• Usługodawcy
  • Zlecenia ślubne
  • Suknie ślubne
  • Organizer

    Wirtualny Organizer Ślubny

    Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

    Zarejestruj się
  • Blog Lovestory
People Are Stories- Kinga Stempkowska Fotograf

Kinga Stempkowska

People Are Stories- Kinga Stempkowska Fotograf

(4)
Pokaż telefon

Ukończyłam wiele kursów fotograficznych oraz studiowałam fotografię na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Jednak tu wcale nie chodzi o zdjęcia. Chodzi o ludzi, piękne historie i miłość oraz ulotne chwile.

OPOWIEDZCIE MI WASZĄ HISTORIĘ

Fotografuję ludzi, ponieważ każdy to zupełnie inny świat. Ilu ludzi, tyle jest światów. Każdy jest niezmiernie dla mnie ciekawy.
Interesują mnie Wasze prawdziwe historie, bo fakt, że pokochaliście tą szczególną osobę spośród miliardów jest piękny, a Wasza historia jest wyjątkowa.
Nie wykonuję sztucznych, pozowanych zdjęć, interesują mnie autentyczni ludzie i ich szczere emocje.

Fotografuję naturalne,rustykalne śluby, śluby plenerowe, sesje zakochanych, odnowienie przysięgi oraz sesje w pięknych zakątkach świata. Chętnie pojadę z Wami w podroż przedślubną czy poślubną by uwiecznić te niepowtarzalne chwile początku waszej wspólnej podróży przez życie.


Jeśli chcecie bym opowiedziała Waszą historię zapraszam do kontaktu i zobaczenia całych histori na mojej stronie internetowej. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania. :)

500 zł - 5000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Pakiet: Reportaż + Plener

3000 zł - 4000 zł

Zapraszam do zapoznania się z ofertą w formię PDF :)

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

3500 zł - 5500 zł

Zapraszam do zapoznania się z ofertą w formię PDF :)

Plener ślubny

500 zł - 1000 zł

Zapraszam do zapoznania się z ofertą w formię PDF :)

Reportaż ślubny

2500 zł - 3000 zł

Zapraszam do zapoznania się z ofertą w formię PDF :)

Sesja narzeczeńska

500 zł - 1000 zł

Zapraszam do zapoznania się z ofertą w formię PDF :)

Opinie

5

4 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość zdjęć

Ceny

Atmosfera

NG

Natalia G

Zdjęcia są mega piękne, aż dziw, że to my! Mieliśmy wielkie szczęście, że to Kinga nam robiła zdjęcia. Klimat jest nieziemski. Bardo dziękujemy!

4 miesiące temu

AB

Alicja B

Sesja zdjęciowa z Kingą była dla mnie przeżyciem naprawdę niepowtarzalnym. Żyjemy w czasach, kiedy jesteśmy bardzo krytyczni wobec siebie, a szczególnie też naszych ciał. Jednak zdjęcia Kingi pozwoliły mi spojrzeć na swoje ciało i siebie z innej perspektywy. Po pierwsze jako przedmiot sztuki, tj. w sztuce nie ma krytycyzmu do nieidealnych ciał, jest ich podziw. A po drugie też zaczęłam dostrzegać jak wiele emocji może pokazywać jeden zwykły najdrobniejszy gest, każde osobne zdjęcie ma swój głęboki emocjonalny przekaz. Nie spodziewałam się takiego efektu naszej wspólnej sesji, ale Kinga za pomocą swojej fotograficznej "kuchni" wyczarowała naprawdę cudowne nieziemskie dzieła! <3

1 rok temu

Źródło: Facebook

MA

Monika A

Efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania. Nie spodziewaliśmy się, że jeszcze raz zobaczymy każdy, nawet najmniejszy szczegół z naszego najważniejszego dnia w naszym życiu. Zdjęcia oddają w pełni uczucia z tamtych chwil. Z kolei swobodna i naturalna atmosfera towarzysząca nam w trakcie sesji w plenerze w dniu ślubu (dzięki Pani Kindze) sprawila, że była to dla nas czysta przyjemność. Było to dla nas szczególnie ważne, gdyż czasem i najpiękniejszy dzień w życiu może okazać się tym najbardziej stresującym. Z całą pewnością możemy stwierdzić, iż zachyciła nas nie tylko wysoka jakość, ale i styl fotografii – rustykalny, w piękny i subtelny sposób nawiązujący do natury- dokładnie taki, jaki chcieliśmy osiągnąć! Jeszcze raz dziękujemy za wspaniałą współpracę!

1 rok temu

Źródło: Facebook

PW

Paweł W

Mam przyjemność jako pierwszy zostawić tutaj swoje odczucia po weekendowej sesji ;) Z Kingą nie znaliśmy się przed spotkaniem więc stawialiśmy sobie dużo znaków zapytania, zupełnie niepotrzebnie! Kinga to pomocna, przyjazna i przede wszystkim szczera osoba z którą współpraca przebiega w taki sposób, że wydawało się nam jak byśmy już wcześniej się znali, nie było żadnych barier, które powodowały by skrępowanie :) to spotkanie zaowocowało nie tylko w sposób twórczy, ale również towarzyski. Szczerze polecam, a ja mam nadzieję, że do następnego ! :)

1 rok temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Tworzenie historii, pokochałam fotografie ślubną dopiero gdy zaczełam tworzyć prawdziwe historie o miłości. Lubię poznawać Was i razem tworzyć piękne fotografie. Czuje się zaszczycona mogąc towarzyszyć Wam w cudownych, szczerych i niepowtarzalnych chwilach.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

7 lat temu i na początku jej nie polubiłam. Jednak gdyby pozwoliłam sobie na bycie sobą i tworzenie bardziej artystycznych i naturalnych kadrów fotografia ślubna wygrała z artystycznymi projektami. :)

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Od 3 lat, jednak fotografuje od kilkunastu. Studiowałam też Fotografię na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Nikon

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Bardzo lubię przygotowania to czas pełen emocji.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

14-90 dni

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Podstawowa Oferta Reportażu zawiera 150 zdjęć i 10 gifów w wersji cyfrowej.

Jaki jest Twój styl?

Tworzę naturalne, artystyczne i filmowe kadry.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Wrażliwość, moje zdjęcia sa nieoczywiste, bardziej tajemnicze i na pewno nie dla każdego. :)

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Kocham swobodny klimat, gdzie pary po prostu ciesza się swoim ślubem i robia go dla siebie, na własnych zasadach. Kocham śluby tylko we dwoje jak i te kiedy dzielicie szczęście z rodzinom i przyjaciółmi.

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Tak, kilka :)

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Swobodnymi. :D Opowiadając wasza historię zalezy mi, żeby nie było między nami dystansu byście nieskrępowanie mogli być sobą.

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Wiele, ostatnio pieknym doświadczeniem gdy pochłonięci robieniem zdjęć o wschodzie słońca, wchodzac na plaże niemal nie zauważyliśmy bardzo blisko łosia.

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

O to jak pracuję. Dopasowuje się do klientów, są osoby, które są bardziej spontaniczne i swobodniejsze i tacy, którzy chcą byc poprowadzeni, potrafię wyczuć ludzi i współpracowac z nimi tak by czuli się dobrze.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Fotograf uwiecznia rzeczywistość. ;)

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Poznanie jego stylu oraz czucie się dobrze przy tej osobie, jeśli odpowiada Wam klimat zdjęć prezentowanych przez fotografa i jego osoba będziecie zadowoleni.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Lubię ludzi. :)

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Jestem pozytywną i otwartą osoba, można poczuć sie w moim towarzystwie jak z przyjaciółką, do tego tworze wyjątkowe i artystyczne fotografie.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Tworze czułe kadry, na pograniczu reportażu i kreacji, opowiadam nimi niepowtarzalne historie.

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Z tego sezonu jest to jeden, cały reportaż, ślub nie był perfekcyjny ani wystawny za to bardzo autentyczny, pełen wzruszeń i radości.

Kontakt

People Are Stories- Kinga Stempkowska Fotograf

website instagram

Sopot

12 km od Gdańska

8 km od Gdyni

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: