suliga Fotografia

website Usługodawca oświadczył, że jest przedsiębiorcą. NIP: 6391919123

Piotrkowska 2/205 45-305 Opole

Polecani z kategorii fotograf ślubny

Mrozek & Czajka - Fotografia i Film Ślubny 📸🎥❤️
Mrozek & Czajka - Fotografia i Film Ślubny 📸🎥❤️ Wrocław
(46)
Zobacz profil
Jacek Krzyżowski - Fotograf
Jacek Krzyżowski - Fotograf Tychy
(48)
Zobacz profil
Ślubny Obiektyw
Ślubny Obiektyw Warszawa
(8)
Zobacz profil
fotosikorski.com        fotografia i film
fotosikorski.com fotografia i film Milanówek
(80)
Zobacz profil

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: