• Usługodawcy
  • Zlecenia ślubne
  • Suknie ślubne
  • Organizer

    Wirtualny Organizer Ślubny

    Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

    Zarejestruj się
  • Blog Lovestory
Michał Kwiatkowski Fotograf Ślubny publius-pl

Michał Kwiatkowski

Michał Kwiatkowski Fotograf Ślubny publius-pl

Pokaż telefon

Zacznę od tego że dojazd w każde miejsce w Polsce jest zawarty w cenie.
Dzień Dobry, jest mi bardzo miło gościć Was w tym miejscu gdzie opowiadam o tym jak i dlaczego fotografuję uroczystości ślubne.
Najważniejsze dla mnie jest to co Wy mi powiecie, jak wymarzyliście sobie ten Dzień, to Wasza historia. Ja staram się uchwycić tę magię, momenty które nie mogą umknąć. Chciałbym stworzyć opowieść, narrację pełną emocji i magii tego dnia, zamkniętą w takich produktach w których przetrwa kolejne dekady. Dla mnie wspomniane rodzinne archiwum to klamra zamykająca całość.

*sesja narzeczeńska w klimatycznym miejscu - parku, domku, apartamencie, basenie... intymne spotkanie z fotografem, chwila dla Was w przedślubnym okresie
*zaproszenia dla Waszych Gości, w formie kartek pocztowych, wysłane wprost z sesji narzeczeńskiej 
*piękny ręcznie introligowany fotoalbum z grubymi stronami, wykończony prawdziwym papierem fotograficznym, gwarantującym trwałość i jakość na długie lata;
*pudełko w którym będzie ponad 100 zdjęć, które razem z albumem stanowią jedną całość, można usiąść z przyjaciółmi i oglądać fotografie, mogą to być również dwa dodatkowe albumy dla Waszych rodziców;
*moja autorska opowieść, zabajona narracja o Waszym ślubie, dobrane zdjęcia i muzyka w tle, tworzą przepiękny obraz Waszego dnia, w formie filmowego pokazu zdjęć, premiera już w pierwszym tygodniu po weselu, kiedy emocje wiszą jeszcze w powietrzu;
*sesja zdjęciowa w plenerze, gdziekolwiek, tam gdzie zabierzecie mnie ze sobą;
*pamiątkowe pocztówki dla Waszych gości, które możecie wręczyć Im w dniu wesela, z adresem i hasłem do Waszej fotograficznej galerii, która jak już wspomniałem pojawia się w pierwszym tygodniu po uroczystości;

To co proponuję i to jak pracuję, jak opowiadam historie, moje doświadczenia i przygody, tworzą dopracowaną całość. Jeśli odpowiada Wam moja estetyka i mieszczę się w budżecie, zapraszam do kontaktu. Otrzymacie link do szczegółowej oferty i dużo szerszego opisu.
MK

2800 zł - 3600 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Pakiet: Reportaż + Plener

2500 zł - 2800 zł

Tak, klasycznie :) Reportaż Ślubny od fryzjera do oczepin oraz sesja plenerowa.

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

2800 zł - 3600 zł

sesja narzeczeńska w klimatycznym miejscu - parku, domku, apartamencie, basenie... z której będzie możliwość wysłania zaproszeń do Waszych Gości w formie kartek pocztowych.

Film ślubny

5500 zł - 6500 zł

jest to cena za pakiet => fotografia i film To dużo tańsza i mniej ryzykowna opcja od podpisywania dwóch umów z różnymi wykonawcami, którzy najczęściej się nie znają i mają inny styl i sposób pracy. Więc jeśli mieścimy się w budżecie, podeślę linki do kilku pełnych reportaży ślubno-weselnych i do kilku teledysków, dla pełniejszego obrazu tego co tworzę/ tworzymy.

Plener ślubny

500 zł - 1000 zł

500 zł za każde 12 h, czyli dwudniowy wyjazd 1000 zł

Reportaż ślubny

1900 zł - 2500 zł

Promocyjnie na ostatnie terminy 1900 zł

Sesja narzeczeńska

500 zł - 500 zł

spacer, domek, plaża, wydmy, może jezioro w górach, przeszedłem już nie jedną ścieżkę z Parą, to zawsze jest jak terapia, poznać Waszą historię i fotografować Was gdy już nie pozujecie, tylko zwyczajnie jesteście.

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

... w pracy fotografa ślubnego, to w zasadzie lubię Wasze historie i to że mogę być ich częścią

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Pierwszy ślub fotografowałem w 1998 roku, serio, nie pamiętam :)

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Bardzo profesjonalnym, pozwalającym mi tworzyć dobrej jakości materiał w każdych warunkach.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Podczas ślubu i wesela jestem bardzo skoncentrowany, nie mam ulubionego momentu, staram się profesjonalnie uchwycić całe 12-18 godzin fotografowania. ps . W domu zawsze są świetne emocje, kościół to piękna uroczystość, wesela to czysta energia, po prostu.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Dużo zależy od momentu w sezonie, od 1-3 miesięcy.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

*piękny ręcznie introligowany fotoalbum z grubymi stronami, wykończony prawdziwym papierem fotograficznym, gwarantującym trwałość i jakość na długie lata; *pudełko w którym będzie ponad 100 zdjęć, które razem z albumem stanowią jedną całość lub dwa dodatkowe albumy dla Waszych rodziców; *sesja zdjęciowa w plenerze, gdziekolwiek, tam gdzie zabierzecie mnie ze sobą; *galeria internetowa, dostępna już w pierwszym tygodniu po Weselu, kiedy jeszcze emocje wiszą w powietrzu; *pamiątkowe pocztówki dla Waszych gości, które wręczycie Im w dniu wesela;

Jaki jest Twój styl?

Naturalny kolor, bez reżyserii i pozowania.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Spotykam Was w takim momencie kiedy pokazujecie mi miłość, czy to jest cecha ?

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Do każdego podchodzę profesjonalnie, lubię zagraniczne plenery, mimo trudnego zadania aby uchwycić Wasze emocje i pokazać klimat miejsca, to lubię najbardziej.

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Każda jest inna i na swój sposób zapada w pamięć.

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

o wolny termin :) serio. Każdy ślub jest inny i to raczej ja pytam Pary jak widzą ten dzień i staram dostosować swoje podejście do tego czego oczekuje Para.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

aby dopasować ofertę do swoich potrzeb

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

doświadczenie, profesjonalizm i od lat nie gasnąca pasja do tego co robię

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

myślę że lata doświadczenia nauczyły mnie wiele, mogę przekazać tę wiedzę dalej, doradzić, zaproponować sprawdzone rozwiązania.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

myślę że tym co zostaje u Was, albumy, odbitki, pocztówki u Waszych gości. Mam nadzieję że Wasze wnuki zobaczą w tym coś więcej niż w mediach. Pary często wracają na sesje rodzinne, tworzymy w ten sposób piękne rodzinne archiwum, które kiedyś będzie bezcenne.

Wolne terminy

Kontakt

Michał Kwiatkowski Fotograf Ślubny publius-pl

facebook website vimeo

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: