• Usługodawcy
  • Zlecenia ślubne
  • Suknie ślubne
  • Organizer

    Wirtualny Organizer Ślubny

    Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

    Zarejestruj się
  • Blog Lovestory
Michał Kwiatkowski Fotograf Ślubny publius-pl

Michał Kwiatkowski

Michał Kwiatkowski Fotograf Ślubny publius-pl

Pokaż telefon

Czas trudny dla Wszystkich, dlatego wszystkie terminy na rok 2020 są teraz za pół ceny, a na rok 2021 również oferta jest bardzo atrakcyjna.
Fotografia ślubna to nie jest produkt, który można zdjąć z półki i podać klientowi. Fotografia ślubna to tworzenie wizualnej historii rodziny, to zachowanie w albumie chwil które muszą zostać przekazane kolejnym pokoleniom .Tutaj jest pełna drobiazgów oferta:

http://wedding-by-publius.myportfolio.com

będzie dużo czytania i obrazów, moja filozofia, podejście do pracy fotografa ślubnego oraz historia jednego ślubu. Dowiecie się również, dlaczego czasem warto uciec z domu podczas przygotowań oraz dlaczego nie warto uciekać z kościoła.

Nie ma żadnych pakietów, nie potrafię dzielić pełnej historii na pakiety, uzależniać od ilości godzin i ograniczać jakościowo, zawsze dla Was przygotowuję:
*piękny ręcznie introligowany fotoalbum z grubymi stronami, wykończony prawdziwym papierem fotograficznym, gwarantującym trwałość i jakość na długie lata;
*co najmniej 100 tradycyjnie wywołanych zdjęć w formacie 15x23 cm;
*moja autorska opowieść, zabajona narracja o Waszym ślubie, dobrane zdjęcia i muzyka w tle, tworzą przepiękny obraz o tym wydarzeniu, filmowy pokaz zdjęć, oraz galeria internetowa w postaci wpisu na blogu => premiera pierwszych zdjęć już w pierwszym tygodniu po weselu, kiedy emocje wiszą jeszcze w powietrzu;
*sesja zdjęciowa w plenerze, gdziekolwiek, tam gdzie zabierzecie mnie ze sobą;
*pamiątkowe pocztówki dla Waszych gości, które będą gotowe w trakcie wesela;
*ujęcia filmowe, krótkie filmiki 4K ze ślubu i wesela, jak wiadomo nowoczesne, profesjonalne aparaty nagrywają również video, więc dlaczego nie nagrać kilku plików video, nagrywam takie urywki podczas przygotowań, w kościele i na weselu;

1900 zł - 2500 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Pakiet: Reportaż + Plener

1900 zł - 2500 zł

Ten sezon będzie trudny dla Nas wszystkich, dlatego wszystkie terminy w 2020 roku są teraz za 50% ceny, a w roku 2021 za 75% ceny.

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

3800 zł - 3800 zł

sesja narzeczeńska w klimatycznym miejscu - parku, domku, apartamencie, basenie... z której będzie możliwość “zaproszenia” do Waszych Gości w formie kartek pocztowych

Film ślubny

5500 zł - 6500 zł

jest to cena za pakiet => fotografia i film To dużo tańsza i mniej ryzykowna opcja od podpisywania dwóch umów z różnymi wykonawcami, którzy najczęściej się nie znają i mają inny styl i sposób pracy. Więc jeśli mieścimy się w budżecie, podeślę linki do kilku pełnych reportaży ślubno-weselnych i do kilku teledysków, dla pełniejszego obrazu tego co tworzę/ tworzymy.

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

... w pracy fotografa ślubnego, to w zasadzie lubię Wasze historie i to że mogę być ich częścią

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Pierwszy ślub fotografowałem w 1998 roku, serio, nie pamiętam :)

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Bardzo profesjonalnym, pozwalającym mi tworzyć dobrej jakości materiał w każdych warunkach.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Podczas ślubu i wesela jestem bardzo skoncentrowany, nie mam ulubionego momentu, staram się profesjonalnie uchwycić całe 12-18 godzin fotografowania. ps . W domu zawsze są świetne emocje, kościół to piękna uroczystość, wesela to czysta energia, po prostu.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Dużo zależy od momentu w sezonie, od 1-3 miesięcy.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

*piękny ręcznie introligowany fotoalbum z grubymi stronami, wykończony prawdziwym papierem fotograficznym, gwarantującym trwałość i jakość na długie lata; *pudełko w którym będzie ponad 100 zdjęć, które razem z albumem stanowią jedną całość lub dwa dodatkowe albumy dla Waszych rodziców; *sesja zdjęciowa w plenerze, gdziekolwiek, tam gdzie zabierzecie mnie ze sobą; *galeria internetowa, dostępna już w pierwszym tygodniu po Weselu, kiedy jeszcze emocje wiszą w powietrzu; *pamiątkowe pocztówki dla Waszych gości, które wręczycie Im w dniu wesela;

Jaki jest Twój styl?

Naturalny kolor, bez reżyserii i pozowania.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Spotykam Was w takim momencie kiedy pokazujecie mi miłość, czy to jest cecha ?

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Do każdego podchodzę profesjonalnie, lubię zagraniczne plenery, mimo trudnego zadania aby uchwycić Wasze emocje i pokazać klimat miejsca, to lubię najbardziej.

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Każda jest inna i na swój sposób zapada w pamięć.

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

o wolny termin :) serio. Każdy ślub jest inny i to raczej ja pytam Pary jak widzą ten dzień i staram dostosować swoje podejście do tego czego oczekuje Para.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

aby dopasować ofertę do swoich potrzeb

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

doświadczenie, profesjonalizm i od lat nie gasnąca pasja do tego co robię

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

myślę że lata doświadczenia nauczyły mnie wiele, mogę przekazać tę wiedzę dalej, doradzić, zaproponować sprawdzone rozwiązania.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

myślę że tym co zostaje u Was, albumy, odbitki, pocztówki u Waszych gości. Mam nadzieję że Wasze wnuki zobaczą w tym coś więcej niż w mediach. Pary często wracają na sesje rodzinne, tworzymy w ten sposób piękne rodzinne archiwum, które kiedyś będzie bezcenne.

Kontakt

Michał Kwiatkowski Fotograf Ślubny publius-pl

facebook website instagram vimeo

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: