Michał Kwiatkowski Fotograf Ślubny publius-pl

Michał Kwiatkowski

Michał Kwiatkowski Fotograf Ślubny publius-pl

(2)
Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

Dzień Dobry, nazywam się Michał Kwiatkowski i jestem Fotografem Ślubnym :)

Fotografia ślubna to przede wszystkim relacja pomiędzy fotografem a Wami. Historia stworzona w ciepłych kolorach, kreatywnych kadrach przez doświadczonego fotografa. Wszystkie szczegóły Waszego dnia, perfekcyjne oraz te mniej perfekcyjne momenty, ludzie i emocje. Naturalni Wy - bez pozowania, reżyserowania, z moimi małymi sugestiami. Całość przyprawiona szczyptą fotograficznej magii.

Sesja plenerowa to kwestia bardzo indywidualna. Jeśli nie da się jej przeprowadzić w Dniu Ślubu to umówimy się na pogodny termin. Taka sesja to przede wszystkim Wy. Bez stresu, naturalni i prawdziwi. Taka sesja to również miejsce, światło, pora dnia i pogoda.

Z tego wszystkiego stworzymy album lub po prostu zasypiemy Waszą rodzinę i przyjaciół drukami i odbitkami, aby fotografie nie pozostały tylko na ekranie monitora. Na papierze stają się ponadczasowe. Taki album to początek rodzinnego, fotograficznego archiwum.

Ponad 10 lat doświadczenia, kilka branżowych nagród i polecenia zadowolonych Par. To ważne, abyście opowiedzieli mi jak widzicie Wasz dzień, ja mam tylko i aż zapisać wszystko na fotografiach.

Zapraszam do kontaktu, prześlę szczegółową ofertę. Dowiecie się dlaczego czasem warto uciec z domu podczas przygotowań oraz dlaczego nie warto uciekać z uroczystości.
Dotrę w każde miejsce w Polsce i w wiele miejsc na świecie. Nie ma żadnych pakietów, dopłat i ograniczeń. Wszystko jest w jednej cenie.

PRZEDZIAŁ CENOWY

2500 zł - 2800 zł

Oferta - Michał Kwiatkowski

Pakiet: Reportaż + Plener

2500 zł - 2800 zł

Tak, tradycyjnie :) Reportaż Ślubny od fryzjera do oczepin oraz sesja plenerowa.

Film ślubny

5500 zł - 6500 zł

jest to cena za pakiet => fotografia i film To dużo tańsza i mniej ryzykowna opcja od podpisywania dwóch umów z różnymi wykonawcami, którzy najczęściej się nie znają i mają inny styl i sposób pracy. Więc jeśli mieścimy się w budżecie, podeślę linki do kilku pełnych reportaży ślubno-weselnych i do kilku teledysków, dla pełniejszego obrazu tego co tworzę/ tworzymy.

Sesja narzeczeńska

600 zł - 1200 zł

sesja narzeczeńska w klimatycznym miejscu - plaża, park, las, domek w górach, sensualny apartament z basenem, wszystkie te ścieżki są przetarte, zapraszam. Z takiej sesji możemy również stworzyć zaproszenia dla Waszych gości, to również w cenie!

cena zależna jest od miejsca i ilości dni

Opinie - Michał Kwiatkowski

5

2 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość zdjęć

Ceny

Atmosfera

PC

Paulina C

Super atmosfera podczas sesji jak i w dniu ślubu. Wysoka jakość zdjęć. Polecamy!

1 rok temu

ZF

Zuzanna F

Wspaniały fotograf. Potrafi idealnie, bardzo naturalnie uchwycić piękną historię. Bardzo dziękujemy za pamiątkę na całe życie.

1 rok temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

*piękny ręcznie introligowany fotoalbum z grubymi stronami, wykończony prawdziwym papierem fotograficznym, gwarantującym trwałość i jakość na długie lata; *pudełko w którym będzie ponad 100 zdjęć, które razem z albumem stanowią jedną całość lub dwa dodatkowe albumy dla Waszych rodziców; *sesja zdjęciowa w plenerze, gdziekolwiek, tam gdzie zabierzecie mnie ze sobą; *galeria internetowa, dostępna już w pierwszym tygodniu po Weselu, kiedy jeszcze emocje wiszą w powietrzu; *pamiątkowe pocztówki dla Waszych gości, które wręczycie Im w dniu wesela;

Jaki jest styl Twoich zdjęć?

Naturalny kolor, bez reżyserii i pozowania.

Wolne terminy

Kontakt - Michał Kwiatkowski

Michał Kwiatkowski Fotograf Ślubny publius-pl

facebook website vimeo Usługodawca oświadczył, że jest przedsiębiorcą. NIP: 5542099960

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: