Historie o miłości- Kinga Stempkowska Fotograf

Kinga Stempkowska

Historie o miłości- Kinga Stempkowska Fotograf

(2)
Pokaż telefon

Ukończyłam wiele kursów fotograficznych oraz studiowałam fotografię na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Jednak tu wcale nie chodzi o zdjęcia. Chodzi o ludzi, piękne historie i miłość oraz ulotne chwile.

OPOWIEDZCIE MI WASZĄ HISTORIĘ

Fotografuję ludzi, ponieważ każdy to zupełnie inny świat. Ilu ludzi, tyle jest światów. Pociągają mnie ludzkie umysły, to co macie w głowach, tam jest Wasze piękno i niepowtarzalność. Każdy jest niezmiernie dla mnie ciekawy.
Interesują mnie Wasze prawdziwe historie, bo fakt, że pokochaliście tą szczególną osobę spośród miliardów jest piękny, a Wasza historia jest wyjątkowa.
Nie wykonuję sztucznych, pozowanych zdjęć, interesują mnie autentyczni ludzie i ich szczere emocje.

Fotografuję naturalne,rustykalne śluby, śluby plenerowe, sesje zakochanych, odnowienie przysięgi oraz sesje w pięknych zakątkach świata. Chętnie pojadę z Wami w podroż przedślubną czy poślubną by uwiecznić te niepowtarzalne chwile początku waszej wspólnej podróży przez życie.


Jeśli chcecie bym opowiedziała Waszą historię zapraszam do kontaktu i zobaczenia całych histori na mojej stronie internetowej. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania. :)

MÓJ FB ZOSTAŁ TYMCZASOWO ZABLOKOWANY ZE WZGLĘDU NA WSTAWIONY PRZEZE MNIE AKT, zapraszam do kontaktu tutaj/ przez stronę/ mailowo/przez instagrama

500 zł - 3500 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Pakiet: Reportaż + Plener

3500 zł - 4000 zł

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

4000 zł - 5000 zł

Plener ślubny

500 zł - 1000 zł

Reportaż ślubny

3000 zł - 3000 zł

Sesja narzeczeńska

500 zł - 1000 zł

Opinie

5.0

2 opinie

Dodaj opinię

MA

Monika A

Efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania. Nie spodziewaliśmy się, że jeszcze raz zobaczymy każdy, nawet najmniejszy szczegół z naszego najważniejszego dnia w naszym życiu. Zdjęcia oddają w pełni uczucia z tamtych chwil. Z kolei swobodna i naturalna atmosfera towarzysząca nam w trakcie sesji w plenerze w dniu ślubu (dzięki Pani Kindze) sprawila, że była to dla nas czysta przyjemność. Było to dla nas szczególnie ważne, gdyż czasem i najpiękniejszy dzień w życiu może okazać się tym najbardziej stresującym. Z całą pewnością możemy stwierdzić, iż zachyciła nas nie tylko wysoka jakość, ale i styl fotografii – rustykalny, w piękny i subtelny sposób nawiązujący do natury- dokładnie taki, jaki chcieliśmy osiągnąć! Jeszcze raz dziękujemy za wspaniałą współpracę!

3 miesiące temu

Źródło: Facebook

PW

Paweł W

Mam przyjemność jako pierwszy zostawić tutaj swoje odczucia po weekendowej sesji ;) Z Kingą nie znaliśmy się przed spotkaniem więc stawialiśmy sobie dużo znaków zapytania, zupełnie niepotrzebnie! Kinga to pomocna, przyjazna i przede wszystkim szczera osoba z którą współpraca przebiega w taki sposób, że wydawało się nam jak byśmy już wcześniej się znali, nie było żadnych barier, które powodowały by skrępowanie :) to spotkanie zaowocowało nie tylko w sposób twórczy, ale również towarzyski. Szczerze polecam, a ja mam nadzieję, że do następnego ! :)

3 miesiące temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Tworzenie historii, pokochałam fotografie ślubną dopiero gdy zaczełam tworzyć prawdziwe historie o miłości. Lubię poznawać Was i razem tworzyć piękne fotografie. Czuje się zaszczycona mogąc towarzyszyć Wam w cudownych, szczerych i niepowtarzalnych chwilach.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Od 3 lat, jednak fotografuje od kilkunastu. Studiowałam też Fotografię na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Nikon

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Bardzo lubię przygotowania to czas pełen emocji.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

14-90 dni

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Tworze czułe kadry, na pograniczu reportażu i kreacji, opowiadam nimi niepowtarzalne historie.

Wolne terminy

Kontakt

Historie o miłości- Kinga Stempkowska Fotograf

website facebook instagram

Sopot

12 km od Gdańska

8 km od Gdyni

Inspiracje ślubne

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie:

Zobacz innych usługodawców w mieście Sopot: