Krzysiek Kudła

Krzysiek Kudła

Fotografią zajmuję się od sześciu lat. Każdy reportaż jest kolejną przygodą, kolejną historią, a przede wszystkim spotykam na swojej drodze kolejnych, niezwykłych ludzi. Ważne jest to, aby uchwycić niepowtarzalne chwile na wyjątkowych fotografiach.

4500 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

4500 zł - 4500 zł

Uwaga nie mam pakietów :) Jest jedna stała oferta, stworzona i rozbudowana w ten sposób w jaki ja osobiście chciałbym mieć na swoim ślubie. Bardzo mi zależy na Waszej Historii, dlatego proponuję sesję narzeczeńską, która jest idealna w zasadzie na pierwsze nasze spotkanie, w trakcie którego się poznajemy, ja dowiaduję się o Waszych oczekiwaniach, Wy poznajecie sposób mojej pracy. Zdobywamy obustronne zaufanie, które w pewien sposób pomoże Wam w dniu ślubu nie przejmować się fotografem, który będzie łapał najlepsze chwile z tego dnia.

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Jakiś czas temu uświadomiłem sobie, jak bardzo ważny jest dla mnie jeden element tj. ludzie. Jestem z Wami przez praktycznie cały dzień, wcześniej spotykamy się na dobrej kawie aby porozmawiać o Waszej historii, oczekiwaniach. Natomiast to jest naprawdę niesamowite spotykać Was na swojej drodze, każdy z Was jest inny, ma inny charakter, który ma olbrzymi wpływ na zdjęcia, na Wasze zachowania w trakcie sesji, na naturalność, prawdziwe uczucia, intymność. Jestem bardzo wdzięczny za te wszystkie spotkania i możliwość bliższego poznania się!

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Mój związek z fotografią rozpoczął się ok 7 lat temu. Jeszcze tych kilka lat temu w żadnym życiu nie przypuszczałbym, że zajmę się fotografią na poważnie. Co prawda fotografia ślubna pewnym ludziom nie kojarzy się z czymś poważnym ale to naprawdę jest działka, przy której dzięki oczywiście motywacji i założenia sobie pewnego celu, można się rozwinąć, osiągnąć pełną satysfakcję i na stałe zakochać się w tym co się robi.

Wolne terminy

Kontakt

Krzysiek Kudła

Opole

Polecani z kategorii fotograf ślubny

ABmovies
ABmovies Katowice
(8)
Zobacz profil
You&Me fotografia ślubna
You&Me fotografia ślubna Nysa
(7)
Zobacz profil
Mizielski Fotografia
Mizielski Fotografia Opole
Zobacz profil
FOTOszop.art
FOTOszop.art Opole
(1)
Zobacz profil

Inspiracje ślubne

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: