naokostudio

Robert Malkusz

naokostudio

Wilsona 60 2, Opole

(25)
Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

Jesteśmy zespołem filmowców i fotografów z Opola.

Realizujemy nowoczesne i dynamiczne filmy, które pozostaną żywą pamiątką z Waszego ślubu i wesela. Staramy się podkreślić wyjątkowy charakter każdego ze ślubów oraz uchwycić je w pełną emocji filmową opowieść.
Standardowo końcowa wersja filmu trwa ok. 60/90 minut i jest zakończona teledyskiem, który jest podsumowaniem całego dnia, ale długość filmu może w zależności od Waszych oczekiwań mieć długość od 10 minut do 3 godzin. Przed ślubem ustalamy wiele szczegółów, które sprawią, że otrzymacie dokładnie taki film, jaki chcecie.

Filmujemy za pomocą pełnoklatkowych bezlusterkowców Sony, a także przy wykorzystaniu drona oraz kamer sportowych GoPro. Zdjęcia wykonujemy Nikonami Z6.

Wszystkie materiały otrzymujecie w wersji FullHD 1080p lub 4K na wygrawerowanym pendrive lub zindywidualizowanych płytach DVD. Wykorzystujemy gimbal, slider, stabilizatory, glidecam, Rig DSLR i zewnętrzne mikrofony oraz rejestratory dźwięku.

Realizujemy filmy i zdjęcia na terenie całej Polski oraz w Niemczech.

PRZEDZIAŁ CENOWY

3000 zł - 7500 zł

SPRZĘT

Canon

Nikon

Sony

Oferta - Naokostudio

Podziękowanie dla rodziców w formie teledysku

700 zł - 1000 zł

Realizowane przez nas podziękowania dla rodziców w postaci filmu są całkowicie zindywidualizowane i unikatowe. Do każdego filmu tworzymy wyjątkowy konspekt, dopasowany do Waszych osobowości, zainteresowań, zawodów oraz odnoszące się do Waszej relacji z rodzicami. Dbamy o to, żeby film nie składał się tylko z pokazywania kartek ze słowami i niepowiązanych przebitek. Konsultujemy wartości za, które chcecie podziękować Waszym rodzicom i wspólnie tworzymy sceny, które to zobrazują. Realizacja tych takich podziękowań jest świetną zabawą i dobrą okazją do zapoznania się ze sobą jeszcze przed ślubem, a pokazanie filmu w trakcie ślubu zawsze wywołuje łzy wzruszenia i dużo śmiechu.

Cena zależy od stopnia skomplikowania projektu, oraz potrzebnego czasu.
W razie potrzeby przywozimy ze sobą projektor oraz ekran do wyświetlenia filmu.

Reportaż Ślubny

2100 zł - 9100 zł

Oferujemy zarówno pakiet zawierający reportaż filmowy oraz fotograficzny, jak i każdą z tych usług osobno.

Cena podstawowego pakietu filmowego to 3500 zł, natomiast pakietu fotograficznego 2100 zł.

Standardowy pakiet łączony w cenie 6700 zł, zawiera:
- całodzienną obsługę filmowo-fotograficzną
- film ok. 60-90 minut oraz teledysk
- minimum 350 zdjęć
- zdjęcia z sesji plenerowej zrealizowanej w innym dniu

Sesja narzeczeńska w formie teledysku

800 zł - 1000 zł

Sesja narzeczeńska może być ciekawą i nieco luźniejszą alternatywą do pleneru ślubnego. Staramy się wybierać miejsca, które są ładne, ale też są w jakiś szczególny sposób istotny dla Was i odegrały rolę w historii Waszego związku.

Film ślubny

3500 zł - 6000 zł

Oferujemy 3 pakiety filmowe.

Pakiet podstawowy jest realizowany przez 1 operatora i zawiera:
- reportaż ślubny (ok. 30 minut)
- teledysk (ok. 4 minut)
- sesję plenerową w dniu wesela

Koszt: 3500zł


Pakiet standardowy jest realizowany przez 1 operatora zawiera:
- reportaż ślubny (ok.60-90 minut)
- teledysk (ok. 5 minut)

Koszt 4000 zł

Pakiet standardowy jest realizowany przez 2 operatorów zawiera:
- reportaż ślubny (ok. 90 minut)
- teledysk (ok. 5-6 minut)
- film z sesji plenerowej zrealizowany w innym dniu
- ujęcia zrealizowane za pomocą drona

Koszt: 6500 zł

Pakiet: Reportaż + Plener

5400 zł - 6300 zł

Pakiet film+fotografia z sesją plenerową w innym dniu to koszt: od 7100 zł.
Często wybieraną opcją jest film i zdjęcia z dnia ślubu + sesja fotograficzna w innym dniu (bez sesji filmowej). Cena takiego pakietu to w podstawowej wersji 6200 zł.

Plener ślubny

600 zł - 1500 zł

Cena pleneru fotograficznego: 600zł
Cena pleneru filmowego: 900zł

Filmowanie z powietrza (DRON)

450 zł

Realizacja ujęć za pomocą drona w pakiecie z reportażem filmowym kosztuje dodatkowe 450zł. W najwyższym pakiecie filmowym za 6500 zł jest w cenie pakietu.

Fotobudka

Przy wyborze pakietu film+fotografia jako gratis przywozimy ze sobą kosze z przebraniami. Wykorzystujemy je do wykonania filmu i sesji fotograficznej z gośćmi.

Opinie - Naokostudio

5

25 opinii

Dodaj opinię

TW

Tomek W

Genialne podjęcie do klienta jak i ceny. Wzorowy kontakt. Serdecznie polecam !!!!!!!

1 rok temu

Źródło: Facebook

NB

Nikola B

Polecam! Filmik z wesela wzruszajacy, przepiękne kadry, wszystkie ważne momenty uchwycone. Kontakt również na duży, duży plus! 🎥

1 rok temu

Źródło: Facebook

AS

Adam S

POLECAM!!😁👌🥰 Super kontakt, super pomysły, pełne zaangażowanie i profesjonalizm! kadry jak z Kina 😁🤩🤩🤩 100% zadowolenia!! brawo!!!

1 rok temu

Źródło: Facebook

KS

Karolina S

Z całego serca polecam naokostudio ❤️🥰 piękne kadry, wszystko uchwycone, przepiękne wspomnienia 🥰😍🤗

1 rok temu

Źródło: Facebook

MG

Magda G

polecam współpracę z naokostudio :) świetnie zmontowany film i zwiastun, łezka w oku się kręci podczas oglądania :). Robert bardzo pozytywny, nie czuć było wcale skrępowania.

1 rok temu

Źródło: Facebook

WK

Weronika K

Serdecznie polecam :) bardzo pozytywna współpraca :)

1 rok temu

Źródło: Facebook

AU

Anna U

Polecam serdecznie wszystkim z całego serduszka <3 Tak naprawdę nie znałam naokostudio, znalazłam ofertę w necie będąc na wakacjach i w ogóle nie żałowałam ani przez chwilę podjęcia decyzji o współpracy ! <3 Świetny kontakt od początku do samego końca ! Na ostatnią chwilę ustaliliśmy wszystko i widząc profesjonalizm i mega podejście do pary młodej totalnie niczym się nie stresowaliśmy ! Wzięliśmy ofertę z dronami i mimo niesprzyjającej aury ( padał lekko deszcz w tym dniu ) to i tak udało się znaleźć chwilę kiedy nie padał deszcz i dzięki temu mieliśmy wykonane piękne ujęcia. Jesteśmy meeeeega zadowoleni z całej tej współpracy, z naszego teledysku oraz z długiej wersji <3 Jeszcze raz serdecznie dziękujemy <3

1 rok temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

To niesamowite jak szybko płynie czas i aż trudno uwierzyć, że minęło już ponad 10 lat od realizacji pierwszego filmu weselnego (który do dziś wspominam z radością). Ciekawe jest też to, że z każdym rokiem wprowadzamy zmiany w sposobie filmowania, montażu, inwestujemy w lepszy sprzęt itp. i wydaje nam się, że teraz to już jest TO, a w kolejnym roku znów szukamy nowych i lepszych rozwiązań : )

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Mamy 100% zadowolonych klientów. Warto podkreślić, że pary dla których realizujemy film i zdjęcia żyją razem długo i szczęśliwie : ) A tak na serio, to ważne jest to, że nie realizujemy 150 wesel rocznie i zdecydowanie stawiamy na jakość a nie na ilość. Przed ślubem ustalamy wiele szczegółów, które pozwolą Wam otrzymać taki film, jakiego oczekujecie. Dużą wagę przykładamy do tego, żeby nie przeszkadzać w dniu ślubu. Staramy się być niewidoczni i podglądać : ) Najbardziej odpowiednim kamerzysty oraz fotografa jest naszym zdaniem "czapka-niewidka", a najlepsze i najbardziej naturalne materiały udaje się stworzyć nie podczas ustawiania pary młodej i podpowiadania, kiedy ma się pocałować i złapać za rękę, ale przez świadome, delikatne towarzyszenie i bycie w pobliżu we właściwych momentach.

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Wyzwaniem chyba jest to, żeby nie zgnuśnieć, ale z każdym sezonem dalej szukać nowych rozwiązań pomysłów bez popadania w rutynę. Z tym wyzwaniem mierzymy się co rok... myślę, że z sukcesem.

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Czy mam wolny termin? Czy warto brać pakiet z 2 operatorami? Czy 1 osoba da radę filmować oraz obsłużyć drona? Odpowiadam prawdę :)

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Najbardziej podstawowa wersja obejmuje reportaż fotograficzny i filmowy z całego dnia ślubu, od przygotowań po oczepiny. Z tego oddajemy minimum 350 zdjęć oraz film ok. 60-90 minut zakończony teledyskiem. Do wszystkich umów ze zgodą na publikację filmu dodajemy jako gratis krótki ok 30-sekundowy teaser.

Z jakim wyprzedzeniem Młodzi powinni zarezerwować u Ciebie termin?

Zdecydowanie zwiększa szansę zarezerwowanie terminu 2 lata w przód.

Jakie filmy cieszą się obecnie największą popularnością?

Najczęściej wybierana opcja obejmuje reportaż fotograficzny i filmowy z całego dnia ślubu, od przygotowań po oczepiny. Z tego oddajemy minimum 350 zdjęć oraz film ok. 60-90 minut zakończony teledyskiem. Do wszystkich umów ze zgodą na publikację filmu dodajemy jako gratis krótki ok 30-sekundowy teaser.

Czy warto robić film w trakcie sesji plenerowej?

Ujęcia z sesji plenerowej w dużym stopniu wzbogacają film z wesela. Czas, który zyskujemy podczas takiej sesji i większa możliwość zaplanowania ujęć, więcej spokoju podczas pracy pozwala na dodanie do filmu tego szczególnego "czegoś", co sprawia, że film staje się bardziej spójny i ciekawszy. Czasem nawet wyrwanie się na kilkanaście minut podczas wesela daje bardzo dużo, ale osobny dzień daje o wiele większy komfort i możliwości.

Czy realizujesz również ujęcia z drona?

Tak, wykorzystujemy fenomenalnego drona Air 2s podczas realizacji filmów weselnych. Posiadamy licencję, ubezpieczenie i rejestrujemy każdy lot.

Jaki jest u Ciebie czas oczekiwania na film?

W umowie ustalamy 120 dni, ale zazwyczaj oddajemy film o wiele wcześniej, ok. 2 miesięcy od ślubu.

Kontakt - Naokostudio

naokostudio

facebook website youtube vimeo instagram Usługodawca oświadczył, że jest przedsiębiorcą. NIP: 7543119329

Wilsona 60 2 45-429 Opole

81 km od Wrocławia

160 km od Krakowa

86 km od Częstochowy

64 km od Gliwic

90 km od Katowic

68 km od Raciborza

81 km od Rybnika

131 km od Szczyrk

42 km od Kędzierzyna-Koźla

45 km od Namysłowa

43 km od Nysy

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: