People Are Stories - Kinga Stempkowska Fotograf

Kinga Stempkowska

People Are Stories - Kinga Stempkowska Fotograf

(5)
Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

Ukończyłam wiele kursów fotograficznych oraz studiowałam fotografię na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Jednak tu wcale nie chodzi o zdjęcia. Chodzi o ludzi, piękne historie i miłość oraz ulotne chwile.

OPOWIEDZCIE MI WASZĄ HISTORIĘ

Fotografuję ludzi, ponieważ każdy to zupełnie inny świat. Ilu ludzi, tyle jest światów. Każdy jest niezmiernie dla mnie ciekawy.
Interesują mnie Wasze prawdziwe historie, bo fakt, że pokochaliście tą szczególną osobę spośród miliardów jest piękny. Na zdjęciach pokazuje autentycznych ludzi i ich szczere emocje.

Fotografuje naturalne, rustykalne śluby, śluby plenerowe, zagraniczne, sesje zakochanych, w pięknych zakątkach świata. Chętnie pojadę z Wami w podroż przedślubną czy poślubną by uwiecznić te niepowtarzalne chwile początku Waszej wspólnej podróży przez życie.

Jeśli chcecie bym opowiedziała Waszą historię zapraszam do kontaktu i zobaczenia całych historii na mojej stronie internetowej: https://peoplearestories.com/

Chętnie odpowiem na wszystkie pytania. :)

PRZEDZIAŁ CENOWY

700 zł - 5400 zł

SPRZĘT

Nikon

Oferta - People Are Stories

Plener ślubny

600 zł - 1500 zł

Zapraszam do zapoznania się z ofertą w formie PDF :)

Reportaż ślubny

1000 zł - 3000 zł

Zapraszam do zapoznania się z ofertą w formie PDF :)

Sesja narzeczeńska

600 zł - 1500 zł

Zapraszam do zapoznania się z ofertą w formię PDF :)

Opinie - People Are Stories

5

5 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość zdjęć

Ceny

Atmosfera

K

Karolina

Mimo krótkiego czasu na reportaż ślubny udało się Kindze złapać kilka przepięknych kadrów w deszczowej aurze, zdjęć było więcej niż zakładałam za co dziękuję:) Kinga wywiązała się też z terminów dostarczenia zdjęć.

2 lata temu

NG

Natalia G

Zdjęcia są mega piękne, aż dziw, że to my! Mieliśmy wielkie szczęście, że to Kinga nam robiła zdjęcia. Klimat jest nieziemski. Bardo dziękujemy!

3 lata temu

AB

Alicja B

Sesja zdjęciowa z Kingą była dla mnie przeżyciem naprawdę niepowtarzalnym. Żyjemy w czasach, kiedy jesteśmy bardzo krytyczni wobec siebie, a szczególnie też naszych ciał. Jednak zdjęcia Kingi pozwoliły mi spojrzeć na swoje ciało i siebie z innej perspektywy. Po pierwsze jako przedmiot sztuki, tj. w sztuce nie ma krytycyzmu do nieidealnych ciał, jest ich podziw. A po drugie też zaczęłam dostrzegać jak wiele emocji może pokazywać jeden zwykły najdrobniejszy gest, każde osobne zdjęcie ma swój głęboki emocjonalny przekaz. Nie spodziewałam się takiego efektu naszej wspólnej sesji, ale Kinga za pomocą swojej fotograficznej "kuchni" wyczarowała naprawdę cudowne nieziemskie dzieła! <3

4 lata temu

Źródło: Facebook

MA

Monika A

Efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania. Nie spodziewaliśmy się, że jeszcze raz zobaczymy każdy, nawet najmniejszy szczegół z naszego najważniejszego dnia w naszym życiu. Zdjęcia oddają w pełni uczucia z tamtych chwil. Z kolei swobodna i naturalna atmosfera towarzysząca nam w trakcie sesji w plenerze w dniu ślubu (dzięki Pani Kindze) sprawila, że była to dla nas czysta przyjemność. Było to dla nas szczególnie ważne, gdyż czasem i najpiękniejszy dzień w życiu może okazać się tym najbardziej stresującym. Z całą pewnością możemy stwierdzić, iż zachyciła nas nie tylko wysoka jakość, ale i styl fotografii – rustykalny, w piękny i subtelny sposób nawiązujący do natury- dokładnie taki, jaki chcieliśmy osiągnąć! Jeszcze raz dziękujemy za wspaniałą współpracę!

4 lata temu

Źródło: Facebook

PW

Paweł W

Mam przyjemność jako pierwszy zostawić tutaj swoje odczucia po weekendowej sesji ;) Z Kingą nie znaliśmy się przed spotkaniem więc stawialiśmy sobie dużo znaków zapytania, zupełnie niepotrzebnie! Kinga to pomocna, przyjazna i przede wszystkim szczera osoba z którą współpraca przebiega w taki sposób, że wydawało się nam jak byśmy już wcześniej się znali, nie było żadnych barier, które powodowały by skrępowanie :) to spotkanie zaowocowało nie tylko w sposób twórczy, ale również towarzyski. Szczerze polecam, a ja mam nadzieję, że do następnego ! :)

4 lata temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Od 3 lat, jednak fotografuje od kilkunastu. Studiowałam też Fotografię na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Filmowymi, czułymi kadrami oraz otwartym i przyjacielskim kontaktem z klientami.

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Na początku pracy na ślubach był to stres związany z reportażowym aspektem i tym, że chwile już się nie powtórzą. Jednak po 7 latach pracy na ślubach już go nie czuje. :)

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

O to jak się zachowywać podczas zdjęć. :) Bądźcie soba. Polecam każdej sesje narzeczeńską, po chwili przed obiektywem można się rozluźnić. Ta sesja też pozwala nam poznać się przed ślubem.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Podstawowa Oferta Reportażu zawiera 400 zdjeć i 10 gifów w wersji cyfrowej.

Z jakim wyprzedzeniem Młodzi powinni zarezerwować u Ciebie termin?

Im wcześniej tym więcej terminów jest dostępnych.

Jaki jest styl Twoich zdjęć?

Tworzę naturalne, artystyczne i filmowe kadry.

Kiedy wykonujesz sesję plenerową?

Termin ustalany indywidualnie.

Czy według Ciebie warto zrobić sesję narzeczeńską?

Tak, pozwala oswoić się z aparatem, przez co w dniu ślubu odchodzi stres związany z tą nową dla większości sytuacją.

Jaki jest u Ciebie czas oczekiwania na zdjęcia?

Zależy od wybranego rodzaju sesji/ reportażu i terminu.

Kontakt - People Are Stories

People Are Stories - Kinga Stempkowska Fotograf

website instagram Usługodawca oświadczył, że jest przedsiębiorcą. NIP: 9721227359

Sopot

389 km od Wrocławia

294 km od Warszawy

12 km od Gdańska

253 km od Poznania

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: